Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Nişanlıyı Görmek

Rüyada eski nişanlıyı görmek neye işaret eder?

Merhabalar, ben bundan yillar önce biriyle nisanliydim, ayrildim ve daha sonra onunla ve esiyle düsman olduk. gecenlerde rüyamda eski nisanlimin bana karısının gömlegini vermek istedigini, benim kabul etmeyip evime gidip kendi kiyafetlerimi giyindigimi gördüm. bulunduğumuz yapı benim cocukken yasadigim binaydi. Ben üstümü değiştirirken kız kardesim ciglik atti ve ben kosturarak onun yanına gidince düsmanlarimin ogullarinin balkondan düsüp öldüğünü gördüm. çocuğun gözleri acikti ve üzerinde gömlek vardi.

Hala etkisinden kurtulamadim bu rüyanin ve yorumlarsaniz eğer çok mutlu olurum zira bu insanlar sürekli hakkimda iftira atanlardir. İyi bayramlar dilerim. Yeliz’in rüyası. 20 Ağustos 2012 @ 14:19

Rüyada eski nişanlıyı görmek neye yorumlanır?

Rüyada eski nişanlıyı görmekYeliz Merhaba, rüyanız, ruhunuzu kötü enerjilerden temizlemeniz gerektiğini, vicdani bakımdan rahatlayacak bir şeyler yapıp iç huzura kavuşmanız gerektiğini simgelemektedir. Gördüğünüz rüya aynı zamanda eski nişanlınızla ilgili bir haber alacağınızı işaret edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada nişanlıyı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Nişanlıyı Görmek” için 7 yanıt

Rüyada eski nişanlının düşünceli olduğunu görmek
Eski nişanlımı rüyamda konuşmuyor ve düşünceli görüyorum, nişanı ben attım ama hala aklımda, lütfen yorum yaparsanız sevinirim, bu neyi gösterir?

Rüyanız eski sevgiliyi görmek sınıfında ele alınırsa açıklaması sayfada yer almaktadır.

Rüyada eski nişanlısını evli ve mutlu görmek
Rüya tabiri gerçekten mantıklı, eski nişanlımı başkası ile evli ve mutlu gördüm. Fakat eski kayın babam “o kıza haksızlık ettiniz” diyordu ve mutsuzdu. Teşekkürler.

Şu anda eski nişanlımla görüşüyoruz. Ancak kırgınlık yaşıyoruz. İkimiz de evliyiz. Rüyamda nişanlım eşini ve çocuklarını almış annemin evinin önündeki yolda dolaşıyor. Karşılaşıyoruz. Beni eşi ile tanıştırıyor ve ben çok tedirgin oluyorum. Beni nesi olarak tanıştırdığı yok. Gerçekte bir kızı bir oğlu var. Rüyada bir kızı daha vardı. Diğer çocuklarından büyük. Neden daha önce söylemedi diye düşünüyorum. Bu arada oğlu 8 yaşında olmasına rağmen bebek arabasında oturuyordu. Kızı 1 yaşında sanırım nişanlımın kucağında idi. Karşılaştığımız yere çok yakın yerde kardeşimin dükkanı var. Ya oraya giderse yanılırlarsa diye kaygılanıyorum. İşte böyle bir rüya. Yorumunuzu merakla bekliyorum.
HıZır, 41, Kadın, Evli, Çalışıyor, Meraklı

Rüyanızın eski nişanlıyı rüyada görmek açıklamasından başka bir şey anlattığını düşünmüyorum.

Merhaba, nişanlımla annesi yüzünden ayrıldım ve o gün stresle çekip gitti, bunalıma girdi, 1 haftadır ne aile ne biz haber alamıyoruz, o masum insan kız başına yok. Gittikten 4 gün sonra gece rüyama girdi. Evdeydik baş başa ve ben odaya girdim, üzerinde bornoz saçlarını havlu ile kurularken banyodan çıktı, tanımadığım bir evdi ve ben kapıdan içeri girdim sola döndüm ve banyodan çıkıp saçlarını kurularken ayakta rahatça şunu dedi, ben artık değiştim şaşıp kaldım konuşamadım ve o an uyandım, saat 4 ya da 5 ti belki sabah, şaştım kaldım ve hala 1 ay oldu yok hiçbir şekilde ulaşamıyoruz, ne ailesi ne ben o kadar temiz kalpli ve devamlı birdik düğüne 2 ay vardı. Bilenler yardımcı olabilir mi acaba ne olur yardım edin kimselere diyemedim bunu.

Eski nisanlimi ruyamda gordum…bir ağaca kafasını yaslamsti yanında yeğeni vardı ustunde takim elbise altinds spor ayakkabi ..güya hastaneydi orası ama biz de yakınım da yerde yemek yiyorduk . Yüzü bize dönük yürüdü yanımızdan geçti . Msj aticaktim uyandım öyle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir