Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Sevgilinin Evine Gittiğini Görmek

Rüyada eski sevgilinin evine gitmek neye işaret eder?

Aklımda bilinçaltımda olmadan rüyamda eski sevgilimi görüyorum. Eski sevgilimin evine gidiyordum ama şu anki oturdukları ev değildi, bir başka evdi. Gitme sebebim de babasıyla daha önceden tanışıyormuşuz ve kalabalık bir ortamdaymışız, bana “eve çık kızım” diyor babası. Eve çıkıyorum, annesiyle konuşuyorum ama sevgiliyken hiç görmemiştim ailesini. annesiyle konuşuyorum. Bana çık iyi davranıyor sonra bana duş almam gerektiğini söylüyor. bende tamam diyorum. fakat benim oğullarının eski sevgilisi olduğunu bilmiyorlar.

Duş almak için yanından ayrıldığım zaman eski sevgilimin odasını arıyorum. oda oda geziyorum ve sonunda buluyorum, kapıyı açarken hep içimde bir heyecan var. gerçek hayatta da hiç görmedim. daha doğrusu evine hiç gitmedim. odasına gidiyorum kıyafetlerini kokluyorum. yatagına bakıyorum. sonrada odanın kapısını çekip çıkıyorum. Ama içimden hep beni görse ne yapar nasıl tepki verir düşüncesine kapılıyorum, sonrada uyanıyorum.

Kimden: başar, Cinsiyetiniz:kadın, Yaşınız:17, Medeni Durumunuz:öğrenci, Şu anki ruh haliniz:umutlu, Anahtar kelimeler: eski sevgili,

Rüyada eski sevgilinin evine gittiğini görmek neye yorumlanır?

Rüyada ayrıldığı sevdiğini, eski eşini, eski sevgilisini, ayrıldığın sevgiliyi görmek, genellikle bir pişmanlığı işaret eder. İnsanlar eski sevgiliyi, kaybettiği eski sevgilisini, uzun bir süre unutamazlar ve sık sık onu rüyalarında görürler. Rüyada eski sevgilinin evine gittiğini görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında bir güven bunalımı yaşadığını, sığınacak güvenebileceği birine ihtiyaç duyduğunu simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Sevgilinin Evine Gittiğini Görmek” için 8 yanıt

Eski erkek arkadaşımın evine gitmiştim. evi o kadar pisti ki. Ben yerden yemek atıklarını topluyordum, karanlıktı biraz. Sonra kumral uzun saçlı bir kız geldi. Erkek arkadaşımın adı ali, kız alinin kucağına oturmuştu, gülüşüyolardı. ben gördüm onları öyle. cantamı alıp gidiyordum. ali kolumdan tuttu ve kavga etmeye başladık. beni itti.
27, Kadın, Bekar, Çalışıyor, endişeli

Bir buçuk yıldır hiç ailecek görüşmediğimiz küs olduğumuz eski erkek arkadaşımın ailesini gördüm.ailecek onlara gidiyoruz,erkek arkadaşım yok ama annesi ve babası var hiç küslük yokmuş gibi ailemlede benle de iyiler, babasının saçı beyaz ve bayağı yaşlanmış diyorum,anneside normalde kilolu ama zayıf gördüm.ama eski erkek arkım evinde yok.yorumlayabilir misiniz

Serap merhaba,
Eskiyi unutup, geleceğe bakmalısın. Pişmanlık fayda etmez demektedir.

Eski sevgilimin evine gidiyorum ama abisiyle konusuyorum, oda kendi odasinda uyuyor, ben evli oldugum icin beni gormesini istemiyor, o yuzden odasinin kapisini kapatiyor, ben de abisinden rica ediyorum kapidan bir defa yuzunu gormek icin “tamam” diyor abisi ben tam kapidan bakarken uyaniyor ve göz göze geliyoruz.

Demet selam, evli birinin rüyasında eski sevgilisini görmesi o kişinin geçmişteki hatalardan ders almadığını ve aynı hataları tekrarlaması nedeniyle mevcut evliliğinde sorunlar yaşadığını ifade eder.

Ruyamda eski sevgilimin evinin mutfagindaydim annesi bizim beraberligimizi istemiyordu. Ruyamda bana karsi cok iyiydi eli omzumdaydi, Bunun anlami ne

Eskiden sevdiğim çocuğun evine gittiğimi gördüm ama evlerine girmediğim halde evlerinin içini görebiyordum . Evlerinin içine girmedim daha sonra o sınava gitti bende onlarla aynı binada oturan arkadaşımın evine gittim. Sınav bitti daha sonra geldi karşıma oturdu o sıradada uyandım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir