Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Sevgilim

Rüyada Eski Sevgilimi Gördüm Bu Neye İşaret?

Merhabalar, ben rüyamda ilk önce farklı mekan gördüm, burayı daha önce hiç görmediğime eminim. Kapalı bir mekan, içerisi loş ışıklı ve gri renkler hakim ancak anlamadığım bir şekilde rüzgar esiyordu, yanımda eski sevgilim vardı. Bu mekanda birlikte olduğum insanların tamamı gerçek hayatımda samimi olduğum kişiler fakat orada bana bir yabancı gibi. O kapalı mekanda bir şey arıyorum ama ne olduğunu hatırlamıyorum, oradaki insanlar aradığım şeyi bildikleri halde nerede olduğunu söylemiyorlar.

Sonra bir samimi olduğum çocukluk arkadaşım geldi, yanımda eski sevgilimi görünce “a, siz barıştınız mı” dedi. Ayrıldığı kız arkadaşından bahsetti, onu kötüledi. Sonra benim eski sevgilime bakara “birbirinize çok yakışıyorsunuz, bir daha sakın ayrılmayın, sende Canan’ın kıymetini bil, ben böyle bir kız bulamadım” dedi. Ben önce sinirlendim, sanki eski sevgilime asılıyor gibi düşündüm, sonra uyandım. Bunların bir manası var mı?

Rüyada Eski Sevgili İle Bir mekana Gitmek Yorumu

Ferhat merhaba, sende pek çok okurum gibi hakkında bilgi vermeyi unutmuşsun, yazdıklarından bir erkek olduğunu bilmekten başka bir bilgi yok. Rüyanın ana teması eski sevgilini görmek olup, eski sevgilisi ile barıştığını görmek konusunda detaylı bilgi rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında detaylı olarak anlatılmıştır. Rüyadaki diğer unsurlar hakkında açıklama yapmak çok zor. Belki sana yararı olur diye anlamlarını yazıyorum.

Rüyada farklı bir mekan görmek ya da o yabancı mekanda olmak rüya sahibinin bir duruma çözüm bulmaya çalıştığını gösterirken, bu rüya öte yandan insanı kişinin düşünce, duygu ve eylemlerinde bir kısıtlama olduğuna işaret edebilir.  Rüyada loş ışık görmek olumlu anlam taşımaz ve kişinin önünde çözülmesi gereken ya da net olmayan bazı meseleler olduğunu gösterirken öte yandan da umutsuzluğa kapılmadan sabır ve gayretle bu sıkıntıdan çıkılabileceğini temsil eder. Rüyada bir şey aradığını görmek (ne aradığını bilmeden) kişinin geçmiş zamanlarda yaptığı hatalı bir iş sebebiyle kaybettiği imkan ve fırsatlara yeniden kavuşmak için bir şeyler yaptığını ifade eder.

“Rüyada Eski Sevgilim” için bir yanıt

merhaba ruyamda eski sevgilimi gördüm onun evinin önüne gitmisim ve elimde bir kova .kovanin içini kuru yani patlatilacak misirla doldurmusum .balkondan abisi beni goruyor ve eski sevgili asagi iniyor seni gordum de indim diyor .abisi benim halime gülüyor .eski sevgilim ikinci kez eve cikiyor tekrar geliyor aglayarak ve benden kaciyor git diyor bana. yoksa beni okutmayacaklar ailem diyor ,ben de istersen ben konuşup.halledeyim diyorum. o da hayir sen sadece git diyor ben de uzuluyorum ve görüyorum.ruyamda ilk önce beni gördüğüne mutlu olmustu, eve cikip inince sanki benden kurtulmak ister gibi bir hali vardı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir