Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Eski Şefini Görmek

Rüyada Eski Şefini Görmek Neye Delalettir?

Ben bir kaç gündür eski şefimi yada ilgili şeyleri rüyamda görüyorum. Son rüyamda eski şefim ilk kez annemlerin evine gelmiş, reel hayatta hiç tanımaz. Öyle rahat davranıyor ki şaşırıyorum. Bende mahallenin bakkalında çalışıyorum. Ve eski patronla görüşme ayarlayabilmek için izin istiyorum “bugün birde çıksam olur mu” diye kadın onay veriyor. Neyse annemlerde yemek yiyorum vs. Aynanın karşısında saçlarımı yapmaya uğraşıyorum bir türlü olmuyor. En son “tamam oldu” diyorum, tam çıkacağım “saçıma bir bakayım” diyorum, bozuluyor, yapamıyorum. “Islatayım” diyorum, saçlarıim jel şeklinde şampuan oluyor.

Sonra iyice yere yakın bir çeşmede yıkamaya çalışıyorum. Kız kardeşimden toka istiyorum, o sıra annem “yok onun öyle tokası” diyor. Anneme tersleniyorum zira o sırada patronda bana bakıyor “tamam anne, bir şey istemedim, tamam” diyorum. Hava yaz mevsimi ve asma altında çay içiyoruz, kahvaltı tarzı, patron iyice üzerime doğru eğilip bir şeyler söylüyor. Koridorda ayna karşısında bir ara saate bakıyorum “bir buçuk olmuş” diyorum. O sıra patron lavaboda.

Kırmızı bir pantolon giymiş, patron 41 42 yaşlarında var, reel hayatta da öyle. Sonra saçlarımı toplamıştım, olmayınca açıyorum “topluyken daha mi iyiydi” gibi cümle duyuyorum ama kim söyledi hatırlamıyorum. Sonra evden çıkıyorum. Bir ara çalıştığım bakkala uğruyorum, eski patronda uğruyordu sanki ama sonuçta esli patronumla buluşamadım diye hatırlıyorum.

Acaba birkaç gündür farklı şekilde görmem nedendir ve sürekli eski patronumun bana bir şeyler söylemesi. Daha önceki rüyamda ise bir yerdeyiz ve o zamanda bana “bu yanlış anlamana sebep olmayacak değil mi” gibi bir cümle söylüyordu.

Rüyada Eski Şefini Görmek Nasıl Yorumlanır?

Tuğba selam, gördüğün rüya iki açıdan önemli anlam taşıyor; birincisi aynı ya da benzer rüyaları sık sık görmen ki bu durum bu rüyaların önemli bir anlam taşıdığını gösterir. İkincisi eski şefini görmüş olmandı. Ancak rüyanın bir kısmında eski şefini, bir kısmında eski patronunu görmek olarak yazmışsın. Eski patronunu görmek konusu patron rüya tabiri sayfasında anlatılmıştır.

Rüyada eski şefini görmek ise rüyayı gören kişinin çalışma yaşamında bazı sıkıntılara işaret eder ki bu işini beğenmemek, çalışma şartlarının kötü olması, ücret yetersizliği ya da amirlerinin kötü tutumu benzeri bir şey olabilir. Kişinin eski şefini görmesi bazen de geçmişte kaybettiği bazı imkanlar yüzünden bir pişmanlık yaşadığına işaret olabilir.

Rüyalarda geçen diğer olaylar sadece senaryoyu zenginleştirmek için beynin ortaya çıkardığı görüntülerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir