Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Eski Kitap Görmek

Rüyada eski kitap görmek nedir?

Merhabalar. Rüyamda kulübe tarzı bir yerdeydik. Yanımda birkaç kişi daha vardı. Kim olduklarını bilmiyorum, yüzlerini hatırlamıyorum ama ne olduğunu bilmediğim bir şey yapıyorduk, önümde büyük eski bir kitap vardı, sanırım bu bir fal kitabı idi.

Daha sonra hep beraber dışarı çıktık, havada karanlık bulutlar vardı. Üç tane yıldız seçmemi istediler. Hava karanlık olduğu için görebildiğim üç noktayı seçtim. Bulutların çekilmesini bekledik. Bulutlar çekilince seçtiğim noktalardan ikisi yıldız, üçüncüsü ise dolunaydı. Yanımdakilerden biri ‘ Nasıl oldu bu ? ‘ gibisinden bir şeyler söyledi. ‘ Ne oldu ? ‘ diye sordum. Kimse yanıt vermedi. Sonra da ‘ Bunu nasıl yaptı ‘ gibi birkaç tümce duydum kime sorsam ne yaptığımı yanıt alamıyordum. Bunun anlamı nedir ? Gönderen çitkenbik. Rüyanın unsurları: kulube, eski kitap, bulutlar, yıldız, dolunay.

Rüyada eski kitap görmek yorumu

Merhaba, hakkınızda bilgi vermediğiniz için tam bir rüya yorumu yapmak zor, bu yüzden rüyanızın unsurlarının anlamlarını listeliyorum. Rüyanın mesajını kendiniz çıkarmalısınız.

Rüyada kulübe görmek veya içinde olmak kendi yöntemlerinizle başarıya ulaşacağınıza işaret eder. Rüyada kitap görmek güçlü olmak ve yükselmek olarak yorumlanır. Eski kitap görmek başarıya kavuşmak için geçmişin bilgi, görgü ve tecrübelerinden yararlanmak gerektiğine işaret eder. Bu kitabın fal kitabı olması ise aslında sizin gerçek hayatta gelecek hakkında derin bir merakınız olduğunu temsil etmektedir. Çünkü rüyada fal kitabı görmek sizin gerçek yaşamda fallar ve gelecek konusuna ilgi duyduğunuzu, bu konuda kendinizi geliştirmek istediğinizi ifade eder.

Rüyada bulut görmek genellikle insanın iç dünyası, hisleri hakkında mesajlar verir ve bulutların rengi, durumuyla birlikte yorumlanır. Rüyada yıldız görmek mutluluk, refah, bolluk, bereket anlamlarına gelir. Rüyada yıldızlar, şerefli bir insanla karşılaşmak işaretidir. Rüyada dolunay görmek iç dünyanızdaki gizemli yönünüzü ifade eder, değişen ruh halini anlatır.

“Rüyada Eski Kitap Görmek” için bir yanıt

Fotoğraf albümü görmek
Merhaba 28 yaşındayım bekarım. İşimi geçen ay bıraktım. Şu sıralar kendime başka bir şehirde kendime bir düzen oturtmaya çalışıyorum. Rüyamda köyde annemin teyzesinin evindeyim. Yanımda küçük bir erkek çocuğu var kuzenim gibi bir şeymiş. Onu alıp haydi gel yukarı katlara çıkalım diyorum. Ev normalde 2 kat. Ben rüyamda fazladan 2 kat daha çıkıyorum o evde. 3. Katta bir fotoğraf albümü görüyorum. İçlerinde babamın damatlık haliyle bir fotoğrafı var. Ayrıyeten benim ve ailemin bir düğünde çekilmiş fotoğrafı var. Onlara baktıktan sonra bir üst kata çıkıyorum. Orası bambaşka bir yer. Bir Hristiyan kütüphanesi. Bir çok dini ve bilimsel kitap var. Onlara da bakıyorum. Bir köşede bir İncil buluyorum. İçini açıp bakıyorum bir sayfası Latince bir sayfası Türkçe yazılmış. Sonra onu bırakıyorum. Böylece uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir