Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Eski Sevgilinin Taciz Ettiğini Görmek

Rüyada eski sevgilinin taciz ettiğini görmek ne demektir?

Merhaba, ben rüyamda eski sevgilimi gördüm, o su anda evli ve esiyle tanışıyordum. Eşi bana iyi davranıyordu, onlarda misafir olarak kalacağım için bana yatak hazırlıyordu ama içimde sürekli korku oluyordu ona karşı, zaten onun olmadığı sıralarda bana eski sevgilim tacizde bulunuyordu beni öpmeye çalışıyordu özellikle tuvalette, ben ise sigara içmek için uğraşıyordum ama bir türlü kendimi iyi hissetmedim neye çıkar. Gönderen Mevsim.

Rüyada eski sevgilinin taciz ettiğini görmek neye yorulur?

Rüyanızdaki ana tema eski sevgilinizi görmek değil, onun sizi taciz etmesidir Bu konuda rüyada taciz görmek sayfasında detaylı açıklama bulunmaktadır.

Buradan rüyanızın gerçek yaşamınızda kimi talihsizlikler yaşadığınızı, bir süre daha yaşayacağınızı belkide bir miktar para kaybedeceğinizi işaret ettiği söylenebilir. Olumsuz bir yorum yaptığım için kusura bakmayın. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Sevgilinin Taciz Ettiğini Görmek” için 4 yanıt

rüyan güzel sıkıntı yok takma kafana sonuçta bir rüya her rüya gerçek değildir gerçek olan vardır olmayan vardır ..

Rüyalar gercek oluyomus ama biz bunu hatirlamiyormusuz o ruyalari unutuyormusuz ve hani bagzen olurya bi ani iki kere yasamis olursunuz iste bunun aciklamasi buymus ruyanda yasadin ve dunyandada

Merhaba. Rüyamda eski lise arkadaşlarımın ev ziyaretime geldigini ve eşiminde onlarla beni aldattıgını gördüm başta çok kızıyorum tepki veriyorum kızlardan birinin yanagını ısırıyorum filan sonra durup düşünüyorum ve eşime bu yaptıgın gözümü açtı artık yokum deyip kapıyı çarpıp gidiyorum ve kararlı hissediyorum. Sonra kendimi eski bi mahallede buldum bi erkek peşimdeydi rüyada sözde tanıdıgm ama karşılaşmak istemedigm biri ben kaçtıkça peşime düşüyo ve en sonunda bi binaya girip herangi bi daireye giriyorum daire yılanlarla dolu ve yılanın birinin kendi kendini yedigini gördüm ve korkuyla ordan uzaklaşmak istedim tam o ara erkek kimse artık beni buldu ve neden peşimdesin dedim gülerek onunla ayrıldık. Ve son olarakta yine tanımadıgm bi evdeydim bi adam 4 yaşlarındaki erkek çocugu taciz ediyo hayrete düştüm ve sinirden deliye döndüm kafamı çevirdigmde eşimde ordaydı yorum yaptı bazı sapıklar bunu bide ezan sesiyle yapıyolar dedi yani kimsenin allah korkusu kalmamış diye. Ve o ara uyandım berbat bi rüyaydı hala etkisindeyim. Yorumlarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir