Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Eski Kız Arkadaşının Ölmüş Olduğunu Görmek

Rüyada eski kız arkadaşın öldüğünü görmek neye işarettir?

Merhaba, rüyamda bir arkadaşımın yapmış olduğu espriye o kadar güldüm ki, gülerek uyandım ve uyandıktan sonra bile 30 saniye kadar güldüm ve tekrar uyudum. Bu kez rüyamda eski kız arkadaşımın ölmüş olduğunu ve yüzünde kan gördüm, arkamdan bir ses “ölünün getirilmesini” istedi ve tek bir kişi tahtanın üzerinde yatan ölüyü kucağına aldı götürüyordu ki ölü oturma pozisyonuna geldi ve bana baktı çok korkmuş olarak uyandım.

Not: İki olayda aynı gece oldu önce kahkaha atarak ve sonrada korkarak uyanmanın bir anlamı olabilir mi. Eski kız arkadaşın öldüğünü rüyada görmek neye işaret ediyor. Teşekkür ederim.

Mehmet’in rüyası. Rüyanın ana unsurları: espri, gülmek, eski kız arkadaş, arkadaşının ölmüş olduğunu, ölüyü kucaklamak, oturma pozisyonu. 01 Eylül 2012 15:50.

Rüyada eski kız arkadaşının öldüğünü görmek yorumu

Mehmet merhaba, rüyada gülmeniz, gerçek yaşamınızda neşeli, sevinçli, güzel bir yaşam dönemine girdiğinizi işaret etmektedir.

Rüyada eski kız arkadaşınızın öldüğünü görmeniz ise gerçek yaşamınızda bir yalnızlık duygusu içinde olduğunuzu, onunla ilgili anılarınızın canlandığını ve kimi vicdan azabı ya da pişmanlık duygularının yeniden ortaya çıktığını simgelemektedir. Bunun dışında korkulacak bir mesaj yoktur.

Son söz olarak, uyanık hayatta girdiğiniz neşe dolu günlerde kız arkadaşınız nedeniyle bir miktar burukluk yaşayabilir, keşke onunla birlikte olsaydım diyebilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Kız Arkadaşının Ölmüş Olduğunu Görmek” için 3 yanıt

Ben gerçekte evliyim ama rüyada başka birinden hamile kaldığımı görüyorum, onu aldırmak için ölmüş arkadaşımı görüyorum bana yardım ediyor eşimde yardım ediyor.

Rüyamda yaklaşık 5 yıldır görmediğim, haber almadığım arkadaşım ölüyordu. tabut, kefeni açtı bir yakını bende bembeyaz suratını gördüm açılınca ve ben bu sene gerçek olarak 2 tane arkadaşımı kaybettim.

Rüyamda kavgalı olduğum kız arkadaşımın, onun annesinin ve kız kardeşinin öldüğünü gördüm. Daha sonra kız arkadaşımın kanıyla ağaca onun ismini yazdım, bu ne anlama geliyor yorumlar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir