Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Eski Sevgiliden Kız Bebek Almak

Rüyada eski sevgiliden kız bebek almak ne demektir?

Merhabalar, 27 yaşında sanatçıyım. 10 gün önce ayrıldığın sevgilim rüyamda bana bir kız bebek getiriyor ve benim olduğunu söylüyor. (normal hayatta kabullenmekte çok zorlanır, panikler ve şüphe duyardım. )
Rüyamda hiç tereddüt etmeden bebeği alıyorum ve bakmaya çalışıyorum. çok tatlı hiç ağlaman bir kız bebek. önce saklıyorum ama çok seviyordum bebeği. acaba bu ne demek olabilir? bu akşam (yılbaşı) için aldığım işte biraz sıkıntı yaşadım acaba bununla mı alakalıdır?

Rüyada eski sevgiliden kız bebek almak neye yorulur?

Ruyada bebek gormek masumiyet, cana yakinligi ve yeni baslangiclari belirtir. Bebekler icinizdeki, incinebilir, temiz kalpliliginizi, caresizliginizi ve bozulmamis temiz ahlakinizi gosterir. Ruyada bebek gorurseniz bu sizin kendi icinizde gizli kalmis degerlerinizin ve potansiyelinizin farkinda oldugunuzu gosterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Sevgiliden Kız Bebek Almak” için 2 yanıt

Merhabalar ben rüyamda bebeği iki farklı şekilde gördüm;
1-Erkek arkadaşımın kucağında bir bebek vardı ve onu benim kucağıma verdi.
Bir başka günde;
17-18 yaşlarında bir kızın kucağında bebek vardı o bebek kızın bebeğiydi bana bebeğin erken yani 7 aylıkken doğduğunu söyledi ve kucağıma verdi bebeği ben sevdim ve eve getirdim bir müddet sonra tekrar annesine götürdüm.
Sizce bunların anlamları nedir yardımcı olur musunuz.

Merhaba ben ruyamda bir kiz bebek emziriyordum bu bebekte eski sevgilimden mis gidip söylüyordum senin bir kizin oldu diye cok fazla bir tepki vermiyordu bana telefon verdi sadece ben de diyorumki beni üzme bak cocugumuzu emziremem diyorum ve uyaniyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir