Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Sevdiğini Başka Kızla Görmek

Rüyada eski sevdiğini başka kızla görmek neye çıkar?

Rüyamda eski sevgilimi gördüm. başka bir kızla bir cafede oturuyorlardı. sonra benim güya yeni bir sevgilim olmuş, onunla yağmur altında ıslanarak mutlu bir şekilde dans ediyorduk. Ertesi gün yine eski sevgilimi rüyamda gördüm ama bu sefer eski sevgilimin yeni sevgilisinden bir kız bebeği varmış. Sonra sevgilisiyle konuşuyor. Bana dönmek için o kızdan ayrılıyordu. Kız arkadaşı eski sevgilimin ondan ayrıldığını öğrenince üzüldü, çünkü bir eski sevgilimden bir kız bebeği varmış.

Sonra bir yerde oturup konuşuyoruz ve beni öpüyordu, artık barışmış oluyoruz yani. Bende kızın bebeğini kendi bebeğim gibi alıp seviyordum. Kızım diyerek seviyordum.

Rüyamda son olarak eski sevgilim, ben ve onun kız bebeği gayet mutluyduk. Sevgili içerikli tüm rüya tabirlerine sitenizde baktım ama 2 gün üst üste aynı tarzda rüyayı görünce yorumlar beni tatmin etmedi o yüzden size yazdım. yorum için şimdiden teşekkür ederim. Rüyada eski sevgiliyi başka kızla görmek ne demektir? Gönderen Fazilet

Rüyada eski sevdiğini başka kızla görmek neye yorulur?

Fazilet merhaba, gördüğün rüya tipik bir eski sevgiliyi görmek rüyası olup bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz. 

Rüyada dans etmek ya da dans ettiğini görmek gerçek yaşamınızdaki kısıtlamalar ve sınırlamalar karşısında sıkıldığınızı, özgürlük istediğiniz anlamına gelir. Aynı zamanda dans havailik, mutluluk, zariflik, duygusallık ve cinsel arzuları temsil eder.

Rüyada eski sevgiliyle barışmak yahut eski sevgilisi ile barıştığını görmek, halen eski sevgiliniz ile aranızda halletmeniz gereken kimi meselelerin olduğunu, bunları onunla oturup konuşarak halletmeniz gerektiğini ve iki olgun insan olarak sorunlarınızı çözmeniz gerektiğini size tavsiye eder. Rüyada eski sevgili ile buluşmak veya bir araya gelmek şu anda beraber olduğunuz yeni sevgiliniz ile de geçmiştekilere benzer veya aynı sorunları yaşayabilirsiniz, bu konuya dikkat edip aynı hatalar tekrarlamamak gerektiğini gösterir şeklinde yorumlanır.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ve yapılan konuşmalar beyniniz tarafından sizin kendinizi iyi hissetmenizi sağlamak için oluşturulmuş senaryolardır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Sevdiğini Başka Kızla Görmek” için 5 yanıt

Rüyada sevgiliyi başka kız ile görmek
Merhaba. sevgılımle su aralar konusmuyoruz, ayrı sehırlerdeyız. benden zaman ıstedı.
Ruyamda onun baska bır kızla oldugunu gordum. Kızı benle tanıstırdı. Kız akrabam cıktı hatta kızla beraber kaldık oturduk. Senden haberım yoktu demedı bana dedı. sevgılım ıse ortada yoktu ama o kızla mutlu gıbıydı. bunun anlamı ne ?

Sevgiliyi başkasıyla görmek, sevdiği kişiyi başka biriyle görmek, Kendinizden tam olarak emin ve yetkin , Mevlana gibi olgun, Yunus Emre gibi ermiş bir insansınız mesajı taşır. Ancak sabır ve kendinden emin olmanın sınırını iyi tayin etmeniz gerektiğini aksi halde istenmeyen durumlara düşebileceğini simgeler. Bakınız sevgili rüya tabiri sayfası.

Rüyada eski sevgiliyi başka kızla görmek neye işarettir
Eski sevgilimi başka kızla gördüm. Rüyamda benim eski sevgilimle onun yeni sevgilisini ablamın yatağında sarılarak uyurlarken gördüm. Bende onları izleyerek karşılarında sigara içiyordum, anlamı nedir?
Kimden: Zeynep
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:21
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: umutlu
Anahtar kelimeler: hüzün

Zeynep selam,
Eski sevgiliyi başkasıyla görmek, yaşamınızda bir dönüm noktasını işaret eder, bir şeyleri bırakıp yeni bir başlangıcı temsil eder. Bu yeni bir arkadaş, yeni sevgili bulmak olabileceği gibi yeni bir işe başlamak, yeni proje geliştirmek gibi bir konu da olabilir.
Sigara içmeniz ise gerçek hayatta çok yorgun olduğunuzu, kısa bir süre mola vermeniz, dinlendikten sonra kaldığınız yerden devam etmeniz gerektiğini temsil etmektedir.

Sevgilim benden 2 ay once ayrildi ve cesitli ruyalar gordum. 1 tanesinde ben ona mesaj atmistim, sonra o bunu gorup hayatinda olup biten herseyi anlatti cok buyuk bir hevesle. baska bir ruyamda eski sevgilim baska bir kiz ile bana bir fotograf atti ve cok mutlu oldugunu gozume sokmak istedi. ‘bak kiskandin mi’ dedi resmen. Son gordugum ruyamda eski sevgilimin ask acisi ve instagram sayfasina benimle ilgili imali sozler paylastigini gordum. Yorum yapabilir misiniz lutfen, simdiden tesekkur ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir