Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Eski Ev Görmek

Rüyada eski ev görmek neye işarettir?

Rüyamda, beni terk eden sevgilimi gördüm, bir eski ev görüyorum, orada bir davet vardı, ailesi arkadaşları vs gelmişler oturuyorlardı. Bende sonradan geliyorum hiç bir şeyden haberim yok. Bir bakıyorum deniz orada oturuyor, ne yapacağımı şaşırıyorum ona bakıyorum oda bana bakıyor bir 7-8 sn sonra önüne dönüyor, 5 dk sonra yanıma geliyor, bir kız arkadaşının fotoğrafını gösteriyor.

Ben daha sonra sinirlenip “beni niye bırakıp gittin” diye bunun çantasına vuruyorum bir an, yine gidiyor bu sonra “gel konusucaz” deyip ikna ediyorum. Evde banyoya geçiyoruz kapıyı kilitliyoruz, alıyorum bunu duvara yapıştırıp hesap soruyorum neden böyle yaptın diye, yanıt veremiyor “bilmediğin şeyler var” diyor, ben o anki sinirle oturup ağlıyorum oda oturup ağlıyor, öpüyorum onu, oda öpmek istiyor ama öpmemesi gerektiğini düşünen bir tavrı var, tabi daha sonra bunu yenip uzun bir sure öyle kalıyoruz, sonra tekrar oturuyoruz “bana sebep anlat” diyorum, oda diyor ki “ben kız değildim!” sinirleniyorum bağırıyorum vuruyorum bir tane buna “neden başta söylemedin vs. inanmıyorum öyle olduğuna”. Bu nedir hocam anlamıyorum rüyanın anlamını çok merak ediyorum, ben onu hala seviyorum, böyle rüyada bir kere görmek bile mahvediyor beni.

Rüyada eski ev görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanızın iki ana unsuru bulunmaktadır; rüyada eski ev görmek ve eski sevgiliyi görmek.

Rüyada eski ev görmek gerçek yaşamınızda bir tehlike işaretidir ve sizin uyanık hayatta kimi tuzaklarla karşılaşma ihtimaliniz olduğunu simgeler. Rüyada şu anki evinin eskidiğini, eskimiş olduğunu görmek Gerçek yaşamınızda kimi maddi kayıplar yaşama ihtimaliniz olduğunu ifade eder. Eski sevgilinizi görmeniz ise yaşadığınız pişmanlıkların yansımasıdır. Rüyadaki olaylar geçmişten ders alıp, aynı hataları tekrarlamamak gerektiğini akis takdirde kimi tehlikelerin sizi beklediğini işaret etmektedir. Rüyada ev görmek konusunda daha detaylı bilgiyi ev rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Eski Ev Görmek” için bir yanıt

Merhaba, Ben ruyamda 5 katli bir bina gordum eski bir bina gibi duvari kapisi penceresi yok butun binanin ici gorunuyor ama disi mor elmas gibi parliyor. Lütfen yorumlarsaniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir