Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Eski Sevgilinin Kafasını Görmek

Rüyada eski sevgilinin kafasını görmek ne demektir?

Merhabalar, Rüyamda eski sevgilimin kafası yılan olmuştu ağaç dalında sallanıyordu bana bakıyordu. Bu rüya ne anlama geliyor? mine, 16 Şubat 2012

Rüyada eski sevgilinin kafasını görmek tabiri

Rüyanız, gerçek yaşamınızda yersiz ve gereksiz endişeler taşıdığınızı, bu kaygılar nedeniyle yaşamı hem kendinize hem sevgilinize zindan ettiğinizi ve bunların sebebi olarak hep karşınızdakini suçladığınızı, kendinizde hata aramadığınızı işaret etmektedir. Rüyanızın ana teması “sorunları kendinizde arayın ve hep karşınızdaki suçlamayı bırakın” demektir.

Rüyada eski sevgiliyi görmek, bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz. Rüyada eski sevgiliyle karşılaşmak, rüyada eski sevgilisiyle konuşmak veya rüyasında eski sevgili ile barışmak en sık görülen rüyalardan biridir ve evrensel bir rüyadır. Rüyada eski sevgiliyi görmek yeni bir ilişkiye başlandığında yeniden ortaya çıkabilir ve sebebi eski sevgili ile olan ilişkinizde yaptığınız hatalardan ders alıp, tekrarlamamak gerektiğini simgeler.

Rüyada yılan görmek, gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişeleri, ihanete düşmanlığa veya gizli düşmanlara, doğru yoldan ayartılıp yoldan çıkarılmaya veya yaşam enerjisi ve sağlık konusunda gelişmelere işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Sevgilinin Kafasını Görmek” için bir yanıt

Rüyamda eski sevgilim, onun kiz arkadaşı, kız arkadaşının ablası ve onun çocuğu vardi. cocugu gezidiriyolardi parkta vs bende onlarin ust tarafindan onlari görebiliyordum daha sonra bir anda eski erkek arkadasim sevgilisi ve ablasi kayboldu, cocuk bi anda yanimda oluverdi cocukla ilgilendim, guzel muhabbet ettik, annesine goturmek icin elinden tuttum baska bir yerde oturuyolardi, benim tanıdığım arkadas olduğum insanlarda vardi orada cocugu eski sevgilimin kucagina tavirli sekilde koydum, daha sonra bir arkadasim benimle konuşmak istedigini soyledi, eski Sevgilime de ayni sekilde konusmak istedigini soyledi, eski sevgilim beraber konusalim o zaman dedi bir odaya girdik bizle konusucak arkadasi beklemek icin, eski sevgilimle. eski sevgilim yakinlasip yanagimdan optu bende kendimi geri cekip uzaklastim ondan tabiri nedir acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir