Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Kız Arkadaşının Kötü Olduğunu Görmek

Rüyada eski kız arkadaşının kötü olduğunu duymak ne demek?

Denizli de öğrenciyim. Rüyamda okuduğum yerdeki ilk kız arkadaşımı gördüm. Rüyamda Denizli’ye gidiyorum. Tek başıma pikniğe gitmek üzere yola çıkıyorum ama piknik yerine vardığımızda yanımda abim var. Gidip eşyaları indirirken bir anda telefonum çalıyor, eski kız arkadaşım arıyor ağlayarak “Numan çabuk gel buraya, çok kötüyüm” diyor. Ben yola çıkıyorum ama yanına giderken uyandım.

Zaten o kıza karşı bir duygusal sorumluluk duyuyordum. Babasını kaybetmis, zor şartlar görmüş birisiydi. Bu rüya neye işaret eder. 19, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Rüyada eski kız arkadaşının kötü olduğunu görmek tabiri

Numan merhaba, bu yorumu dikkatle okumanı rica ediyorum ve bunu doğru anlayacağına inanıyorum. Seni tanımadığım, hakkında yeterli bilgim olmadığı için bu alternatifli açıklamayı yapma zorunluluğu hissettim.

Birinci alternatif: hayatta henüz tam olarak açıklanamamış bir çok konu var. Bunlar arasında kişiler arasında tanımlanamayan bağlar (telepati, öngörü, duru görü, 6. his gibi) yer almaktadır. Özellikle hassas yaradılıştaki bazı kişiler sevdikleri, değer verdikleri kişiler hakkında bir çok şeyleri hissetmekte ya da rüyasında görebilmektedir. Bu konuda benim bir çok deneyimim var, mesela 40 yıl kadar önce babamın geçirdiği iş kazasını rüyamda canlı canlı görmüş, rüyada çok büyük acı çekmiş ve sabah bunun gerçek olduğunu görünce iyice üzülmüştüm. Çok şükür babam uzun tedavilerden sonra sağlığına kavuşmuştu.

Anladığım kadarıyla bu kızın ilk kız arkadaşın olması sebebiyle hayatında özel bir yeri var. Sende onun gerçekten zor bir durumda olduğunu görmüş olabilirsin. Bir insan olarak onu arayıp, halini hatırını sorman hem onun için iyi olabilir hem de sen kendini iyi hissedersin. Böy bir şey varsa aynı şeyin senin başına gelmiş olabileceğini gözünde canlandır.

İkinci alternatif ise bu rüya yorumlanabilir rüya kategorisinde ele alınırsa gerçek hayatında bir iç muhasebe yaşadığını, bazı pişmanlık duyguları içinde büyük ihtimalle kendini yalnız hissettiğini temsil edebilir. Lütfen ileride gelişmeleri ya da düşüncelerini ekler misin?

“Rüyada Eski Kız Arkadaşının Kötü Olduğunu Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda eski ve hala cok sevdigim kiz arkadasima (suan sozlu) hep bağıran bir ihtiyar adam vardı. Yüzünü goremiyordum adamin. Eski kiz arkadasim benimle konuşurken gülüyordu o Adamın sesi gelince susuyodu. Adama bağırıyorum bende kimsin diye neredesin diye. Adam gülüyor ama görünmüyor. eski kiz arkadasimda bana korkuyorum caglar diyor ve uyaniyorum. orumlarsaniz cok memnun olurum . Simdiden cok tesekkur ediyorum.

Yaşım 16, ilişkim yok, rüyamda sevdiğim kızın arkadaşını gördüm, bana dedi ki “nereye gidiyorsun”, ben de “işim var” dedim. Bu ne demek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir