Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Sevgilinin Evlendiğini Görmek

Rüyada eski sevgilinin evlendiğini görmek manası nedir?

Selam, benim arka arkaya ikidir gördüğüm, iki farklı rüyam var. İlk gördüğüm rüyada eski sevgilim en yakın arkadaşımla evleniyordu, arkadaşımın üzerinde bir beyaz gelinlik vardı ve bende düğünde idim, fakat eski sevgilimi düğünde göremedim ama bende gülüyordum, mutluydum yani.

İkinci rüyamda ise yine eski sevgilim biz arkadaşlarla otururken bir bayan arkadaşımı aradı, onu gezmeye çağırdı, arkadaşıma “gitme” dedim, hatta kavga ettik “gideceğim” dedi ben arkadaşıma tokat attım, sonra eski sevgilim geldi arkadaşımı motorla aldı, eski sevgilimin üzerinde mavi gömlek vardı ve düğmeleri açıktı, içinden beyaz atleti görünüyordu, arkadaşımı aldı gitti. Ben ağlayarak arkalarından baktım, bu esnada rüyamda kar yağıyordu bir müddet sonra motorun devrildiğini gördüm mü görmedim mi hatırlayamıyorum, motor yeşildi onu hatırlıyorum, arkadaşım geri geldi “yarı yoldan döndüm” dedi. anlamı nedir şimdiden teşekkür ederim.

Kimden: sudamlası
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:29
Medeni Durumunuz:dul
Şu anki ruh haliniz: normal, mutlu
Anahtar kelimeler: mavi motor, gelin, kar, ağlamak, tokat

Rüyada eski sevgilinin evlendiğini görmek tabiri

Rüyada eski sevgilisinin evlendiğini görmek, eski sevgilinizi başkasıyla evlenmiş olarak görmeniz, gerçek yaşamınızda bir memnuniyet duygusu içinde olduğunuzu ifade eder. Bu başladığınız yeni bir projede başarı, yeni ilişkinizde mutluluk, bir sınavı kazanmak gibi bir konu olabilir.

İkinci rüyanız ise aranızda henüz her şeyin bitmediğini, hala aranızda güçlü bir bağ olduğunu işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Eski Sevgilinin Evlendiğini Görmek” için 7 yanıt

Rüyada eski sevgilisinin başkasıyla evleneceğini görmek
Merhaba, ben geçen rüyamda eski sevgilimi gördüm, bana onun yakın bir akrabamla evleneceğini söylediler ve bende bunu duyduğumda rüyamda ağlamaya başladım, bunun anlamını bana söyleyebilir misiniz? şimdiden çok teşekkür ederim.

Fidan selam, Rüyanızın açıklaması sayfada yer almaktadır ve bana göre eski sevgilinizle yaşadığınız sorunlardan ders çıkarıp yeni ilişkinizde bu hataları yapmamanızı tavsiye etmektedir.

Ben bir rüya gördüm eski sevdiğim kız benin en yakın erkek arkadaşımla evlenmeye kalkıştı sonra ve ben duruma haberdar oldum yakın arkadaşıma bağırdım çağırdım niye böyle yaptın kızın hakkında bazı şeyler söyledim kız sevinçliydi

çok sıkıntılı ayrıldığım eski sevgilimi ruyamda gordum arkadasim nisanlandigini soyledi nedir tabiri teşekkür ederim

Selam rüyamda eski sevgilim kendi en yakin arkadasiyla evleniyor ve ben hariç herkes o kadar mutlu ki sizce bu nedir

Bende eski sevgilimi sevgilisiyle değil ama yine tanidigim bir kizla evlenirken gördüm nedir yardimci olur musunuz tesekkurler.

Selam lütfen yardim ci olurmusunuz ben aylardır farklı rüyalar görüyorum boş rüya görmem hiç ama bu rüyalar çok belli yani sabah ezan vakti görüyorum farklı farklı. Dün köyümde bildiğim.bir dere normalde suyu yoktur ama rüyamda yemyeşil bir ırmağa dönüşmüş ben ordan geçerken tertemiz akıyordu ve coktu su ve orada küs olduğum bir komsumda dolaşıyordu oralara ağaç falan dikmişti. Su benden tarafa akıyordu… Bu gün ise uğruna ölümlerden döndüğüm eski sevgilimi eski eşiyle evlenmiş olarak gördüm yani eski eşinin evine gitmiş ti normalde eski eşi ikinci katta oturuyor ama evleri alt kat olmuş orda ikisi yanyana biyere bakiyolardi ve sevgilim çok guzellesmisti yüzü ay gibi parlıyordu. Onlar beni görmedi ben öyle gördüm sadece

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir