Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Sevgilinin Başkalarıyla Flört Ettiğini Görmek

Rüyada eski sevgilinin başkalarıyla flört ettiğini görmek neye işaret eder?

Rüyamda 3 kişi bir odadayız. 2 kız 1 erkek, kız arkadaşım aynı zamanda sınıf arkadaşım. Sonradan odaya arkadaş olarak görüştüğüm eski sevgilim geliyor, diğer kız arkadaş ile benim arama oturuyor ve diğer kız arkadaşla samimi olmaya başlıyor. Bundan rahatsız oluyorum hala eski sevgilime bir şeyler hissettiğim için. Kızı uyarıyorum eski sevgilim ile flört etmemesi konusunda, o da bilmediğini ve yapmayacağını söylüyor. Gece ilerliyor, oturduğumuz koltuğu açıyoruz uyumak için. Kura ile kimin kimin yanına yatacağını belirleyip 4 kişi aynı çekyata yatıyoruz. Ben diğer erkek arkadaş ile eski sevgilim arasında kalıyorum yatarken. Bir anda eski sevgilim bana asılmaya başlıyor, dokunuyor, taciz ediyor yatakta. Üstü de giyinik değil, sadece şort var altında. Eski sevgilimi o çıplak haliyle evden atıyorum, bağırıyorum aynı zamanda kapıda o karşımda çıplakken, “sen hep bunun için geldin yanıma, artık defol hayatımdan, arkadaşım da yeniden sevgilim de olmanı istemiyorum” diyorum. O hiç bir şey söylemiyor, sadece şortunu veriyorum ve kapıda giyinip gidiyor, mekan ve gün değişiyor.

Eski sevgilimin evini görebilen bir evdeyim, sanki bir villanın içinde onlar üst katta ben alt katta gibiyim ama duvar yerine cam olduğu için eski sevgilimin bulunduğu yerde, rahat rahat görebiliyorum. Bana olan sinirini görebiliyorum her gün ama o benim orada kaldığımı bilmiyor. Ev arkadaşı ve eski sevgilim, benim staj başvurusu yaptığım şirkette çalışıyorlarmış, ev arkadaşı alt katta beni görüp staj işini soruyor. o sırada eski sevgilim bunu duyup “benim çalıştığım yere staj başvurusu mu yaptın” deyip üstüme yürüyor sinirle, ev arkadaşı araya girip götürüyor onu. Sonra birileri geliyor beni dövmek için eski sevgilimin evinden. Kapıyı kilitliyorum ama kırıp açıyor. 1 tanesi girip içeri tekme atmaya başlıyor bana, diğerleri bana vurmuyor ama vuranı da durdurmuyor, seyrediyor. O an vuran kişide seyredenler de tanıdığım insanlar gibi geliyor ama hatırlayamıyorum. Vuran adam bir süre sonra vurmayı bırakıp yere oturuyor, ben odanın köşesine oturup ağlamaya başlıyorum. Ben ağlarken okuldaki bayan hocalarımızdan biri yanıma geliyor, olanları soruyor, anlatıyorum. en baştan neden eski sevgilime tevazu gösterip onunla bir şeyler yaşadığımı soruyor, yanıt veremiyorum. sadece onunla yatmadığımı söylüyorum, ağlayarak. Hocam bana sarılıyor ağlarken. Uyanıyorum uyandığımda da ağlıyordum, kendi ağlamama uyandım hatta, teşekkürler.
bloodrose, 23, Kadın, Bekar, Öğrenci, mutsuz, kafası karışık

Rüyada eski sevgilinin başkalarıyla flört ettiğini görmek neye yorumlanır?

Sevgili bloodrose,

Rüyanda bir sürü olay geçmekte ancak rüyanın odak noktası eski sevgilin olup, kimi pişmanlıklar yaşamakla birlikte aranızda her şeyin tam olarak bitmediğini, olgun ili insan olarak karşılıklı oturup bunları konuşmak gerektiğini işaret etmektedir. Daha detaylı bilgiyi rüyada eski sevgiliyi görmek rüya tabirleri sayfasında bulabilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Sevgilinin Başkalarıyla Flört Ettiğini Görmek” için 6 yanıt

Rüyada eski sevdiği adamın başka kızla çıktığını görmek
Eski sevdiğim adam beni aldatmıştı, artık başka kızla çıkıyordu, 1 ay oldu hiç rüyamda görmüyordum, bir kere gördüm, başka bir kızı seviyordu, çok üzgündü sırtında siyah bir dövme vardı, beni umursamıyordu bile, sevdiğin kızı çıplak gördüm, ne anlama geliyor bu?

Rüyada eski sevgiliyi başkasıyla görmek
Rüyamdan eski sevgilimi arkası dönük oturmuş gördüm, öyle üzgündü ki neredeyse ağlamaklı, benden onun beni aldattığı gibi biride onu aldatmış ve çaresizdi, ben içimden ona acıyıp “ben öyle çok çektim ki nasıl dayanır acaba bana yaptığı aklına geliyor mu” diyordum, arkasının dönük olması beni unuttu anlamına mı geliyor? yorum yapar mısınız? bu rüya ne demektedir?

Huzun selam, Gördüğünüz rüya, şu anda sizin gerçek yaşantınızda iletişim sıkıntıları çektiğinizi, kendiniz ifade etmekte zorlandığınızı temsil eder. “İnsanlar beni neden anlamıyor” diye düşünmekte ziyade ben “kendimi neden doğru anlatamıyorum” şeklinde kendinizi sorgulamanız gerektiğini anlatır.

Rüyada eski sevgiliyi görmek ve ağlamak
Eski sevgilimden ayrılalı tam 2 sene oldu. Rüyamda eski sevgilimi gördüm. Ama o başka birisiyle çıkıyormuş. Ben onlara bakarak ağlıyorum. Eski sevgilim soruyor “neden ağlıyorsun” diye, bende “hislerimden ağlıyorum” diyorum. Bana gülüyor, dalga geçiyor. Çok üzüldüm. Neye işarettir acaba?

Rüyada eski sevgilisini başka kızla görmek
İlk öncelikle merhaba. Ben Rüya, 15 yaşındayım ve sevgilimle ayrılalı yaklaşık bir 5-6 ay oluyor, onu çok seviyorum ve sürekli onun döneceği ile ilgili umutlar var içimde ve öyle rüyalar görüyorum. Neyse rüyama başlayayım.
Rüyamda eski sevgilimi tanıdığım fakat konuşmadığım bir kız ile gördüm. Bizim evdeydik. Ben odamda duruyordum ve ikisi geldi. El eleler idi. Bana “artık beni unut, ben Beyzayı seviyorum” demişti. Ve birbirlerini öpmeye başladılar. Benimde birden gözlerim doldu ve “inşallah bana çektirdiğin acıları sende çekersin” dedim ve odadan çıktılar. Sürekli bu tip ve ya içinde onu gördüğüm rüyalar görüyorum. Cevabınızı bekliyorum lütfen bana yardımcı olun. Şimdiden teşekkürler iyi günler.
15, Kadın, Bekar, Öğrenci, Mutsuz

Rüyanız hakkında bilgi sayfada yer almaktadır. Çok daha detaylı bilgiyi rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında bulabilirsin. Çünkü aynı şeyleri tekrar tekrar yazmanın gereksiz olduğuna inanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir