Rüyada Eski Sevdiğini Başka Kızla Görmek

Rüyada eski sevdiğini başka kızla görmek neye çıkar?

Rüyamda eski sevgilimi gördüm. başka bir kızla bir cafede oturuyorlardı. sonra benim güya yeni bir sevgilim olmuş, onunla yağmur altında ıslanarak mutlu bir şekilde dans ediyorduk. Ertesi gün yine eski sevgilimi rüyamda gördüm ama bu sefer eski sevgilimin yeni sevgilisinden bir kız bebeği varmış. Sonra sevgilisiyle konuşuyor. Bana dönmek için o kızdan ayrılıyordu. Kız arkadaşı eski sevgilimin ondan ayrıldığını öğrenince üzüldü, çünkü bir eski sevgilimden bir kız bebeği varmış.

Sonra bir yerde oturup konuşuyoruz ve beni öpüyordu, artık barışmış oluyoruz yani. Bende kızın bebeğini kendi bebeğim gibi alıp seviyordum. Kızım diyerek seviyordum.

Rüyamda son olarak eski sevgilim, ben ve onun kız bebeği gayet mutluyduk. Sevgili içerikli tüm rüya tabirlerine sitenizde baktım ama 2 gün üst üste aynı tarzda rüyayı görünce yorumlar beni tatmin etmedi o yüzden size yazdım. yorum için şimdiden teşekkür ederim. Rüyada eski sevgiliyi başka kızla görmek ne demektir? Gönderen Fazilet

Rüyada eski sevdiğini başka kızla görmek neye yorulur?

Fazilet merhaba, gördüğün rüya tipik bir eski sevgiliyi görmek rüyası olup bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz. 

Rüyada dans etmek ya da dans ettiğini görmek gerçek yaşamınızdaki kısıtlamalar ve sınırlamalar karşısında sıkıldığınızı, özgürlük istediğiniz anlamına gelir. Aynı zamanda dans havailik, mutluluk, zariflik, duygusallık ve cinsel arzuları temsil eder.

Rüyada eski sevgiliyle barışmak yahut eski sevgilisi ile barıştığını görmek, halen eski sevgiliniz ile aranızda halletmeniz gereken kimi meselelerin olduğunu, bunları onunla oturup konuşarak halletmeniz gerektiğini ve iki olgun insan olarak sorunlarınızı çözmeniz gerektiğini size tavsiye eder. Rüyada eski sevgili ile buluşmak veya bir araya gelmek şu anda beraber olduğunuz yeni sevgiliniz ile de geçmiştekilere benzer veya aynı sorunları yaşayabilirsiniz, bu konuya dikkat edip aynı hatalar tekrarlamamak gerektiğini gösterir şeklinde yorumlanır.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ve yapılan konuşmalar beyniniz tarafından sizin kendinizi iyi hissetmenizi sağlamak için oluşturulmuş senaryolardır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir