Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Hoşlandığı Erkeği Görmek

Rüyada eski hoşlandığı erkeği görmek neye işaret eder?

Bir süre önce hoşlandığım ve karşılık alamadığım çocuk rüyamda bana mesaj atıyordu. Kendisiyle çok uzun zamandır konuşmuyoruz ve ilk adımı o atıp bana naber nasılsın gibi bir şey yazıyor. Ben hiç şaşırmıyorum bu duruma ve normal konuşuyorum.

Onunla konuşurken kendimi bir kız soyunma odası gibi mermer bir yerde buluyorum ve orada ölü kadınlar görüyorum biri mermerin altında kalmış, diğeri bir yere yaslanmış şekilde ve çıplaklar. Bir sonraki gün bu sefer facebooktan yazdığını görüyorum ve yine şaşırmıyorum konuşmaya başlıyoruz ama devamını hatırlamıyorum.

Rüyada eski hoşlandığı erkeği görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya boş, sonuçsuz beklentiler içinde olduğunuzu, gerçek hayata dönmeniz gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyada soyunma odası görmek rüya sahibi kişinin sessiz ve sakin zamana gereksinim duyduğunu gösterir, ayrıca bir zorlu yarışmaya katılmak veya hayatınızda bir engelin üstesinden gelmeyi gösterir. Belki de bir aşk ilişkisini sürdürmeye çalıştığınızı simgeleyebilir

“Rüyada Eski Hoşlandığı Erkeği Görmek” için 8 yanıt

Ruyamda eskiden hoslandigim bir erkegi gordum. Facebooktan bana mesaj atmisti nasilsin gibisinden, konusuyorduk oyle surekli konusmaya basladik ruyada bu ne demekdir lutfen yardimci olun

Rüyada eskiden hoşlandığı birini görmek
Hoşlandığım çocuğu unutmak üzereyken daha doğrusu aklıma bile gelmezken rüyamda gördüm, hatta eski hoşlandığım diyebiliriz. Bu kişiyi evimin önündeki, sitemize ait kafede gördüm ben ailemle oturuyormuşum o da arkadaşlarıyla. Bana baktı bende ayağa kalktım onunla hiç konuşmadım bana bakıyordu aslında bende ona ama görmemezlikten geliyordum sonra yukarı çıktım ve gittiğimde telefonuma görüntülü mesajlar geliyordu ondan arkadaşları hem kötü hem iyi espriler yapıyorlardı ve beni çağırıyorlardı cevap vermiyordum. Bundan önceki gecede mesaj atmıştı cevap vermedim neye işarettir?
16, Kadın, Bekar, Öğrenci, Endişe heyecanlı.

Lalala selam,
Gördüğün rüya reel hayatında boş şeylerle, kendine fayda getirmeyecek düşüncelerle vakit kaybetmemek gerektiğine yorumlanır.

Rüyamda eskiden hoslandigim erkekle karsilasiyordum, ondan nefret ediyormus gibi bakiyordum ve bizim apartmanda karsilasiyorduk.

Rüyamda önceden hoşlandığım bir çocukla konuşuyorduk, sonra o bi yerde otururken ben onun önünden geçiyordum, meraba tarzında selam verip elini tutuyordum.

Rüyamda eski hoşlandığım çocuk yanıma oturdu çıkma teklifi etti, bir ilişkiye henüz hazır olmadığımı söyledim üzülerek yanımdan kalktı sonra ikiz kardeşi geldi yanıma oturdu ilişkiye hazır değilmişsin dedi evet dedim birden boynumu öpmeye başladı ittirdim defalarca ama kurtulamadım sonra uyandım

Rüyamda eskiden hoşlandığım çocuk benim evime gelmiş bir arkadaşıyla. Evde benimde arkadaşlarım var o sehpa’nın üzerinde duran çerçeveli fotoğrafıma bakıyordu ben ise olduğum yerde arkadaşıma ya şuna bak resmime bakıyor diye sinirlendim ve yanına gidip onu ordan uzaklaştırdım koltuğa oturdu ve bana bakarak gülmeye başladı…

Merhaba ben rüyamda eskiden çok sevdiğim erkeği ve annesini görüyorum şuan evliyim bunun anlamını çok merak ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir