Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Sevgilinin Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada eski sevgilinin hamile olduğunu görmek ne demek?

Merhabalar, rüyamda eski sevgilimin hamile olduğunu görüyorum fakat hala bana ilgili davranıyor ve evinin önüne kadar konuşarak yürüyoruz, sonra yanında bir kız çocuğu görüyorum, “madem hala beni seviyorsun niye hamilesin o zaman” diyorum, “evin önüne geldik şimdi anlatamam ama söz sonra sana bunu anlatacağım” diyor.

Bana bu rüyamın yorumunu yaparsanız çok memnun olurum, şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada eski sevgilinin hamile olduğunu görmek yorumu

Gördüğünüz rüya tipik bir eski sevgiliyi rüyada görmek rüyası olup, Rüyada eski sevgiliyi görmek tüm dünyada, bütün toplumlarda en çok görülen rüyalar arasında en önde gelenlerden biridir ve önemli mesajlar verir. İnsanlar eski sevgiliyi, kaybettiği eski sevgilisini, uzun bir süre unutamazlar ve sık sık rüyalarında görürler.

Eski sevgiliyi, eski sevdiğini, eski sevgilisini görmek bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz. Zaman geçtikçe eski sevgiliyi görme rüyaları azalır. Yeni bir ilişkiye başlandığında eski sevgiliyi rüyada görme yeniden ortaya çıkabilir ve sebebi eski sevgilinizle olan ilişkinizde yaptığınız hatalardan ders alıp, tekrarlamamak gerektiğini simgeler. Rüyanız hakkında detaylı bilgi için lütfen rüyada eski sevgiliyi hamile görmek sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Eski Sevgilinin Hamile Olduğunu Görmek” için 5 yanıt

Ben rüyamda eski sevgilimden bir bebeğim olduğunu gördüm. Ve her şeyi ona benziyordu yüz olarak. Ve bana “babamı çok merak ediyorum” demişti. Bu rüya neye işaret eder yorumlayabilirmisiniz?

17, Erkek, Bekar, Öğrenci, mutsuz kırgın uzgun.

Arkadaşlar öncelikle şunu söylemeliyim ki benim hicbir internet adresimi olmadığı için hicbir sayfanızı beğenemedim ama rüyamı detaylı bir şekilde açıklarsanız çok sevinirim çünkü şu an bu tabiri öğrenmem benim için çok önemli, şimdi ben eski sevgilimi çok seviyorum ondan ben ayrılmak istemedim ama o ayrilmisti ben onu çok seviyorum, neyse o da bana değer verir hala telefondan gorusuyoruz, mesaj falan atıyor, neyse rüyama geçeyim

Ben onu mahallede gördüm zaten aynı mahallede oturuyoruz, onu başka birisinden hamile olarak gördüm, yüzüne baktım çok endişeli ve mutsuz bir hali vardı, onunla konuşup konuşmadığımi hatirlamiyorum ama mutsuz olduğundan eminim öyle bir halde çünkü aynı gün içerisinde şu an ki sevgilimide rüyamda gördüm oda beni çok sever ama eski sevgilim kadar sevmiyorum bu kızı şu anki sevgilim benimle evlilik hayalleri falan kuruyor kanada yatmadan önce insaallah rüyanda beni görürsün dedi.bende insaallah dedim her neyse aynı gecede eski sevgilimle olan rüyamda önce olup olmadığını hatirlamiyorum ama şimdiki sevgilimle bir yerde buluşuyoruz öpüşüyoruz sonra benimle evlilik hayalleri kuran sevgilimle evleniyoruz uyandığımda çok şaşırdım kafam çok karışık lütfen yardım edin.

Değerli okurum,
Bir kaç yıl sonra bu duygu ve düşüncelerini hatırladığında “vay be, ne konulara kafa yormuşum” diyecek, kendinden utanacak belki de kendine güleceksin.
Sen pırıl pırıl genç bir öğrencisin, aslında bu konulara kafa yorduğunun onda biri kadar derslerine kafa yorsan bu saçmalıklara ayıracak zaman bulamayacak, huzursuz olmayacaksın. Rüyanda eski sevgilinin hamile olduğunu görmüşsün. Ne var bunda, sana ne? Kafaya takacak ne var bunda? Bırak rüyada görmeyi gerçekte olsa da sana ne? Ayrılmışsınız olmuş bitmiş sen yeni sevgili bulmuşsun. Yerli dizi izlemeyi azalt, ileride çok acısını çekersin.

Rüyada eski sevgilinin kendisinden hamile kaldığını görmek
Rüyamda eski sevgilimin benden hamile kaldığını öğrendim.
Aslında birazda karışık rüyaydı. Daha sonra park halinde kendi arabamı gördüm ama arabam kaza yapmış bir haldeydi.

Eski sevgilinizin sizden hamile kaldığını görmeniz, onunla yaşadıklarınızdan ders çıkarıp, yeni bir başlangıca adım atacağınızı gösterir. Hamilelik olgunlaşma, başlangıç demektir.
Arabanızın kaza yapmış olduğunu görmeniz ise, bu yeni başlangıçta bir süre kendine güven sorunu yaşayacağınızı ancak atlatacağını göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir