Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Eski Okulunu Görmek

Rüyada eski okulunu görmek neye işarettir?

Rüyamda eski okulumun bahçesindeydik, kardeşimin gösterisi vardı, eski yakın bir erkek arkadaşım beni birisinden uzak durmam için uyardı, sonra yanağımdan öptü, sarıldık ve herkesin ortasında öpüşmeye başladık.

Ben kaçmaya başladım annem “çabuk eve banyo yapacaksın” dedi ve beni zorla yıkadı, sonra okula bornozla gittim, matematik dersine girdim eski ve yeni sınıfım karışık eski okulumdaydım. (17 yaşında bir kızım) rüyamı yorumlarsanız mutlu olurum. Nur’un rüyası

Rüyanın önemli unsurları: eski okul, okul arkadaşları, okul bahçesi, erkek arkadaş, yanağından öpülmek, arkadaşıyla sarılmak, yıkanmak, banyo yapmak, okula gitmek, bornoz, matematik dersi

Rüyada eski okulunu görmek tabiri

Nur merhaba, rüyanız, hayatınızda bir gelişim, değişimi ifade etmekte, elde ettiğiniz ilerlemenin farkında olmanız gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada okul görmek sayfasında anlatıldığı gibi rüyada eski okulunu görmek ya da mezun olduğu halde okuluna devam ettiğini görmek reel yaşamında kişinin önemli bir gelişim ve / veya değişim içinde olduğunu ifade ederken aynı zamanda bu elde ettiği ilerlemenin farkında olmadığını simgeler.

“Rüyada Eski Okulunu Görmek” için 16 yanıt

rüyamda şu aralar yazılacağım okul etrafında geziyordum ve eski okul arkadaşlarımı görüp konuşuyordum

Rüyanız, gerçek hayatınızda önemli bir gelişim içinde olduğunuzu işaret etmektedir.

, ben rüyamda 2 seferdir hep eski okulumu görüyorum.Bugün gene gördüm.Yeni okulumdan oraya nakil gidiyordum.Aglamaktan ölüyordum okulum çok yeni olmustu bastan sona degişmişti.İçini felan geziyordum çok güzel olmustu.Bu okulda karşıyakada ama . bana bu rüyayı yorumlarmısınız neden hep eski okulumu görüyordum benim oraya gitmemimi istiyorlar bişeymi olmus acaba okulumda ?

Şule

Rüyanız, Nur’un rüyasına benzemektedir ve hayatınızda bir gelişim, değişimi ifade etmekte, elde ettiğiniz ilerlemenin farkında olmanız gerektiğini temsil etmektedir.

Bende rüyamda eski okulumdaydım, eski yeni arkadaşlarım vardı, beraber okulun bahçesinde takıldık. Daha sonra şu sıralar konuştuğum çocuk var onu gördüm ama bana selam bile vermedi. Sonra eski ve yeni arkadaşlarım arasında tartışma çıktı. Rüyamı yorumlarmısınız? Çok kafama takıldı

Ben rüyamda eski okulumu gördüm ve eski arkadaşlarımı benim gıcık olduğum ve sevmediğim bi kız vardı rüyamdada o kız gene gıcıktı aynıydı bana davranışları falan çok kafama takıldı lütfen yanıtlarsanız sevinirim??

rüyamda eski okulumda yeni okulumdaki arkadaşlarımla voleybol oynuyordum ve çok eğleniyorduk. sonra ben sayı kazanıyordum ve yeni okulumdaki çok yakışıklı bir erkek bana sarılıyordu. yorumlarsanız sevinirim .

Rüyamda eski erkek arkadaşımla barıştığımı ve çok yakın bir arkadaşımı dudağından öptüğümü gördüm anlamı ne

merabalar ben rüyamda daha önçe hiç görmediğim bir arkadaş gurubuyla bir yere gidiyorum araba durduğunda o arkadaş gurubundaki erkeklerden biri bana işte babam orda diyor ve o yöne doğru ikimiz koşuyoruz ve bu sırada ikimizin ayak bileğinde de kaset bandı baglı oluyor .biz koşmaya devam ediyouz ve koşarken o kaset bandı kopuyor .koştugumuz yolun her iki yanında da bugday tarlası oluyor.koştugumuz yer hava alanı olmasına rahmen vardıgımız yer çalılık bir yer oluyor.vardıgımız yerde benim halamın gayın validesi,gayın pederi ve görümcesi oluyor. sonra ben onlara ekrem bey nerede diyorum onlar işaret ediyorlar.yanımdaki erkek baba senin orda ne işin var diyor daha tanımadıgım bir ses ise esma hanım gelin buraya diyor ve esama hanımın elinde ise bir olta oluyor.

not: bu rüyayı cok iyi hatırlıyorum çünkü daha önçe bir kaç defa daha görmüştüm. benim merak etigim bu rüyamın anlamı ne.

Rüyamda eski okulumun bir çoğunu tanımadığım insanlarla dolu olduğunu goruyorum, sonra terör var diye bir sürü araba gelip gidiyor, bir cok karmasik ses, bir anda okulun bahçesinde tek ayağından bağlı iki hayvan gördüm. Arkasından koseyi donduguude kendi cocugumda tek ayagindan baglanmis bir vaziyetteydi, bagli halde ustunu temizliyorum, cok korktum lütfen bende cevap bekliyorum. Unutmadan bahce o kadar yesil ki ayagini kapatiyor otlar, mantarlar topluyoruz, bir anda kendimi esim ve yanimizda bir suru insanla bir yere kacmaya calisiyor gibi dagda buluyorum.

Burcu selam, gördüğün rüya gerçek hayatında önemli bir ilerleme, gelişme veya zenginleşme yolunda olduğunu anlatırken aynı zamanda bunun farkında olman ve çevrende meydana gelen kötülüklerin seni veya aileni etkilemesine izin vermemen gerektiğini ifade etmektedir.

Merhaba. Bende ruyamda eski okulumu ziyarete gidiyorum. Yeniden inşa olmus ve cok bakimliydi. Ogretmenlerimi gordum ayni zamanda konustum ve eski ilkokulumu gorur gormez duygulanip agladim. Gercek gibiydi. Tesekkurler yorumlariniz icin simdiden

Ersin selam, sayfadaki açıklamaları içinde bulunduğunuz durumla birlikte değerlendirip, rüyanın ne demek isteğini tespit edebilirsiniz.

Ben eski okulumdaydım. Orası benim ilkokulumdu. Okulun içine giriyorum bütün koridorlar renkli, kapılar süslü , çocuklar neşeli. Ama koridorlar geniş değil dardı. Bu rüyanın anlamı nedir?

Tuğçe merhaba, rüyada eski okulunu görmek konusu sayfada anlatılmıştır. Sizin rüyanız ilginç olan taraf ise kapıların dar olması olup bu durum gerçek hayatta karşınızdaki fırsatların azalma yönünde değişim gösterdiğini ifade etmekte, belki de bazı şeyleri kaçırmamak veya geç kalmamak için biraz hızlanmak gerektiğini ifade etmektedir.

Ben eski okulumdaydım bu bu yaz naklimi başka liseye aldırmıştım benim rüyam:
Nakilim tekrardan eski okuluma çıkıyor ben tabi yurtta kalıyorum (cemaat) ibrahim diye arkadaşım var onunda nakli oraya çıkıyor (o da bu yaz benim nakil olduğum okula nakil oldu) işte yurtta geziyoruz lavobolar banyolar değişen yerlere bakıyoruz birden okul aklıma geliyor kavga edecegim çocuklar var bende inşallah naklimde hata olur diye tekrardan dua ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir