Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Sevgilinin İstemeye Geldiğini Görmek

Rüyada Eski Sevgilinin İstemeye Gelmesi Ne Demek?

Ben rüyamda eski sevgilimin bir arkadaşını gördüm, onların devam ettiği okulda okumaya başlamışım ve o okulun önünden tren rayları geçiyordu. Eski sevgilimin arkadaşıyla tren raylarında yürüyerek eve gidiyordum, arkadaşı bana “Turgut seninle barışmak istiyor, çok pişman ve bu hafta senin annen babandan isteyecekler” dedi.

Rüyamda gerçekten de eskiden sevdiğim kişinin anne ve babası bize beni istemeye geldiler, ama o yoktu. Babam hemen cevap vermedi, “hem oğlunuzun hem de kızımın okulu var, önce okullarını bitirmeleri lazım, sonra bakarız” dedi.

Çok enteresan ki eski sevgilimi rüya boyunca hiç görmedim, önce arkadaşını sonra anne ve babasını gördüm, beni istemeye geldiklerini gördüm. Aklım ermedi bu nasıl rüya, acaba anlamı nedir? ilgilenirseniz çok sevinirim, teşekkürler. Nihal, 18, öğrenciyim.

Rüyada Eski Sevgilinin İstemeye Geldiğini Görmek Tabiri

Nihal selam, teşekkür ederim hakkında bilgi vermişsin ama hangi okula gittiğini eklememişsin. Lise ile üniversite öğrencisi olmak arasında önemli farklar vardı. Lise öğrencisi biraz daha hayalperest, duygusal, duygularıyla hareket eden kişiliği gösterirken, üniversite öğrencisi ise daha ayağı yere basan kişilik yansıtır.

Görmüş olduğun rüyanın ana teması eski sevgili olup daha çok yaşanan pişmanlıklar ve vicdan azabına işaret eder. Bu konuda geniş açıklama eski sevgilisini görmek rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsin. Eski sevgilinin kendisini istemeye geldiğini görmek ise kişinin yaşamında mutlu ve huzurlu bir geleceğin kendisini beklediğini ifade eder, ama bu mutluluk eski sevgiliden değil, tanışacağı birinden geleceğine rivayet edilir. Bu konuda rüyada istenmek sayfası ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir