Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Kız Arkadaşı Görmek

Rüyada eski kız arkadaşı görmek neye işarettir?

Yaşım 22, Eski kız arkadaşım (2 sene süren büyük bir aşkımız vardı ve maalesef 2 ay önce kötü bir sonla bitti, aldatıldım, oysa çok seviyorduk ve çok mutluyduk. ) Rüyamda onunla beraber kale surlarının duvarlarına benzeyen ince bir yerdeyiz. Ben kaçıyorum o beni kovalıyor, o kaçıyor ben onu kovalıyorum. Derken onunla yan yana geliyoruz ve oturuyoruz o kalenin içinde, o bana yakınlaşmaya çalışıyor. Benim gönlüm onun elini tutmaktan yana. Fakat o elini alttan gizlice yaklaştırmaya çalışınca bana, bende tam onun elini tutacakken kendime geliyorum, “Ne yapıyorum ben yaa, bu kız bana çok çektirdi, daha güvenip elini tutmam ben bunun” diyorum. Elimi kaçırıyorum.

Sonra o dar kalelerin içinde, kız arkadaşım bir tanesinin bir tuğlasını kırıyor ve aşağıya bakıyor o yükseklikten. Fakat o anlatılmayacak kadar büyük bir yükseklik, yukarıdan baktığımızda aşağısı gözükmüyor. O kadar yüksek. Ve aşağısı kapkaranlık hiç bir şey gözükmüyor. Eski kız arkadaşım o zaman ben buradan atlarım diyor ve atlıyor. Ben kalede tekrar koşup onu yakalamaya çalısıyorum düşerken ama yakalamadan uyandım.

Rüyada eski kız arkadaşı görmek yorumu

Rüyada eski kız arkadaşRüyada eski kız arkadaşı görmek özgürlük duygularını, baskı yaşanmayan bir ilişki yaşamak arzunuzu gösterir. Bu rüyalar güncel (veya ev hayatı) sorumluluklar ve yüklerde uzaklaşıp, duygusallığın olmadığı bir zamana dönmek isteğini temsil eder. Duygusallığın olmadığı çocukluk dönemi kız arkadaşı görmek ise saf ve temiz çocukluk hayallerini yeniden yaşamak özlemini işaret eder.

Rüyada eski kız arkadaşın acı çekmesi, onun acı çektiğini, onu üzgün görmek, geleceğe dair daha etkili bir şeyler yapmak gerektiğine delalet eder. Geçmişi bırakmayı tavsiye eder.

Rüyada eski kız arkadaşını çıplak görmek, reel yaşamınızda o kız hakkında hala merak ettiğiniz şeyler bulunduğuna işarettir. Bu onu gerçek duygularını merak etmek olabileceği gibi, onun düşüncelerini anlamaya çalışmak ya da hatalarını tespit etme isteği olabilir.

Eski kız arkadaşla ilişkiye girmek, onunla ilişkiye girdini görmek, bu rüya uyanık hayatta kendini tanıma konusunda önemli ilerleme elde ettiğini gösterir.

Rüyada eski kız arkadaşın hamile olduğunu ya da hamile kaldığını görmek onun kimden hamile kaldığı ile ilgili olmakla birlikte genel anlamda sizin hakkınızda bilgi verir ve önünüzde yepyeni bir başlangıç yapacağınız bir durum olduğunu simgeler. Bu yeni bir ilişki, yeni bir başlangıç, yeni bir iş konusunda olabilir.

Eski kız arkadaşınızın size tavsiyelerde bulunduğunu, ya da sizi tenkit etmesi, eski kız arkadaşınla yaşadığınız hataları tekrarlamamak için tedbirli olmak gerektiğini belirtir.

Rüyada eski kız arkadaşından mesaj almak, ondan mesaj aldığını görmek, içine çekildiğiniz kabuğunuzu kırıp, dışa açılmak, yeni sosyal ilişkiler kurmak gerektiğini, gereksiz yere kullandığınız savunmaya geçme huyunu bir tarafa bırakıp insanlara güvenmeyi başarmanızı belirtir..

Eski kız arkadaşı hastanede görmek, ilişkinizin iyileşme olasılığı kalmadığını, bu hastalıklı ilişkiye son vermek gerektiğini gösterir.

Eski kız arkadaşından hediye veya çiçek aldığını, tek taraflı, karşılıksız umutları simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Kız Arkadaşı Görmek” için 5 yanıt

Rüyam çok garipti eski sevgilim bir ildeydi.Fakat biz o ilden ayrılmıştık.Sevgilimi bizim gittiğimiz yerde gördüm ve ayrıldığımıza rağmen bana sevgiliymiş gibi davranıyordu.anlamadım

Rüyada eski kız arkadaşlarını görmek
33 yaşındayım ve evliyim. Yeni bir iş yeri açma arefesindeyim.
Akrabalarım ve eski kız arkadaşlarımla dolu bir düğündeyiz. Eski kız arkadaşlarımdan biri eşime beni anlatıyordu, dağınık biriymişim diye. Sonra eşim siyah giymiş olduğu elbisesini değiştirmiş ve mavi olanı giymiş.

Rüyada eski kız arkadaşlarını görmüş olman uyanık hayatında kendini büyük bir baskı altında hissettiğini göstermektedir. Bu rüya özgürlük duygularını, baskı yaşanmayan bir ilişki yaşamak arzunuzu gösterir. Bu rüyalar güncel (veya ev hayatı) sorumluluklar ve yüklerde uzaklaşıp, duygusallığın olmadığı bir zamana dönmek isteğini temsil eder.

Rüyamda eski kız arkadaşımı gördüm. Beni görünce hemen yanıma gelip telefonunu verdi bana yardım etmeye çalışıyordu. Gerçekte evlendi ve görüşmüyoruz. Ama rüyada evliliğinin bittiğini söyledi

merhaba
ismim murat
Ruyamda düğün servisinde eve dönerken annem ile babam kavga etmeye baslıyorlar,kısa bir sure sonra servisten iniyorlar. Ve hemen ardından .uzun suren ılıskımın oldugu 2 eski kız arkadasımı cafe de otururken goruyorum.onları oraya ben cagırııyorum.
Konusmak ıcın…
Not: ikisiylede helalleşmedim…
Yorumunuzu bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir