Rüyada Eski Sevgilinin Kafasını Görmek

Rüyada eski sevgilinin kafasını görmek ne demektir?

Merhabalar, Rüyamda eski sevgilimin kafası yılan olmuştu ağaç dalında sallanıyordu bana bakıyordu. Bu rüya ne anlama geliyor? mine, 16 Şubat 2012

Rüyada eski sevgilinin kafasını görmek tabiri

Rüyanız, gerçek yaşamınızda yersiz ve gereksiz endişeler taşıdığınızı, bu kaygılar nedeniyle yaşamı hem kendinize hem sevgilinize zindan ettiğinizi ve bunların sebebi olarak hep karşınızdakini suçladığınızı, kendinizde hata aramadığınızı işaret etmektedir. Rüyanızın ana teması “sorunları kendinizde arayın ve hep karşınızdaki suçlamayı bırakın” demektir.

Rüyada eski sevgiliyi görmek, bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz. Rüyada eski sevgiliyle karşılaşmak, rüyada eski sevgilisiyle konuşmak veya rüyasında eski sevgili ile barışmak en sık görülen rüyalardan biridir ve evrensel bir rüyadır. Rüyada eski sevgiliyi görmek yeni bir ilişkiye başlandığında yeniden ortaya çıkabilir ve sebebi eski sevgili ile olan ilişkinizde yaptığınız hatalardan ders alıp, tekrarlamamak gerektiğini simgeler.

Rüyada yılan görmek, gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişeleri, ihanete düşmanlığa veya gizli düşmanlara, doğru yoldan ayartılıp yoldan çıkarılmaya veya yaşam enerjisi ve sağlık konusunda gelişmelere işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir