Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sürekli Eski Sevgiliyi Görmek

Rüyada sürekli eski sevgiliyi görmek ne demektir?

Merhaba, ben bir kızım ve bekarım. Rüyalarımda sürekli eski sevgilimi görüyorum. Ben son rüyamda eski sevgilim ve ailesini bizim eve geldiklerini gördüm ve ailelerimiz baya samimiydi rüyamda. bunun anlamı ne olabilir?

Rüyada sürekli eski sevgiliyi görmek yorumu

Sevgi selam aynı rüyayı tekrar tekrar görmek ya da sürekli aynı rüyayı görmek o rüyanın önemli bir anlam taşıdığını gösterir. Bu durum alternatif olarak sizin bu rüyaların mesajını alamadığınızı da işaret edebilir. Lütfen konuyu bu açıdan bir düşünün.

Rüyada eski sevgiliyi görmek rüya tabiri eski sevgili rüya analizi sayfasında yer almakta ve orada göreceğiniz gibi çoğu zaman pişmanlıklara veya vicdan azabına delalet etmektedir.

“Rüyada Sürekli Eski Sevgiliyi Görmek” için 8 yanıt

Rüyada eski sevgilinin arkadaşıyla çıktığını görmek
Önce iyi günler demek istiyorum. Biz eski erkek arkadaşımla yollarımızı tamamen ayırdık, bir ay kadar önce ilk defa bu kadar net rüyamda gördüm onu. Ben onun arkadaşıyla çıkıyor muşum, ayrılmak istemişim, daha sonra o da çıktığımızı duymuş küplere binmiş bana bağırmaya başlamış, dışarı çıkıyorum yağmur var, her tarafta daha sonra karşılaşıyoruz o arkadaşlarıma “yaptığı çok sığ bir davranış, benim yeni tanıştığım kız çok yardımsever” diye bağırıyor, o kadar iyi kalpli ki diyor, bende maşallah diyorum hanginiz o kadar iyi kalpli o kadar yardımsever diyor sabah beşte gördüm rüyayı teşekkür ederim.

Eski sevgiliyi her gün rüyada görmek
Ben eski sevgilimi hergun ruyamda göruyorum. ben hala onu çok seviyorum ama ruyamda hep öylece uyuduğunu göruyorum, neden bilmiyorum ama bazen beraber oyun filan oynuyoruz, mutluyuz, bazen bizi ayiran insalarin ikimize bakip kahkaha attiklarini göruyorum, sonra kalkiyorum yatamiyorum
9 aydir uykuya hasretim, uyumak bile istemiyorum, acaba neden onlar hep bize gülüyorlar ve ben eski sevgilimle beraber ağliyorum. şimdi onun hayatinda yeni biri, benim ruyalarmda da hep o var.
Cevap bekliyorum, lütfen.

s.a sevdigim kızla 2 senedir ayrıyım, onu hala da seviyorum, haftada bir rüyama giriyor, dün gördügüm rüyada sevdigime bir mektup veriyorum, oda bana bir mektup veriyor, içinde suriye ye gidecegini yazıyor, birden ezan okundu ve ben mekandan ayrıldım neye deladet eder ?

Eski sevgiliyi her gece rüyada görmek
5 yıldır birlikte olduğum ve bir çok şey yaşadığım, beraber iken sevmediğim ama ve çok üzdüğüm sevgilimden ayrılalı 2,5 ay oldu, her gece rüyamda onu görüyorum.
İlk günlerde sürekli peşinden koşuyordum ve kesinlikle dönmüyordu, o zamanlar rüyalarımda hep barıştığımızı görüyordum. Sonraları aramayı bıraktım ve sürekli rüyamda ayrı olduğumuzu görmeye başladım.
Tam ümitlenmeye başlamıştım ki, Benim rüyalarım tersine çıkar dün akşamda onu gördüm ve barışmışız ve bu süreçte hayatında biri var mıydı dediğimde hayır demişti. Acaba beni unuttu ve şuan başkası mı var hayatında?
Takma isim : taakma
Yaşınız : 25
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Flört – sevgili
Ruh haliniz : Endişeli,umutsuz,ümitli. yani karışık ve bozuk
Anahtar kelime : eski sevgili

Eski sevgilim ile ayrildim konusmuyoruz ama her gece ruyamda goruyorum her gece farkli sekillerde bazen barismis bazen kavga ederken bazen evli disarda geZerken cok fazla. 18, Kadın, Bekar, Çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir