Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Eski Patronunu Görmek

Rüyada eski patronunu görmek neye işaret eder?

Rüyamda eski iş yerindeki patronum ölü gibi hastanede sedyede yatıyor ama çok hasta. Ben annesinin yanında oturmuş bekliyorum. Eski eşi gelip montunu( bu arada mont siyah) ayak ucuna asıp, dalga geçermiş gibi “beş dakika uğrayayım dedim, nasılsın” diye ölü gibi yatan eski patronuma soruyor. Bende sinirlenip “yaaa bu ne yapmaya çalışıyor” deyip, çıkıp gidiyorum.

Sonra bir nehir kenarında biraz tepelik bir yere üzerinde hayvan figürleri, kabartılı olan dikdörtgen şeklinde dikili taşlar dikiyorum. En sonuncusunu dikiyorum toprağa vururken görüyorum, sonra sağlam mı diye dikilitaşa 2 elimle kontrol ediyorum. dikili taşın üzerindeki tozlar düşüyor ve ben onların altın olduğunu görüyorum.

Bakıyorum benim evim orada tahta küçük bir ev, dikili taşların arasında kalmış. Baktığım dikili taşın üzerinde bir tane ördek figürü güneşte parlıyor. biri bana bunu niye yaptığımı soruyor. bende nehirde küçük bir sandalda ayaklarını kendine doğru çekmiş sadece bir elinde kürek olan eski patronumu gösteriyorum. diyorum ki “şu anda önünü göremiyor, hafif bir akıntı var, onunla beraber kürek çekiyor ama bak benim evimin olduğu yeri geçtikten sonra akıntı hızlanıyor eğer o tarafa giderse kurtulamayacak ve şelaleden aşağı düşüp parçalanacak eğer ben bunları görürse benim burada olduğumu anlar ve bu tarafa gelir ve akıntıya kapılıp şelaleden düşmez” diyorum.

Lütfen en kısa zamanda dönerseniz.  Ben eski patronum yüzünden çok sıkıntı yaşadım yaşıyorum da, bu ara işsizim de.

Rüyada eski patronunu görmek tabiri

Sevgili okurum. Öncellikle tüm dostlarıma iyi seneler diliyorum, yeni yılda her şeyin dilediğiniz şekilde gelişmesi temenni ediyorum. Rüyanızın ana unsurlar eski patron ve dikili taştır.

Rüyada eski patronu görmek, reel hayatta bir öz eleştiri veya durum muhakemesi yapmak gerektiğini, olumsuz duygulardan kurtulup gelecek için kimi planlar yaparken geçmişten ders çıkarmak gerektiğini ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada patron görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada hasta görmek, rüyada hastalık, sağlıkla ilgili bir haber demektir. Bir yakınınızın sağlık haberini alacaksınız anlamına gelir.

Rüyada taş dikmek, dikili taş yapmak Rehberlik, klavuzluk, yol göstericilik anlamı vardır. Bu anlamlar hem sizin bunlara ihtiyacınız olduğunu hemde birine yardımcı olmak isteğinizi gösterebilir.

Bana göre rüyanız, gerçek hayatta maddi bakımdan ( rüyadaki altın tozu bunu göstermekte) kendinizi güvende hissetmek için arayışlarda olduğunuzu simgelemekte ve çabalarınızı karşılığını alıp, buna kavuşacağınızı simgelemektedir.

“Rüyada Eski Patronunu Görmek” için 4 yanıt

Rüyada eski patronu görmek
Merhaba, Ben 2 gunden beri ruyamda eski patronumu goruyorum. 9 yil calistim ve bana en son hic gorusmeden cikisimi verdi. Ilk gun kendisini goruyorum, toplanti yapiyorduk sanirim su an pek hatirlamiyorum.
Fakat bugun yine eski patronumu gordum, bana dil egitimim icin 20.000 Euro ve 30.000 TL kadar para veriyor ve paralari ablam cuzdanina koyuyor, acele koyarken 20,000 Euro tek banknotmus yirtiliyor kenarindan kosesinden, ben diyorum dur acele etme. Yorumunuz icin tesekkurler. 36, Kadın, Evli, Çalışıyor, Sıkıntılı

Rüyada eski patronunu görmek, reel hayatta bir öz eleştiri veya durum muhakemesi yapmak gerektiğini, olumsuz duygulardan kurtulup gelecek için bazı planlar yaparken geçmişten ders çıkarmak gerektiğini ifade ederken rüyada geçen diğer olaylar sizin zaten bazı planlar içinde olduğunuzu ve bu planların başarıya ulaşacağını, istediklerinize kavuşacağınızı göstermektedir.

Rüyamda eski patronumun kızını gördüm. Ona bakıyordum bana sarılıyordu ve dolmuşla bir yere gidiyordum bu ne demek?
27, Kadın, Bekar, Çalışıyor, endişe,

güneş selam,
Gördüğün rüya gerçek hayatında başkalarını suçlama huyun olduğunu, bunu terk ettikten sonra arzu ettiğin daha fazla ilgi, daha fazla sevgiye kavuşacağını göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir