Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Karısıyla Barışmak

Rüyada Eski Karısıyla Barışmak Neye İşarettir?

İyi günler. Benim 5 senelik evliliğim sona erdi, 6 ay önce ayrıldık, şu an çok acı çekiyorum. Kaç ay oldu ancak acımda bir nebze olsun azalma olmadı. Şu anda hem maddi hem manevi anlamda çok sıkıntılı günler geçiriyorum. Her rüyamda eski eşimi görüyorum ve rüyaların çoğunda da barıştığımızı ve yeniden bir araya geldiğimizi görüyorum. Rüyalar o kadar gerçekçi geliyor ki uyandığımda psikolojik halimden dolayı ağlayacak halde oluyorum bazen de ağlamaktan kendimi alıkoyamıyorum. Rüyada onu gördüğüme sevineyim mi üzüleyim mi bilemiyorum. Bunun tam bir anlamı olabilir mi yoksa bilinç altım benim görmek istediğim şeyleri mi bana gösteriyor ısrarla. Bu konuda görüşünüzü almaktan memnun olurum.

Dün gördüğüm son rüyada yine bir aradayız, sahilde el ele, kol kola sahilde yürüyoruz, balık tutanları seyredip, çay kahve içip sohbet ediyoruz. Teşekkür ederim. Mehmet, erkek, 31 yaşındayım, zor zamanlar geçiriyorum.

Rüyada Eski Karısıyla Barıştığını görmek Nasıl Yorumlanır?

Mehmet merhaba, sevdiği değer verdiği kişiyi kaybeden ya da ondan ayrılan insanlar o kişiyi rüyalarında sık sık görürler, bu rüyalar kaybetmenin acısını, onun yokluğuna alışamamayı veya pişmanlığı ifade eder. Neden ayrıldığınız hakkında bilgi vermemişsin ama anladığım kadarıyla sen onu hala çok seviyorsun. Sana bu cevabı yazarken daha önce okuduğum bir makale aklıma geldi. Evlilikte 5. yıl en tehlikeli zamanmış ve boşanmaların en yoğun olduğu sene imiş, belki ilgini çekebilir diye yazdım.

Yukarıda yaptığım açıklama henüz yeni ayrılmış olduğunuz, ayrılığın acısını henüz üzerinizden atamadığınız halde geçerlidir. Ayrılık şokunu üzerinden atan bir insanın eski eşini görmesi rüyada eski karısını görmek sayfasında anlatılmakta ve özetle kişinin şu anda yaşamakta olduğu benzer bir ilişki ya da birliktelikte bir olay nedeniyle kendini mutsuz hissettiğine, mutsuzluk yaşadığına veya hiç olmak istemediği bir durumda kendini bulduğuna ve bundan rahatsızlık hissettiğine yorulmaktadır.

“Rüyada Eski Karısıyla Barışmak” için bir yanıt

Rüyada eski eşini görmek, onunla barışmak veya eski karısıyla barıştığını görmek hakkında deneyiminiz varsa lütfen rüya sonrasında gerçekleşen olaylarla bilikte buraya ekleyin. İnanın bu bilgi birinini mutlaka işine yarayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir