Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Eski Mezarlar Görmek

Rüyada eski mezarlar ne demektir?

Rüyamda bilgisayardan Amerika biletine bakıyordum. Sonra bir fotoğraf açıldı. Fotoğrafta tarihi anıtlar vardı. fotoğrafı incelerken orada olduğumu fark ettim. Yürüyerek dolaşmaya başladım. Eski Roma’dan kalma gibi duran mezarlar vardı. Sayıca çok fazlaydı. İsimleri okunmuyordu. Yani eski roma yazısına benzer yazılardı.

Sonra bir mezar dikkatimi çekti adına baktım yine okuyamadım. Yanında bir tabela vardı. Tabelada BEŞ yazıyordu. Mezarlıkta gezmeye devam ettim. Sonra bir kız çocuğu gördüm. Elinde ekmekler falan harap haldeydi. Yardım etme düşüncesi geçti kafamdan sonra arkasında yaklaşık 5 6 kişinin olduğunu gördüm. Sessizce yanlarından geçip gitmek isterken geriye baktım. Ele başları gibi görünen birisi bana doğru baktı ve eline iki bıçak alıp arkamdan koşmaya başladı.

Yoldan sola sapacaktım ama orada bağlı bir aslan vardı. Uzun bir iple o tarafı koruması için koyulmuş bir aslan. Sonra dümdüz yoluma devam ettim. Koşuyordum. Adamda arkamdan bıçak çatal fırlatıyordu. Göğsünde bir deri ceket vardı ve cekette sayısız gibi görünen çatal ve bıçak vardı. Bir araç bulup arkasına saklandım. Attığı bıçaklar ve çatallar kafamın dibinden geçiyordu. Sonra bir çatal attı. Çatalın iki dişi kalçama saplandı. Çıkardım ben çatalı. Yerden bir çatal daha alıp Adam yaklaşınca üstüne doğru yürüdüm. Oda iki bıçak çıkardı. Tam beni öldürecekti ben onun arkasına geçtim. Sonra arkasından sıkıca tuttum. Sonra bıçakları kendisine sapladı. Bıçaklar uzundu. Beni de kendisiyle öldürmek istiyordu.

Bıraktım adamı düşmedi yere. Bana ben böyle idare ederim git sen seni görmesinler dedi. Bende olmaz dedim sanki arkadaşımmış gibi girdim koluna. Bıçaklardan birini o çıkardı kendi göğsünden diğerini ben çıkardım yolun kenarına attım. Adam bana döndü. Senin de parmak izin var onda ben çıkarsaydım dedi. Ben seni kurtarırken çıkardım bıçağı dedim bir şey olmaz bana.

Adamla yürürken bizim aile mezarlığımızın olduğu yola çıktık. 2002 de ölmüş olan dedem genelde giydiği kıyafetlerle karşımdaydı şimdi. Yanımda bana saldıran adam. karşımda dedem. DEDE! diye seslendim. Bana baktı kafasını salladı ama iyi mi kötü mü anlamda hatırlamıyorum. Sonra mezarının olduğu yere ayakta küçük abdestini yaptı. Sonra evimdeydim. dedeme kazak örmesi için birilerine para vermişim ve aileme dedem geri gelecek diye anlatmışım. hep beraber bekliyoruz. benim kazağımda bir leke vardı. dedemin ki de aynı böyle olacak dedim. yıkanınca geçer leke. Sonra uyandım. Garipti etkisindeyim tarafından 25.04.2013 / 10:38 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada eski mezarlar görmek neye yorumlanır?

Merhaba, bu çok değişik rüyayı gönderdiğiniz için teşekkür ederim. Rüyanız gerçek hayatınızda bir geçiş dönemi arefesinde olduğunuzu, yaşamınızda önemli bir değişiklik yapmak istediğini ancak bu değişimin sizde önemli kaygılar yarattığını simgelemektedir.

Rüyadaki en önemli unsur mezarlık tabelasında yazan beş sayısıdır ve Rüyada beş sayısı , 5 rakamı görmek inandırıcılık, kendiliğinden, cesur / vahşi doğa, eylem veya beş insan duyularını temsil eder. Bu sayı elbette bir değişiklik yansıtabilir. Ayrıca cennet ve dünya arasındaki bağlantıdır.

Rüyanızın bir diğer önemli mesajı ise kendinize güvendiğiniz zaman pek çok zorluğu aşacağınızı göstermesidir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Mezarlar Görmek” için 2 yanıt

Çok teşekkür ederim cevapladığınız için cidden bir geçiş dönemindeyim. Hayatım ile ilgili ciddi bir karar vermem gerekiyor. O beş yazısını unutacağımı hiç sanmıyorum. Tekrar teşekkür ederim.

Rüyamda erkek kuzenimle bir alandayız dümdüz toprak bir alan. Teyzem ve baska insanlar da var onlari hatirlamiyorum. Kuzenim birden topragj elleriyke kazmaya baskiyor ara ara. Kazdigi yerlerden kirec cikiyor. Kazma altinda ceset var sanirim buranin alti mezar diyorum. Kazmaya devam ediyor. Sonra aniden bu duz toprak alan mezarlik oluyor her tarafta mezarlar. Karanlik ve ürkütücü. Bir mezara yogunlasiyoruz. Cok eski etrafi mermer tarihi bir mezar gibi. Bu mezar aniden yanmaya basliyor toprak tarafinda ortasindan yani alevler cikiyor. Teyzem ve kuzeimle beraber bu mezarı yesil bir branda ile ceviriyoruz. Brandanin altindan alevler gorunuyor. Oyle buyuk yuksek alevler var ki etrafi aydinlatior ama bu alevler toprak kisimdan baska bir yere yayilmiyor ve brandayi yakmiyor sadece yukseliyor cogaliyor surekli. Kuzenime kiziyoruz neden yaptin niye cikardin mezari. Bak yaniyor da herkes gorecek diye. Cok kisi var etrafta saklamaya caliyoruz. Hatirladigim bu kadar cok degisik bir ruya cok etkilendim. Yorumlar misiniz?
Tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir