Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Kocasını Görmek

Rüyada eski kocasını görmek neye delalet eder?

Rüyamda eski eşimin elinde davetiye gördüm, söyler misiniz rüyada eski kocasını görmek nedir. Bir yıldır ikimizde ve bağlanmaktan korkarak ama birbirimizden de vazgeçemediğimiz bir ilişkim var. Aramızda uyumsuzluk yok ama o bağlılık arttığında uzaklaşıyor benden yani sürekli gelgitler yaşıyoruz. Daha önceki istihareler hep olumluydu. Şuan görüşmediğimiz için son bir istihare yapayım dedim, onu çok seviyorum onun da beni sevdiğini biliyorum ama ikimizde de evlilik korkusu var, onun ki daha fazla maalesef.

Rüyada eski kocasını görmekRüyayı sabah namazına uyanırken gördüm. Rüyamda eski eşimin elinde düğün davetiyeleri vardı bir sürü beyaz zarf onları beraber dağıtıyormuşuz ama onun düğün davetiyesi. Ben bunun rahatsızlığını hissetmeden onun zarfları toparlamasını bekliyorum gülerek. Bulunduğumuz ortamda onun iş arkadaşları ve patronu vardı, onlarda bize doğru bakıyorlardı. Davetiyeleri dağıtmaya çıkarken uyandım. Sizce rüyam ne anlama gelir zarfların beyaz olması bu görüştüğüm kişi için olumlu mudur? ama niye eski eşim rüyamda anlam veremedim. Yorumlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Not: eşimden ayrılalı 2 yıl kadar oluyor, şu anda evli, eski eşime karşı herhangi bir his ya da beklentim yok onunla aramda, bundan sonra herhangi bir yakınlık olmasını istemiyorum bunu da belirtmek istedim

Name: EMEL
Cinsiyetiniz: kadın
Yaşınız: 31
Medeni durumunuz: boşanmış
Şu anki ruh haliniz: umutlu
Subject: istihare rüyası
Anahtar kelimeler: evlilik, karar verme

Rüyada eski kocasını görmek nasıl yorumlanır?

Emel merhaba,

Rüyada eski kocasını görmek, ayrıldığı kocasını, boşandığını kocasını, eski kocayı görmek, geçmişteki olumlu deneyimleri ve eski iyi zamanları, sevgi ile paylaşılan anıların yansıması olabilir.

Rüyada davetiye görmek gerçek yaşamdaki insan ilişkileri ve görüşme, bir araya gelme konularını temsil eder. Bakınız davetiye sayfası. Davetiyelerin beyaz olması bu bir araya gelme veya ilişkinin hayırlı olacağını simgelemektedir.

Rüyada eski kocayı görmek konusunda ilave bilgiler.

Rüyada eski kocasını özlemek, eski kocayı merak etmek, eski eşini aramak sizin eski kocanızla yaşadığınız hataları yeniden yaptığınızı ve aynı tepkiler vermeye devam ettiğinizi, yeni ilişkinizde bilinçsizce eski kalıpları tekrarlamakta olduğunuzu işaret eder.

Rüyada vefat etmiş kocasını, ölmüş kocayı görmek sizinle birlikte yaşayan anıları, eski zamanları geri almak, tekrar yaşamak özlemlerinizi ifade eder.

Rüyada boşandığı eski koca ile birlikte olmak mevcut ilişkinizde geçmişteki deneyimlerinizden ders alarak davranmanız gerektiğini işaret eder

Rüyada vefat etmiş kocayla beraber olduğunu görmek sevgi ve çıkar dengesi arasında kararsızlık yaşadığınızı ifade eder. Bu rüya hakkında daha geniş bilgi için rüyada eski eşini görmek sayfasını inceleyiniz.

Rüyada eski kocasının bir başkasıyla evlendiğini görmek rüya sahibinin geçmişteki anılardan sıyrılıp geleceğe bakması, yaşadığı depresif ruh halinden bir an önce kurtulmanın çarelerini araması gerektiğine rivayet edilir.

“Rüyada Eski Kocasını Görmek” için 18 yanıt

rüyamda boşandığım kocamı gördüm. ona hakkımı helal etmediğimi söylüyorum. oda düşünceli düşünceli bana bakıyor. biraz üzgün biraz mutlu ama düşünceli olduğunu farkettim. lütfen yorumlarmısınız.

Kevser merhaba,
Rüyanız eski eşiniz ile aranızda hala halledilmesi gereken bir mesele olduğunu temsil etmektedir.

Esım olelı 5 yıl oldu dun gece ruyamda esımı gordum benımle ılıskıye gırmek ıstıyordu bunun anlamı nedır?

Rüyada vefat etmiş kocayla birlikte olduğunu görmek sevgi ve çıkar dengesi arasında kararsızlık yaşadığınızı ifade eder

ben rüyamda eski eşimi gördüm ve onun annesinide (ikiside öldü)rüyamda kayınvalidem bize iğneler veriyordu bir sandığın içinde birsürü iğne vardı ben iğneleri görünce çok sevindim kayınvalidemi öptüm durdum nedir bunun anlamı

Nuray

Rüyanız, yaşadığınız bazı sıkıntı ya da şanssızlıklardan rahmetli kayın validenizi sorumlu tuttuğunuzu simgeleyebilir.

Merhaba,12 Kasım’da eşimi kaybettim ve bu gece ilk defa rüyamda gördüm. Rüyamda bir şehrin yüksek bir yerdeyiz, sol kolunu omzuma attı, sağ eliyle de şehri gösterip r söylüyor ama duymuyorum, üzerinde beyaz bir ceket vardı. Benim saçlarım uzamış ve gürleşmiş gördüm. Bu nasıl yorumlanır lütfen bana yazın. Bir sorum daha olacak eşimi yine rüyamda görmem için ne yapmam gerek? Selamlar Oya

Oya merhaba,
Sevdiği değer verdiği insanı kaybeden kişiler onu sık sık rüyasında görür. Bu rüyalar yorumlanabilir rüyalar değildir. Bir mesaj vermekten ziyade kaybetmenin acısı, yokluğuna alışamamak işaretidir. Zamanla ( 1 yıl gibi ) bu rüyalar seyrekleşir ve anlam kazanmaya başlar.
Kasımdan beri ilk onu rüyanızda gördüğünüzü yazmışsınız ki bana bu yanlış. Yaşadığınız büyük acı ve stres yüzünden siz rüyalarınızı hatırlayamadınız. Vefatın üzerinden biraz geçtiği, belki de normal uyku düzenine geçebildiğiniz için bu sefer hatırladınız. Unutmayın iyi dinlenmiş beyne sahip insanlar rüyalarını daha iyi hatırlar.
Eşinizi yeniden rüyanızda görmek için istemeniz yeterli. İsteyin, dua edin ve onu sık sık anın. İnanın onu daha sık görecek, huzur bulacaksınız.

Rüyamda eski eşimin internet hesabına bakıyorum onu evlenmiş ve bir çocuğu olduğunu görüyorum. Güzel güzel resimler var çocuğuyla ve eşiyle düğün fotoğrafları. İçim bi tuhaf oluyo üzülüyorum bu ne demektir?

Rüyada eski kocasının başka biriyle evlendiğini görmek rüya sahibi kişinin anılarından sıyrılıp geleceğe bakması, yaşadığı sıkıntılı ruh halinden bir an önce kurtulmak için bir şeyleri yapması lazım geldiğini gösterir.

Rüyanız eski eşinizle yaptınız hataları tekrarlamamak gerektiğini hatırlatan ikaz edici bir rüyadır.

Eşimden ayrılalı 8 yılı geçti, fakat yeni evlilik yapmadım. Ara ara rüyalarımda eski eşimle beraber olduğumu veya ikimizi de çıplak gördüğüm oluyor. Bugün ise yine bilmediğim bi binanın terasın kapalı bir bölümü varmış (oda gibi) orada beraber olmak için hazırlanmışız. Ben her an biri gelebilir yapmayalım desemde dinlemiyor ve o an içeri biri geliyor, ben bikaç saniye bekleyip kalkıp başka bölüme geçip üstümü giymeye çalışıyorum

Rüyanız eskiden yaşanan güzel şeylerin yansımasını göstermektedir, sayfadaki bilgiler de ilginizi çekebilir.

Merhaba ben rüyamda ayrı olduğum eşimle tekrar bir araya geldigimizi ve ölmüş babamın onun evinde hasta bir şekilde yattığını gördüm abim ablamlarda ordaydi eski esimden çocukları parka götürme kendisinden goturmedin çıktı evden bende ağladım abim ve ablama ben akşam kendi evime gidecem benim zaten kurulu bir duzenim var babam içinde iyi olur dedim ne anlama geliyor

Ruyada eski kocamla banyoda yikaniyordum, iki dus vardi, benim elimdekinden soguk kosamin tuttugundan ise sicak su geliyordu, her ikimiz dusu benim kafama tutmustuk sonra ben onu optum.

Rüyamda ayrildiğim ve hala devam eden bosanma davamiz var, kocamin uzun boylu guzel bir kadinla evlendiğini ve ikisininde düğunde cok mutlu ve gulduklerini gordum

Rüyamda eski esimi gordun küçük oglum babasina gitmiş geldi bana daha sonra anne babamla hani o yeni karısıyla kamalpasadaki evlerindeydik dedi ben duyunca oğluma tepki gösterdim tlf elime aldım o kadar üzgünüm ki onu arayıp bir suru şey söylemek istedim ama bur türlü arayamadım tlf elimde uyandim, niye uzuldum bunu da anlamadim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir