Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Eski Evini Görmek

Rüyada eski evi görmek neye işaret eder?

Merhaba, ben rüyamda eskı evimizi gordum, mustakil bır evdı bahcesı var, annem ve babam da oluyor yanımda, bahcede kafesın ıcerısınde bır kac tane kuş goruyorum, kuslar cok guzel fakat sıyah bır kedı onlara saldırıyor. Babam kuslara saldırmasını engellerken kedı bıze saldırmaya calısıyor fakat kusları da bırakmak ıstemıyor, o sırada bır tane kusu yedıgını goruyorum, o telasla uyandım. Yorumlarsanız sevınırım. Teşekkür ederim.

Rüyada eski evini görmek yorumu

Rüyada eski evini görmek, çocukluğunda oturduğu evi görmek, önceden oturduğu evi görmek, şu anda gerçek hayatta çevrenizde sizi sıkan, üzüntü veren birileri olduğunu işaret eder ve eski günlerdeki güvenli, sakin, güzel günlerinize olan hasretinizi simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Evini Görmek” için 2 yanıt

Biz Kocaeli’den İstanbul’a tasindik. Surekli olarak ruyamda eski evlerimi goruyordum. En son Kocaeli’nde cok yakinlarimdan birini kaybettim. Ve ruyamda gene eski evlerimizden birindeydik kendi odamdaydim. Annem sesleniyordu ancak ben duydugum halde evin icinde kayboldum ve annemin oldugu odayi bir turlu bulamadim. Evin icinde kayboldugumu gorup kalkinca cok korktum. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci

Bir rüyayı sürekli görmek o rüyanın önemli bir anlam taşıdığını gösterir. Rüyanız sık sık eskiden yaşadığın evleri görmen şu anda reel yaşamında etrafında seni sıkan, üzen birileri olduğunu işaret etmekte ve eski günlerdeki güvenli, sakin, güzel günlerine özlem duyduğunu göstermektedir.
Kaybettiğin yakının hakkında bilgiyi ölü rüya yorumu sayfasında araştırabilirsin.
Rüyada kaybolduğunu görmek, kendini olayların akışına kaptırdığını, bu monotonluktan kurtulmak gerektiğine işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir