Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Sevgilinin Erkekler Tuvaletine Girdiğini Görmek

Rüyada eski sevgilinin erkekler tuvaletine girdiğini görmek nedir?

Eski sevgilimden ayrilali cok oldu. Severek ayrilmistik. Bir donem cok sık ruyalarimi giriyordu daha sonra nadir olsa da giriyordu. Gecen gece gene ruyamda gordum uzun bir aradan sonra. Ruya su sekilde : boş okulun koridorundayim, biri benim omuzuma girmis sarki soyleyerek giderken karsimda eski sevgilim var yuruyor ve erkekler tuvaletine giriyor. Bende arkasindan giriyorum iceride bir arkadasim daha var.

Kiz arkadasim pisuvara ayakda idrarini yapiyor. Bende yan tuvaletteyim. Ona bakiyorum ve aradasimla konusuyorum para harcadigimi soyluyorum. Sonra kız arkadasim paranin meblasi icin bana oha diyo bemde ona birakmasaydin beraber harcardim diyorum. Oda bana birinin ismini soyleyip karanlikta kayboluyor arkasindan kosup yetisemiyorum. Anlami nedir?

Rüyada bir kızın erkekler tuvaletine girmesi  nasıl yorumlanır?

Kubilay selam, bundan sonra rüyalarınızı rüya gönder adresinden gönderin ve gönderirken hakkınızda mümkün olan tüm bilgileri de yazın. O zaman rüyanızın açıklaması anlam kazanır. Aksi halde sadece genel bilgiler söylenebilir ki zaten onlar sitede bulunmaktadır, yorum gerek kalmaz.

İnsanlar eski sevgiliyi, kaybettiği eski sevgilisini, uzun bir süre unutamazlar ve sık sık rüyalarında görürler. Eski sevgiliyi rüyada görmek, eski sevdiğini, eski sevgilisini görmek bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz. Zaman geçtikçe eski sevgiliyi görme rüyaları azalır. Yeni bir ilişkiye başlandığında eski sevgiliyi rüyada görme yeniden ortaya çıkabilir ve sebebi eski sevgilinizle olan ilişkinizde yaptığınız hatalardan ders alıp, tekrarlamamak gerektiğini simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Sevgilinin Erkekler Tuvaletine Girdiğini Görmek” için bir yanıt

Rüyamda sürekli olarak eski sevgilimi görüyorum hemen hemen her gece. Onunla barıştığımızı görüyorum, arkadaşlarımıza barıştığımızı söylüyoruz, birlikte geziyoruz eğleniyoruz, gayet mutluyuz, hiç bir sorunumuz yok. Acaba sürekli bunu düşündüğüm için mi yoksa başka bir nedeni mi var.
19, Kadın, Bekar, Öğrenci, mutlu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir