Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Sevgilinin Babasını Görmek

Rüyada eski sevgilimin babasını gördüm, bu neye işarettir?

Rüyamda eski sevgilimin evine gidiyorum ve ona seni seviyorum diyorum. o ise git buradan her şey bitti artık bir daha gelme gidi laflar ediyor. O sırada babası dışarı çıkıyor sevgilimde evden çıkıp gidiyor. Babası ile konuşuyorum, babası sanki her şeyden haberi varmış gibi ama bana çok iyi davranıyor.

Ben ona bir araba almak istediğimi söylüyorum, bana yardım edeceğini söylüyor. Kendi babamın lafı geçiyor sanki yaşıyormuş gibi ama babam vefat etti benim. Ben hazırlanıp geliyorum diye içeri giriyor o sıra da da sevgilim geliyor onu kolundan tutup kenara çekiyorum konuşacağız diye. Rüyada eski sevgilimin babasını ve eski sevgilimin evini görmek neye çıkar?

Rüyada eski sevgilinin babasını görmek yorumu

Rüyanızın temel unsuru eski sevgiliniz olup bu konuda geniş açıklama rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında yer almaktadır. Lütfen ziyaret edin ve dikkatle inceleyin.

Rüyada eski sevgilinin evine gitmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında bir güven bunalımı yaşadığını, sığınacak güvenebileceği birine ihtiyaç duyduğunu simgeler. Eski sevgilinin babasını görmek bir iç hesaplaşmayı, bazı acaba sorularının cevaplarını araştırmayı simgeler, bakınız tanışmak sayfası.

“Rüyada Eski Sevgilinin Babasını Görmek” için 2 yanıt

Ruyamda babam bir ev almisti havuzlu guzel bir ev orda yokus vardi yokusda eski sevgilimin babasini ve kiz kardesini gordum. Babamla babasi normalde arkadas zaten guya bayrammis. Gelin bize diyo davet ediyo bizi. Sonra annem babam erkek kardesim kiz kardesim gidiyoruz. Herkesin ellerni opuyorum akrabalari falan var orda sonra sevgilimi goruyorum yani eski sevgilimi. Oturuyo koltukta ayri oldgmuz icin konusmuyoruz bakiyoruz birbirimze arada. Sonra bi uzunca bakiyoruz gulumsuyorum. Oda bana gulumsuyo. Sonra akrabalarndan biirine su getiriyorum su istiyo cunku. Tuana diye bi kuzeni varmis o telefnmu alio hattimi cikariyo icinden. Sonra tekrar takiyorum.Ben boyle sik sik eski sevgilimi goruyorum ruyalarda lutfen cevaplayin artik.

Ruyamda eski sevgilimin babasini gordum, gercek hayatta babasini hic gormedim ama ruyamda babasi olarak taniyordum, ruyamda evdeydim ve camdan disariya baktigimda babasi ve sevdigimin ablasi oturuyorlardi ama beni gormemislerdi sonra ablasi bizdeydi oturmaya gelmisti ben ablasiyla konusmamistim hicbirsey soylememistim bukadarini hatirliyorum yorum yaparsaniz sevinirim simdiden tesekurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir