Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Sevgilinin Evine Gitmek

Rüyada eski sevgilinin evine gitmek neye delalettir?

Rüyamda eski sevgilimin evine gidiyorum ama sevgilim evde olmuyor, herkese soruyorum nerede olduğunu kimse bilmiyordu, ben onlarda onun arkadaşlarıyla kalıyordum evde, sonra sevgilim geliyor onunla yatıyorum, göğsümden süt emiyordu, “çok açıyor bırak” diyordum ama o devam ediyordu emmeye. Bunun manası nedir. Hilal

Rüyada eski sevgilinin evine gitmek nasıl yorumlanır?

İnsanlar eski sevgiliyi, kaybettiği eski sevgilisini, uzun bir süre unutamazlar ve sık sık rüyalarında görürler. Eski sevgiliyi rüyada görmek, eski sevdiğini, eski sevgilisini görmek bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz. Zaman geçtikçe eski sevgiliyi görme rüyaları azalır. Yeni bir ilişkiye başlandığında eski sevgiliyi rüyada görme yeniden ortaya çıkabilir ve sebebi eski sevgilinizle olan ilişkinizde yaptığınız hatalardan ders alıp, tekrarlamamak gerektiğini simgeler. Rüyada eski sevgilinin evine gitmek rüya sahibinin gerçek hayatta bir güven sorunu yaşadığını, sığınacağı güvenebileceği birisine ihtiyaç duyduğunu temsil eder.

Bir kadının kocasını ya da sevgilisini emzirmesi, reel hayatta o kişi ile arasında bir kavga, tartışma ya da ayrılığa işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Sevgilinin Evine Gitmek” için 12 yanıt

Rüyamda ortaokul arkadaşımı görüyorum ve akşamüstü beni bir yerden alıp evine götürüyor, sonra o durmadan telefonla oynuyor, ben cam kenarında oturuyorum, sonra birden o yatakları getirmeye başlıyor, evde kimse yok sanıyorken yatakları aldığımız odada ailesi var, ışıkları kapayın diyor, ışıklar kapalı, sonra bir kadın hep yanımızda oturuyor, o bir yandan telefona bir yandan da televizyona bakıyor, diğer kadında bana, içeride elektrik çok geldi diye dedesi bağırıyordu diyor sonra çantamdan kolyelerim düşüyor, onları yerden kaldırıyorum ve sonra montumu giyip evden çıkıyoruz. Yorumlarsanız sevinirim

Eylül merhaba,
Sağlıklı rüya yorumu için mutlaka rüya gönder sayfasında anlatıldığı gibi rüyalarınızı gönderin, aksi halde sadece genel bilgi verilebilir. Eldeki bilgilerle gördüğünüz rüya daha özgür, daha az ipotekli ilişki arzu ettiğini ifade eder. Rüya yetişkinlik (veya evlilik) sorumluluklarını, romantizmin karışmadığı bir zamana geri getirmek isteğini simgelemektedir.

Rüyamda eşimle beraber eski sevgilimin evine gidiyoduk merdivenlerden tedirgin bir halde yukarı çıkıyodum ama onu görmedim

merhaba, rüyamda eski sevgilimin evindeydim odasindan çıkarken beni gördü ürktü şaşırdı. ve bana sen mi vurdun birisi uyurken bana vurdu dedi bende hayır dedim. sonra gule eğlene dışarı ciktik. o bi yere gitti ben tekrar odasına gittm annesi eve geldi annesiylede muhabbet ede ede temizlik yaptık. gerçek hayatta annesiyle aramızda hiç muhabbet bile yokken rüyada benden cok memnundu. Bu rüyanın manası nedir lütfen açıklar misiniz.

Rüyamda eski sevgilimin evine gidiyorum. Yalnız değilim annem, ablam, akrabalarım bazen babam da benimle birlikte oluyorlar. Annesi ve akrabaları çok soğuk ve sert davranıyor, kimse bizimle ilgilenmiyor, hatta çay bile vermiyorlar ama ne hikmetse orada yatmamızı istiyorlar, hatta emri vaki ediyorlar.
Yere mavi bir yatak yapıyorlar. Ablam ve akrabalarımla yalnız kaldığımda “biz burada niye kalıyoruz ki, buradan gidelim, kimse bizi istemiyor, hadi gidelim” diyorum ve oradan gitmek istiyorum ama gidemiyorum, Çünkü orada olmaktan hiç memnun değilim. Bu rüyayı 3 ayda en az 4 kez gördüm. Bazen babam yanımda oluyor bazen değil. Sevdiğimle üç ay önce ayrıldım. 39, Kadın, Bekar, Çalışmıyor.

Semanur selam,
Değer verdiği, sevdiği kişiyi kaybedenler veya ondan ayrılanlar kaybettikleri kişiyi sık sık rüyalarında farklı senaryolarla görürler, bu rüyalar bir mesaj vermekten ziyade bazen pişmanlıkları çoğu zamanda kaybetmenin acısını yansıtırlar.

Rüyamda eski sevgilim bizim eve geliyordu ve benim kanser olduğumu söylüyordu nasıl yorumlanır??

Zeynep selam,
Sevgilin konusunda eski sevgili tabiri sayfasını okumalısın. Onun rüyada senin kanser olduğunu söylemesi aslında senin gerçek hayatında karamsar bir yaşam dönemi içinde olduğunu, hayatındaki negatif bakış açısını değiştirip olaylara pozitif olarak yaklaşmanız gerektiğini gösterir.

Ruyamda ablamla birlikte eski sevgilimin evindeyiz ve 3 4 çeşit pastalar var onlardan yiyorum fakat (eski sevgilim baskasiyla nisanli* gerçekte) onlarda evde ve biz ayri oda da duruyoruz ablamla cünkü onlarda biliyo eski sevgilim olduğunu bizim yanimizda değil de ayri oda da oluyorlar ailecek ben ise hem düşünüp ayıp oluyor neden burdayim diye hem de pastalardan yiyordum .. ama üzücü bi rüyaydı

Ruyamda eski sevgilimin evine gitmistim ve benle konusuyordu hani sanki beni seviyordu sürekli ayakta durarak ve gozlerimin içine bakarak konusuyordu sevgi duluydu

Bu rüyaları 1 senedir görüyorum. Eski sevgilimden ayrıldığımdan beri sürekli evine gidiyorum rüyalarımda. Önceleri ev eşyalı ve eski düzenindeydi yerde yeni sevgilisiyle fotoğrafı vardı. yatağında iki yastık vardı birbirinden uzak , yastıklardan biri sert rahatsız,biri rahat ama kirli .Evde hâlâ benim eşyalarım vardı.Şimdi ise evi bomboş görüyorum.Sadece yatak var.Eski rüyalarımda hep evde tek başına dolaşıyordu, şimdiki rüyalarımda da dolaşıyor ama eşyalarını topluyor.

Merhaba ben rüyamda ailemle beraber eski sevgilimin evine gittim annesi önümüze yemek koydu ama eski sevgilim ortalıkta gözükmüyordu. İsteme gibi bişeye benziyordu orada bulunmamış. Bu arada ayrılalı 7 ay oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir