Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Sevgilimi Gördüm

Rüyada eski sevgilimi gördüm, bu ne demektir?

Merhaba, rüyamda eski sevgilimi gördüm, bununla ilgili pek bir tabir bulamadım, size yazmak istedim. Eski sevgilimle ailesi yüzünden ayrıldık ve ben rüyamda onun annesinin beni tanımak için evime gelip kaldıgını gördüm

Ancak rüyamda, kadın çok kötü bir karakterdeydi, çok gıcık olduğumu hatırlıyorum. Sevgilimde yurt dışına gitmişti ama ailesinin diğer bireylerini de ben kendi de evlerine gitmiştim, öyle gördüm. Tam net değil ama barıştığımızı hatırlıyorum sanki. Yorumlar mısınız? anatolya, 18 Şubat 2012.

Rüyada eski sevgiliyi görmek neye yorumlanır?

Rüyada eski sevgiliyi görmek, en sık görülen rüyadır ve eski sevgiliyi görmek konusunda rüya açıklaması rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında yer almaktadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Sevgilimi Gördüm” için 4 yanıt

rüyamda eski sevgilimi gördüm onun yanına gittim bir şey bırakmak için ve kavgayı o başlattı zaten ayrılmıştık ama o nedenini soruyordu bana bende ters cevap verip bitiriyordum sonra bana bir daha karşılaşmayalım dedi bende tamam dedim ve ban çok sinirli bakıyordu ve öyle uyandım yorumunu çok merak ediyorum .

rüyamda eski sevgilimi fındık dalı kesmiş ve tasırken gördüm. bizim orda fındık toplandıktan sonra fındık dalları budanır daha verimli olması için. bende tesadüfen oradan gecerken gördüm onu ve ona yardım ettim. rüyamda bile görmek beni sevindirmişti ve onun yüzüne baktığımda aynı ifade ondada vardı. şimdiden teşekkürler

Eski sevgiliyi rüyada sakallı görmek
Sevgilimle ayrılalı 6 ay oldu o beni bıraktı, onun yüzünden çok acı çektim, 2 gün önce tekrardan beni sevebileceğini söyledi, benden bir şey istedi, zor bir şey, bende onu kaybetmemek için yaptım, o şeyi yaptıktan sonra onu aradığım halde benimle konuşmadı ve bana “bir daha beni arama” dedi, beni çok kırdı ve dün rüyamda onu sakallı gördüm, siyah sakallı. 23, Kadın, Bekar, Çalışıyor

Buket merhaba,
Bazı özel işlerimin yoğunluğu sebebiyle sizleri yanıtlamakta geciktim. Bu arada tam 6 mesaj daha göndererek ne zaman cevap verileceğini sormuşsun ama vermiş olduğun mail adresi geçersiz. Bu yüzden mesajlarım geri döndü. Umarım bu cevabı okursun.
Rüyanın ana teması eski sevgiliyi rüyada görmektir ve pişmanlıkları ifade eder. İlgili sayfada detaylı bilgiyi bulabilirsin. Burada farklı olan onu sakallı görmüş olmadır ki bu da onunla geçiminin zor olduğunun ifadesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir