Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Eski Eve Girmek

Rüyada eski eve girdiğini görmek ne demek?

Merhabalar; İki gün önce babamla eski bir eve giriyorduk tutmak için ama evi tutmadan oradan çıkıyorduk, eski iki katlı temiz bir evdi sonrada uyandım. Yorumlarsanız sevinirim, bu rüyam neye işaret olabilir?.

Rüyada eski eve girmek yorumu

Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda bir tehlike işaretidir ve sizin uyanık hayatta bazı tuzaklarla karşılaşma ihtimaliniz olduğunu simgelemektedir. Rüyanız aynı zamanda yaşadığınız çevre, mahalle, ilçe, şehir veya ülkeyi değiştirmeyi çok istediğinizi ifade ederken bunun yakın zamanda gerçekleşmeyeceğini bir süre sonra bunu gerçekleştirip sevineceğinizi işaret edebilir. Bu konuda lütfen rüyada ev görmek rüya yorumları sayfasını ziyaret edip, açıklamaları inceleyiniz.

“Rüyada Eski Eve Girmek” için bir yanıt

Rüyada arkadaşımın sevdiği kişiyle tanıdık biri bir eski evin içine girdiler, ev tahtadan yapılmıştı ama çok eskiydi, bende o evin altında bir siyah elbiseli beyaz eşarplı bir teyzeyle konuşuyordum, teyzenin yüzü çok guzeldi parlıyordu. Sonra arkadaşımın sevdiği kişiyle yanındaki kişi evinden çıktılar, onları görünce teyzeyi bırakıp onların peşinden koştum, sonra biri beni görüp elime bir kağıt verdi ve “bunu arkadaşıma vermesini” söyledi, bunu arkadaşımın sevdiği kişi ona yollamış, bende hiç konuşmadım o adamla arkadaşımın bulunduğu eve gittim, kağıdı vermek için zili çaldım ama kapı açılmadı, uyandım, lütfen rüyamı yorumlar mısınız? arkadaşımla sevdiği arasında bir sey mi olacak? rüyam buna mı delalet ediyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir