Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Sevgilinin Evine Girmek

Rüyada eski sevgilinin evine girmek neye işaret eder?

Rüyamda eski sevgilimin evine gizlice giriyorum ve kıyafetlerinden gözüme hoş gelenleri alıyorum. bazılarını da deneyip alıyorum, gerçekte o kıyafetlere sahip değil tuhaf modelleri vardı. Neyse birkaç kıyafet ve çekmecesinden bir kaç eşya daha alıyorum, sonra sesler duyuyorum, annesi geliyor, ben bulduğum bir şapkayı takıp hemen çıkıyorum, annesi beni görüyor ama orada yokmuşum gibi davranıyor ya da garipsemiyor bilmiyorum.

Binada kimi sesler vardı, ben hemen yukarı doğru kaçıyorum, sonra kendi kendime yakalanmadan hemen çıkayım deyip aşağı doğru iniyorum, eski sevgilimin bir arkadaşıyla karşılaşıyorum, oda annesi gibi bir şey demiyor.

tam binadan çıkacakken eski sevgilim giriyor kapıdan, telefonla konuşuyor ve karşıdakine benimle ilgili şeyler söylüyor bugün karşılaştık filan diye, ben şapka var diye eğiyorum kafamı oradan uzaklaşmaya çalışıyorum, eski sevgilim beni fark ediyor ya da eşyalarını, “bir dakika” diyor ben koşmaya başlıyorum o kovalıyor, baya bir kaçtığımı hatırlıyorum ama yakalandım mı hatırlamıyorum. Bunun manası nedir?

Rüyada eski sevgilinin evine girmek neye yorumlanır?

Gördüğünüz rüya eski sevgilinizle henüz tamamlanmamış bir işiniz olduğunuz ifade etmektedir.

Bu; halen ilginizin devam etmesi, onu merak etmeniz veya yaşananlarının muhakemesini yapmak, hatalardan ders çıkarmak konusu olabilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Sevgilinin Evine Girmek” için 3 yanıt

Selam, Ben 20 ve nisanliyim. ruyamda eski sevgilimle baristigimi gordum ve aksam benim evime gelip ayni yatakda uyuyor, benimle beni cok sevdiyini soyliyor ve kendi kiz arkadasini benim icin bıraktığını soyluyor.

Dedemin evinin ordayım ve eski sevgilimin sesini duydum ekmek alacakmış hemen dedmgilin ordan kactm bu ruyanıon anlamı nedir?

rüyamda eski sevgilime mektup veriyorum evine giriyorum abisi tek var evde eski sevgilimi arıyorum bütün odalara giriyorum evin içinde yas var ailesi üzgün aglıyor biri ölmüş evden çıkıyorum öyle şimdiden tesekür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir