Rüyada Eski Karısını Görmek

Rüyada eski karısını görmek neye çıkar?

Rüyada eski karısını görmek şu anda yaşadığınız benzer bir ilişki ya da birliktelikte bir olay nedeniyle kendinizi mutsuz hissettiğinizi, mutsuzluk yaşadığınızı veya hiç olmak istemediğiniz bir durumda kendinizi bulduğunuzu ve bundan rahatsızlık hissettiğinizi simgeler. Ayrıldığı eşini, boşandığını karısını, eski eşini görmek alternatif olarak güncel yaşamınızda bir şey ya da birinin, eski eşinize hissettiğiniz güzel duyguları hatırlattığını işaret eder.

Rüyada eski eşini özlemek, eski karısını merak etmek, eski eşini aramak sizin eski eşinizle yaşadığınız hataları yeniden yaptığınızı ve aynı tepkiler vermeye devam ettiğinizi, yeni ilişkinizde bilinçsizce eski kalıpları tekrarlamakta olduğunuzu işaret eder.

Rüyada vefat etmiş karısını, ölmüş eşini görmek mevcut ilişki veya birlikteliğinizde eski eşinizle yaşadığınız benzer davranış kalıpları hakkında sizi uyaran bir mesaj verebilir. Aynı hataları tekrarlamamak böylece daha önceki ilişkide öğrendiğiniz dersleri şimdiki ilişkinizde uygulamanız gerektiğini ifade eder.

Rüyada boşandığı eski eş ile birlikte olmak o kimseye karşı sevginizin devam ettiğini, ona karşı dahada şefkatli, yardımsever davranacağınızı gösterir.

Rüyada vefat etmiş eş ile birlikte olduğunu görmek mirasla ilgili bir haber alacağınızı işaret eder.

11 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir