Rüyada Eski Sevgilinin Düğününe Gitmek

Rüyada eski sevgilinin düğününe gitmek ne demektir?

Eski sevgilimin düğünüme gidiyorum. Kır düğünüymüş ama çok havalı bir yerde oluyor düğün, şaşırıyorum “nasıl bu kadar büyük bir yerde yapabiliyorlar” diye, bir kaç ünlü insan görüyorum içeri giren. Sonra gelinle eski sevgilimi kenarda bekletiyorlarmış, o sırada biz yan yana duruyoruz sonra gelin sahne kısmına gidiyor, bu benimle duruyor. Sanki çime yatmış gibiyiz “annen hangisi” diye soruyorum, o sırada ileriden annesi geliyor, biz biraz uzaklaşıyoruz yanlış anlamasın diye ama kadın beni tanıyor ve gülümsüyor, “oğlum yanlış mı yapıyoruz, mutsuz mu olacağını düşünüyorsun” diyor. Oğlan cevap vermiyor sonra “ben biliyorum çok çok mutlu olacaksınız göreceksin” diyor gidiyor.

Sonra ben omzuna doğru eğiliyorum ama kendimi tutamıyorum ağlıyorum “gerçekten mutlu olacağına inanıyor musun” diyorum, “bende 9 saattir bunu düşünüyorum, bilmiyorum” diyor. “Evlenme de” diyemiyorum ama çok ağlıyorum, hıçkıra hıçkıra ağlıyorum, oda çok üzülüyor yüzüne bakamıyorum ağladığım için utanıyorum, oda ağlıyor muydu göremedim, o sırada güya rüyaymış bu uyanıyorum ama ağlayarak uyanıyorum ve ağlamaya devam ediyorum, balkona koşuyorum pencerenin önüne geçiyorum, ağlamaya devam ediyorum. 21, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada eski sevgilinin düğününe gitmek yorumu

Değerli arkadaşım, görmüş olduğun rüya tipik bir eski sevgili rüyası olup, yaşadığın derin pişman azabı ve pişmanlığı anlatmaktadır.

Rüyada eski sevgilisinin evlendiğini görmek rüyayı görenin içinde bulunduğu depresyon ya da iç sıkıntısını gösterir, geçmişi bırakıp yaşamının geleceğini iyi planlaması ve sorumluluklarına sahip çıkması gerektiğine tabir edilir. Rüyada kır düğünü görmek ya da kır düğününe katılmak güzel bir rüyadır ve hoşunuza gidecek bir alacağınıza yada beklemediğiniz bir eğlence ve ziyafete katılacağınıza işaret eder. Rüyada hıçkırarak ağlamak günlük hayatta size büyük bir hayal kırıklığı yaşatan bir durumun kötü etkisini halen üzerinizden atamadığını temsil eder.

“Rüyada Eski Sevgilinin Düğününe Gitmek” hakkında 7 yorum

  1. Eski sevgilinin düğününe gitmek
    Merhaba. Ben 23 yaşında üniversite mezunuyum, işim yok şimdilik. Rüyamda eski sevgilimin şimdiki nişanlısıyla evlendiğini görüyordum. Bende düğüne gittim. Müzik sesi gelmiyordu ancak dans eden insanları gördüm. Normalde kapalı bir bayanım. Ancak rüyada saçım açıktı ve bir türlü saçlarıma şekil veremedim. Yanımda da normalde beni seviyormuş gibi yapan ancak dedikodumu yapan benim de sevmediğim bir kız arkadaşım vardı. En sonunda saçımı toplayıp yanlarına gittim. Gelinlik ve damatlık vardı üstlerinde. Ancak çok çirkin görünüyordu yüzleri. Kız mutluydu ancak eski sevgilim mutlu değildi. Kız onunla samimi oluyordu ancak o karşılık vermiyordu. Yorumlarsanız çok sevinirim. Çünkü kötü bir ruh hali içindeyim. Şimdiden teşekkür ederim.

    1. Fatmagül merhaba, öncelikle eski sevgiliyi görmek sayfasını dikkatle incelemenizi rica ediyorum. Uzun bir sayfa olduğu için yeniden yazmak imkansız. Görmüş olduğun rüyanın iki ana unsuru var; eski sevgilinin evlendiğini görmek ve rüyada başının açık olduğunu görmek. Diğer olaylar ve unsurlar sadece senaryoyu güçlendirme görevi görmektedir. Rüyada eski sevgilinin bir başkasıyla evlendiğini görmek rüya sahibinin gerçek yaşamında bir memnuniyet duygusu içinde olduğunu ifade eder. Bu başlanan yeni bir projede başarı, yeni bir ilişkide mutluluk, bir sınavı kazanmak, yeni bir işe başlamak gibi bir konu olabilir. Normalde kapalı olan bir kadının rüyasında başının açık olduğunu görmesi ise o kişinin gerçek hayatta manevi dünyasında bazı sıkıntılar yaşadığını, bazı şeyleri sorguladığını ve önemli bir kararsızlık yaşadığını gösterir. Ancak sonunda başınızı toplamanız bu iç sıkıntıların biteceğini, aradığınız huzura kavuşacağınızı temsil etmektedir.

  2. Rüyamda eski sevgilimi evleniyor muş bende tesadüfen onun düğününe gidiyorum düğün pek.kalabalık değil kizin ailesinden gelen kimse yok benim.ailem de var sözde komsularmis. Neyse gelinde damat cikioo ama gelini göremiyorum damat müzik eşliğinde danscilarla cikoo. Beni goruo yanina gidiyorum ah ettim.sana çok mutlu olmucan diyorum gülüyor bana derken uyaniorum rüyadan tekrar uyuyorum yine eski sevgilisi görüyorum bu sefer baska bi düğün salonunda evleniyor gelin ise gelinlik giymemiş ama eski sevgilim bi önceki gördüğüm rüyadaki damatligindan farklı bi damatlik giymiş salona giriyor byine tek giriyo gelin yok düğün kalabalık değil isteksiz bir düğün ben yanina gidiyorum eski sevgilimin ah ettim diyorum konuşuyoruz filan bi de ne alakysa İzmirde yapiyor düğününü rüyadan uyaniorum oyleyce ki ben İzmirde oturuyorum ama eski sevgilim suan kibrista yasiyor

  3. Ben eski sevgilimin düğününe gidiyorum kapıda karşılasıyoruz o arabadan iniyor yanında şişman bayan düğün yerine giriyorlar ve eski sevgilim beni o caddeden kovdurtuyor nasıl oluyorsa bende bütün şehrin elektirigini kesiyorum garip bir ruyaydi ama gercektede halen unutmuş degilim

  4. İyi günler rüyamda eski nisanli min düğüne gidiyordum. Bana da davetiye yollamışlar. Ama düğün benim üniversitemde oluyordu bende gidiyordum eski nisanlim ile göz göze geldiğimizde şaşırmış olduğunu gördüm ve mutsuzdu.

  5. Rüyamda eski sevgilim evine gidiyodum orda oturduktan sonra birden düğüne geçtik ama muziksiz bi ortamdi çok kalabalikti ve ben hıçkıra hıçkıra agliyodum sonra ağlaya ağlaya dışarı çıktım dışarı çıkınca da evlencegi kişiyle uzun bi yolda yuruyolardi sanki ama bı fotoğraf karesi gibiydi oo sonra gittim baktım yerlerinde yoklar son kez goriyim diye onu arıyorum ağlaya ağlaya birine sordum gittiler dedi orda uyandım..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir