Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Eski Mutfakta Fareler Ve Kedi Görmek

Rüyada eski mutfakta fare ve kedi görmek ne demektir?

Rüyamın tabirini istiyordum. Merhaba ! ben evli ve üç çocuk annesiyim kocam esnaf bende ev hanımıyım. Rüyamda  eski bir mutfakta imişim ve yemek hazırlığı içindeyim, mutfak çok eski ve ahşap olduğu için fare olmasından endişe ediyorum ve etrafı kolaçan ederken fareleri görüyorum. Mutfağın arka kapısı da izbe bir bölüme açılıyor ben fareleri görünce onlar mutfağın arkasındaki izbe bölüme kaçıyorlar, burada da kedi çıkıyor karşılarına.

Kedi bana bakıyor ve fareleri yakalamasını istediğimi anlıyor , bir anda farelerin olduğu yere sıçrıyor ve bir fareyi ağzı ile yakalayıp yemeye başlıyor bu durumu gören diğer fareler korkudan titremeye başlıyor ve kaçamıyorlar. İşte rüyamın tam bu kısmında uyandım. rüyamın yorumu için şimdiden teşekkür ederim. 01.12.2009 / 20:38 tarihinde gönderilmiş

Rüyada eski mutfakta fareler ve kedi görmek neye yorulur?

Merhaba,

Rüyada mutfak görmek aile sıcaklığına ve manevi yönden beslenmeye ihtiyacınızı temsil eder. Bu besleyici anneniz veya sevgi görmek istediğiniz diğer kişiler olabilir. Rüyada kirli, dağınık, harabe bir mutfak görmek sevgi / destek beklediğiniz kişilerden beklediğinizi alamamak, görememek anlamını taşır.” olduğu anlatılmaktadır. Fare hile, yalan, sahtekarlık, ikiyüzlülük ifadesidir.

Rüyada kedinin bir fare, yılan veya başka bir hayvanı yakaladığını, boğduğunu veya öldürdüğünü görmek bir kadının desteğini alarak içinde bulunduğunuz sıkıntılı, üzücü durumdan kurtulacağınızı ifade eder.

Sonuç olarak beklentilerinde bir hayal kırıklığı yaşadığınız anlaşılıyor, üstelik birde yakınınızdaki ikiyüzlü insanlar sizi üzüyor. Ancak bir bayanın desteği daima yanınızda ve onun sayesinde sıkıntılarınızı üzerinizden atacaksınız. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada fare görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Mutfakta Fareler Ve Kedi Görmek” için 4 yanıt

Rüyada evde fare görmek
18 yasında bir öğrenciyim, rüyamda fare gördüm, evimizin içinde geziyordu o evdeydim ama o ev şu anki evimiz değildi, sonra evin içine iki tane kedi aldık ve kediler fareleri dışarı çıkarttı, ne anlama geliyor inanınki çözemedim, yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Ayşe selam
Rüyanız çok çok değerli bir rüyadır. Rüyanızda evdeki fare çocukluk döneminden kalma bazı korkular taşıdığınızı, kediler ise sahip olduğunuz gücü fark ettiğinizi ve bu korkulardan kurtulduğunuzu simgelemektedir.

Rüyada minik fare görmek
Merhaba, 25 yaşında evli bir bayanım. Çocukluk arkadaşımın annesinin evindeyiz, mutfakta oturuyoruz, annelerimiz falan sonra birden dolabın altından tıkırtı geliyor, sonra minicik bir fare ama yeni doğmuş sanki arkadaşım onu besliyormuş, sonra yakalamaya çalıştı, en son öldürdü sanırım, sonra başka bir hayvana benzedi ve çekirge gibi zıplıyordu. Ben sadece seyrettim birazda ürktüm rüyada. Anlamını çok merak ediyorum. Teşekkürler

Esra merhaba,
Gördüğün rüya yakınındaki birisinin belkide kolayca çözülebilecek basit bir meselesinin, konusun sevimsizliği yüzünden ilgilenilmemesi sebebiyle bu güne kadar çözülmediğini, ancak sizin vesile olmanızla halledileceğine yorumlanır. Bu mesele küçük bile olsa yinede sıkıntı yarattığına işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir