Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Eski Karısını Görmek

Rüyada eski karısını görmek neye çıkar?

Rüyada eski karısını görmek şu anda yaşadığınız benzer bir ilişki ya da birliktelikte bir olay nedeniyle kendinizi mutsuz hissettiğinizi, mutsuzluk yaşadığınızı veya hiç olmak istemediğiniz bir durumda kendinizi bulduğunuzu ve bundan rahatsızlık hissettiğinizi simgeler. Ayrıldığı eşini, boşandığını karısını, eski eşini görmek alternatif olarak güncel yaşamınızda bir şey ya da birinin, eski eşinize hissettiğiniz güzel duyguları hatırlattığını işaret eder.

Rüyada eski eşini özlemek, eski karısını merak etmek, eski eşini aramak sizin eski eşinizle yaşadığınız hataları yeniden yaptığınızı ve aynı tepkiler vermeye devam ettiğinizi, yeni ilişkinizde bilinçsizce eski kalıpları tekrarlamakta olduğunuzu işaret eder.

Rüyada vefat etmiş karısını, ölmüş eşini görmek mevcut ilişki veya birlikteliğinizde eski eşinizle yaşadığınız benzer davranış kalıpları hakkında sizi uyaran bir mesaj verebilir. Aynı hataları tekrarlamamak böylece daha önceki ilişkide öğrendiğiniz dersleri şimdiki ilişkinizde uygulamanız gerektiğini ifade eder.

Rüyada boşandığı eski eş ile birlikte olmak o kimseye karşı sevginizin devam ettiğini, ona karşı dahada şefkatli, yardımsever davranacağınızı gösterir.

Rüyada vefat etmiş eş ile birlikte olduğunu görmek mirasla ilgili bir haber alacağınızı işaret eder.

“Rüyada Eski Karısını Görmek” için 11 yanıt

slm ne zaman evlenmek istersem hep eski eşimi göruyorum bazen olmuyor bazen evlenecegım bayanla ayrılıyoruz annemde göruyor eski eşimi neden yardımcı olun

eski esiniz yuvayi yikan kisi ise vicdan azabiyla basbasadir.dünya döndükce o aci onun bedeninden cikmaz,yeni ailenizlede mutluluklar dilerim sinu unutmayin kim kötülük yaparsa belasini bulur mevladan

Rüyamda eski eşimin yanına gidiyorum. Kızımın doğum günü için aldığım hediyeyi götürüyorum. Evlerinin önünde bütün aile bireyleri toplanmışlar ve eşimin kaldığı annesinin evinin yıklmış olduğunu gördüm. Tadilat yapıldığını düşünüyorum. Lütfen yorumlarmısınız

severek evlensede seni sirtindan vurup giden insan, acaba ne kadar insandir, Allahin en sevmedigi sey bir yuvanin yikilmasidir, yuvayi yikanin yuvasi olurmu, seven insan birakip gidermi bende ayni seyleri yasadim, bosver allaha havale et gitsin

Ben 3 aydir esimle ayriyiz, ruyamda surekli onu goruyorum, opusuyoruz sariliyoruz, ya da iliskiye giriyoruz ya da telefonla gorusuyoruz,… Bu ne anlama geliyor,…( Bu arada biz severek evlendik ve severek ayrilmak zorunda kaldik )

Gecen gün ayrıldığım eski karımı gördüm rüyamda bana cocuklarımı alsana diyordu ben cvp verip vermediğimi hatırlamıyorum ve ben yatar vaziyetteyken basıma dikildi ve cocuklarını gunün geldiginde al diyordu

bana binbir haksızlık yapmış ve arkamdan oyunlar oynamış ve ihanet etmiş eski eşimi kendi köyümden ama tanımadığım biri ile evlenirken gördüm rüyamda. düğünleri oluyordu ve bu beni çok rahatsız ediyordu. yorumu ne olabilir acaba. Allah hayıra çevirsin.

İsimsiz bir adama cevap,
Rüyada ayrıldığı eşini görmek şu anda bir olay nedeniyle kendinizi mutsuz hissettiğinizi, mutsuzluk yaşadığınızı veya hiç olmak istemediğiniz bir durumda kendinizi bulduğunuzu ve bundan rahatsızlık hissettiğinizi simgelerken rüyada onun evlendiğini görmenizi ise sıkıntınızın sona erceğine delalet eder.

Rüyamda eski eşimi yeni eşi ile birlikte görüyorum ama her zaman yeni eşine sırtını dönüp uyuyor ve bu rüyayı defalarca gördüm, günlük hayatımda eski eşim aklıma bile gelmiyor, rüyamda neden böyle? İlginiz için teşekkürler.

Yatmadan once dua ettim Allahim ruyamda apacik bana goster karimla ayrilacakmiyiz ne olacak diye. Sabah uyandigimda ruyami hatirlamistim. Karim Ben ve 8 yasindaki kizimizla birlikte evimizde yemek yiyorduk. Esim cok mutlu keyifli halde yuzu guluyordu benimle konusuyordu bense cok sessiz basim egik kirgin suskun haldeydim. Sorunlar sikintilar yuzunden ayrilmistik bosanma davasi bile acmisti ruyadan sonra son mahkemede bosanmistik. Ben mahkemelere katilamadim hic kizlarimin velayetlerinide kendi istegiyle bana vermisti cok gururlu inatci yapisi var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir