Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Eski İş Yerine Gitmek

Rüyada eski iş yerine gittiğini görmek neye işaret eder?

1 sene kadar önce iş yerimi taşıdım, rüyamda eski iş yerime gidiyorum, oraya yanlışlıkla gitmişim yeni yere gideceğime (dün ziyaretime gelen bir arkadaşım gerçekten bu olayı yaşadı bana gelirken dalmış ve eski iş yerime gitmiş. Sanırım bundan etkilenip rüyanın gidişatını aklım bu şekilde kurguladı. )

Rüyada “aa nasıl şaşırdım da buraya geldim, burası eski iş yerimdi” diyorum, sonra bir bakıyorum siyah babet ayakkabılarımı kaybetmişim. Önce üzülüyorum, ayakkabılarımı arıyorum bulamıyorum sonra takmamaya çalışıp “buradan çıkmalıyım, ayıp olur başkasının iş yerine habersiz girmek” diyorum.

Çıkıyorum, hemen sonra bir daha bakayım deyip tekrar içeri giriyorum, iş yerinin alarmı çalmaya başlıyor, yan dükkandan elektrikten anlayan birisi gelip “korkmayın, ben hemen kapatırım, dükkan sahibinin haberi olmaz alarm çaldığından” diyor ve girip alarmı kapatıyor! Bu aralar biraz eşimle ilgili duygusal sıkıntılar yaşadım, acaba ona istinaden mi böyle bir rüya gördüm bilemedim. Ayakkabı kaybetmekle ilgili kötü yorumlar okuyunca internette korktum ve burasını görünce yorumlarınızın güzel olduğunu görüp ben de anlatmak istedim. Rüyamı yorumlayabilirseniz çok mutlu olurum, teşekkür ederim. 36, Kadın, Evli, Çalışıyor, Umutlu mutlu

Rüyada eski iş yerine gitmek tabiri

Rüyanızda eski iş yerine gitmeniz eskiden ders almak, daha fazla yeni şey öğrenmek gerektiğini temsil ederken orada ayakkabılarınızı kaybetmeniz kendi kimliğiniz ile sorunlarınız olduğunu, halen kim olduğunu anlamaya çalıştığınızı simgeler. Rüyada ayakkabı kaybettiğini görmek, oldukça önemli bir rüya olup gerçek yaşamda bir sorunun çözülmesini hemen hemen imkansız olarak gördüğünüz zamanlarda sık görülür ve bu düşüncenin sizi umutsuzluğa ittiğini gösterir. Bu rüyanın bir başka tabiri ise içinde bulunduğunuz kafa karışıklığından bir önce sıyrılın ve hedeflerinize odaklanın şeklinde yorumlanır. Bakınız rüyada ayakkabı görmek sayfası.

Eski iş yerinde alarmın çalması  içinizde birtakım gizli korkuların var olduğunun işaret ederken, birinin alarmı kapatarak yardım etmesi, bu korkularınızdan kurtulmak için size destek olacak dostlarınız bulunduğunu ancak sizin bunun farkında olmadığınızı göstermektedir.

“Rüyada Eski İş Yerine Gitmek” için 4 yanıt

Çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için. Çok güzel ve ders çıkartacağım şekilde yorum yapmışsınız rüyam için, tekrar çok teşekkür ederim.
Tüm yakın arkadaşlarıma tanıdıklarıma sitenizi tavsiye edeceğim.
Saygılarımla.

Rüyada eski iş yerinden çağrılmak
Rüyamda eski iş yerimden beni arayıp çağırıyorlar, o sırada köpeğime başka köpeklerin saldırdığını gördüm ve öldüğünü düşünüyorum ve iki tane pitbull alıp ortalığı yıkacağım derken köpeğim sapasağlam yanıma geliyor anlamı nedir acaba yorumlarsanız sevinirim. İyi çalışmalar

Gördüğünüz rüya hayatınızda hayatın bazı yönleri arasında denge yeteneğinde bir zayıflama olduğunu, yaşamınızda tereddüt, endişe, kızgınlığın daha fazla ağır basmaya başladığı bir döneme girdiğinizi temsil etmektedir.

İyi günler dilerim. Ben bu OHAL süresince kapatılan askeri okullarin birinde okumaktaydim ve okulumuzu kapattılar, rüyamda ise okula tekrar alındığımi ve buna rüyamda çok şükür ettiğimi ama ufak da olsa bir sıkkınlık olduğunu içimde hissediyorum, bunun anlamı nedir? ben rüyalara pek önem vermeyen bir insandim ama okulu kazandığım yıl okula başlamadan önceki gordugum bir kaç ruyaydi ve anlamını araştırdım, anlamları hep iyiye çalışıp başaracağıma yönelik idi ve başardım ama önümüze engeli koydular, fakat bu rüya da beni çok etkiledi lütfen yorumlarınızı bekliyorum, yorum yaptığınız da e postama bilgi mesajı atarsanız sevinirim iyi günler şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir