Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Eski Mezar Görmek

Rüyada Eski Mezar Neye İşarettir?

Merhaba. Rüyamda ailemle bir arada yabancı bir şehirdeydik ve buradan başka bir şehre ya da ilçeye gitmek istiyorduk. Sanırım kardeşimin okul kaydı için gitmişiz ama tam hatırlamıyorum. Olduğumuz yerden otobüs terminaline gitmek için mezarlıktan geçmek zorunda kaldık, çünkü mezarlığın etrafından dolaşmak yolu çok uzatıyordu.

Mezarlıktan geçerken, kapının olduğu ilk giriş kısımlarda yemyeşil bir alanda çok bakımlı, çok güzel, mermerden ve çiçeklerle kaplı bir kaç tane mezar gördük, annem “herhalde burada yatanlar çok zengin” dedi. Güzel mezarların en yakınından geçen bendim ve mezar taşlarında yazanları okudum ama isimleri hatırlamıyorum. Mezarlığın içinde biraz ilerledikten sonra her taraf eski mezar doluydu. ama inanılmaz eskiydi, adeta harabe halindeydiler, çoğunun mezar taşları yıkılmış, kırılmış haldeydi. Bu rüya neye işaret eder? 26 yaş, çalışan bayan.

Rüyada Eski Mezar Nasıl Yorumlanır?

Nejla merhaba. Rüyada yabancı bir şehir görmek veya yabancı şehirde olmak rüya sahibi şahsın özgürlüğe doğru geçiş aşamasında olduğunu temsil eder ve yaşamın kendisine sunacağı yeni şeyleri keşfetmeye hazır olduğunu gösterir. Rüyada terminale gitmek rüya sahibinin güncel hayatında ilişkileri, yolculuk düşüncesi, zamanı değerlendirme planları ve bir şeyleri beklediğini temsil eder. Bakınız terminal rüya tabiri sayfası.

Rüyada mezarlıktan geçtiğini görmek uyanık hayatınızda kapkaççı gibi davranan bazı yakınlarınızın malınız, mülkünüz üzerinde gözleri olduğunu, onlara karşı dikkatli olmanız gerektiğini ifade ederken, gördüğünüz bakımlı mezarlar ise gerçek hayatınızda isteklerinize, hedeflerinize ulaşmak için yapmanız gereken gerçek şeyleri görmediğinizi, aldatıcı, yanıltıcı görüntülerle oyalandığını ifade etmektedir.

Rüyanızın ana unsuru ve rüyada en çok ilginizi çeken şey ise gördüğünüz eski mezarlar olup bunun manası iç dünyanızda bir içe kapanma, geçmişe özlem ya da duygularında geriye gidişe işaret etmektedir. Bu konuda mezar rüya tabiri sayfasını lütfen inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir