Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada eski nişanlıyla buluşmak

Rüyada eski nişanlıyla buluştuğunu görmek ne demektir?

Selamın aleyküm öncelikle, ben 24 yaşındayım 8 yıllık birlikteliğim 3 hafta önce bitti. Tam 2.5 sene nişanlı bekledik, ayrılmak zorunda kaldık ve ayrıldık. Ben rüyamda onunla gizlice buluştuğumu ve benimle aynı yaşta bir tanıdığımın işi gereği bütün sokaklara Türk bayrakları astığını, bu sırada tanıdıgımı görünce bizi görmesin diye sevdiğim adamdan uzaklaştığımı gördüm. Acaba nedir bu rüyanın anlamı? dualarıma karşılık mı gördüm bilmiyorum ( ettiğim dua sevdiğim insanın tekrardan karşıma çıkması ve yapılan bütün her şeyi anlatması yönünde )
Not: bizi iki tarafta istemedi, benim ailem sevdiğim insana onun ailesi ise bana karşı çıktı, benim ailem bütün tercihi bana bırakırken onun ailesi sürekli dolduruşa getirdi ve muskalarla ayırmayı başardılar. Bu rüyamın bununla ilgisi var mı? inanın bilmek istiyorum.

Rüyada eski nişanlıyla buluşmak yorumu

Rüyada eski nişanlıyla buluşmak
Rüyada eski nişanlıyla buluşmak

Sevgili Özlem, insanlar sevdikleri değer verdikleri anne, baba, kardeş, eş, sevgili, nişanlı, arkadaş gibi kişileri kaybettiklerinde (ölüm) veya onlardan ayrıldıklarında, o kişiyi sık sık rüyalarında görürler. Bu rüyalar çoğu zaman bir mesaj taşımaktan ziyade, kaybetmenin acısını kişinin henüz üzerinden atamadığını veya onun yokluğuna alışamadığını gösterir. Senin rüyanda bu kategoride değerlendirilmelidir. 8 yıl birliktelik, 2.5 yıl nişanlılık kolay değil ve rüya eski nişanlını görmüş olman da gayet doğal.

Bu rüyanın rüyanın bir anlam taşıdığına inanıyorsanız o zaman; Rüyada eski nişanlıyı görmek sizin gerçek hayatınızda  ders almanız gereken bazı şeyler olduğunu anlatırken aynı zamanda bir takım iç hesaplaşmalar yaşadığınızı, bir vicdan muhasebesi içinde olduğunuzu anlatır.

Rüyada eski nişanlı ile buluşmak sizin şu anda eski nişanlınızla aranızda çözülmesi gereken bazı hususlar olduğunu, onunla karşılıklı oturup bunları konuşarak halletmek gerektiğini ve iki erişkin insan olarak problemlerinizi çözmek gerektiğini tavsiye eder. Rüyada eski nişanlı ile buluştuğunu görmek geçmiştekilere benzer veya aynı sorunları yaşayabileceğine, bu hususa dikkat edip aynı yanlışları tekrarlamamak gerektiğini gösterir.

Rüyada Türk bayrağı görmek Türk olmanın gururu ya da Türkiye’nin büyüklüğünü temsil eder. Bir Türk vatandaşı görürse ülkesiyle gurur duyacağı şeyler olacağını, yabancı biri bunu görürse Türkiyeyi daha iyi ve doğru tanıması gerektiğini ifade eder. Bir adamın Türk Bayrakları astığını görmeniz ise sizin reel hayatınızda içinde bulunduğunuz mücadeleyi kazanacağınıza, engelleri aşıp hedefinize ulaşacağınıza, başarı, ilerleme ve yükselmeye yorumlanır.

Son not : aklınızdan muska, muskalarla ayırma gibi saçmalıkları çıkarın. Böyle şeyler alt kültür gruplarındaki cahil ve fakir insanların ceplerindeki parayı hortumlamanın, onları haberleri dahi olmadan donlarına kadar soyup, ellerinde avuçlarında olanları almanın yüzyıllardan beri uygulanan bir yoludur. Birbirini gerçekten seven, inanan, aklı başında iki insanı hiç kimse ayıramaz. Bunu bilin ve Allah’tan her şeyin hayırlısını isteyin.

“Rüyada eski nişanlıyla buluşmak” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir