Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Platonik Sevgili

Rüyada eski platonik sevgili görmek neye işarettir?

Merhabalar, rüyamda kalabalık bir yerdeyim, bir üniversiteyi andırıyor, Bu arada ben üniversiteyi bitireli çok oluyor, çalışıyorum ama işimde yükselme sınavlarına çalışıyorum. Bekarım. Rüyamda üniversitenin alt katından kitaplar alıyorum, sınıfları geziyorum, hatta hukuk dersine giriyorum, kel bir hukuk hocamız var, hukuk hocası sol eliyle bize hukuk kitapları dağıtıyor. Üniversitede heyecanlı ve hevesli bir şekilde geziyorum, hatta yaşlı bir kitapçı(adam) mor pembe renkleri olan güzel bir defter gösteriyordu, ama aldım mı hatırlamıyorum.

Bu arada bu rüyalarımda ben hep üniversitedeki platonik aşkımı görüyorum ve çok heyecanlanıyorum, ama rüyamda bir süre sonra hep kayboluyor, ona ulaşamıyorum. Rüyamda onu gördüğümde çok seviniyorum ama o hep kayboluyor. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler

Rüyada eski platonik sevgili görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya inanılmaz şekilde iç açıcı, güzel mesajlar vermektedir.

Rüyanız, yaşamınızdaki büyük gelişimi simgelemekte ve kişisel gelişiminizde oldukça önemli yol aldığınızı, sadece bir kaç küçük ayrıntıda karar verme aşamasında olduğunuzu, bunları da çözüme kavuşturduğunda hedeflerinize doğru emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğinizi simgelemektedir.

“Rüyada Eski Platonik Sevgili” için 3 yanıt

rüyamda önceden sevdiğim çocuğu gördüm onu sevdiğimi biliyordu ondan ümidimi keseli bayağı oldu ama bir arkadaşım onu kendi arkadaş çevresiyle konuşurken adımın geçtiğini duymuş rüyamda da bana sımsıkı sarılıyordu ve birlikte çok daha iyi oluyorduk

Rüyada eski sevgilisini görmek
merhaba, ben rüyamda daha yeni ayrıldığım ve hala unutamadığım sevgilimi gördüm, okuldaydık kimse yoktu, koridorda pencerenin yanında duruyordu, yanında da arkadaşı vardı, arkadaşı pencerenin tam yanında oturup bizi izliyordu, eski sevgilim ise tam önümde dikiliyordu, ben ise karşıdan ona doğru yürüyordum, sonra kafasında gri bir bere vardı, okul kıyafetiyleydi sonra tam önüne geldiğimde rüya bitmişti, çok acı çekiyorum onu hala görüyorum aynı okuldayız hala onu seviyorum bunu biliyor ama mazide kaldı diyor, lütfen yardım edin ne demek bu?

Gördüğünüz rüya klasik bir eski sevgiliyi görmek rüyası olup, pişmanlık duyguları içinde olduğunuzu simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir