Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Sevgilinin Nişanlandığını Görmek

Rüyada eski sevgilinin nişanlandığını görmek neye işaret eder?

Rüyada eski sevgilinin nişanlandığını görmek
Rüyada eski sevgilinin nişanlandığını görmek

Selamlar. Ben dün gece daha önce halasının aracı olduğu, uzaktan akrabamız olan ve görüşüp ayrıldığım erkek arkadaşımı gördüm. Rüyamda annemle halasının evine gitmişiz ve halası o sırada elinde olan fotoğraflara bakıyordu. Annemde “neye bakıyorsun öyle” dedi. O da isteksizce uzattı elindeki fotoğrafları, ben aldım bakmak için, yeğenini nişanlanmış ve nişanında halay çekerken çekilmiş bir fotoğraf gördüm.

Fotoğrafta yanındaki kızdan çok onun ruh haline, yüzünün gülüp gülmediğine dikkat ettim. Diğer fotoğrafa geçince de kız güzel miydi diye aklımdan geçirdim ama anlamasınlar diye tekrar o fotoğrafa dönmedim. Fakat bu durumu daha önceden biliyormuşum sözde fotoğrafı görünce şaşırmadım ama rüyamda sinir oldum ve aklımdan şu geçti “halası yeğeninin evlilikten korktuğunu söylemişti ve benden ayrılalı 5 ay oldu, mesaj atayım sitem edeyim, hani evlilikten korkuyordun, bu kadar kısa sürede nişan bile yapmışsın” demek geldi, sonra uyandım ilginç geldi, sizce anlamı nedir?

Rüyada eski sevgilinin nişanlandığını görmek yorumu

Rüyada eski sevgilinin nişanlandığını görmek gerçek yaşamınızda bir memnuniyet duygusu içinde olduğunuzu ifade etmektedir. Bu duygu başladığınız yeni bir projede başarı, yeni ilişkinizde mutluluk, bir sınavı kazanmak gibi bir konuda olabilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Sevgilinin Nişanlandığını Görmek” için 2 yanıt

Bu gece rüyamda eski sevgilimin nişan fotoğraflarını gördüm. Fotoğraflar bizim aile albümümüzdeydi. Fotoğrafları görmek beni çok üzdü ama biliyordum sanki daha önceden böyle birşey olacağını. Ayrıca sevgilimi hala unutamadım ve herseye rağmen hala çok seviyorum.

Dün gece rüyamda yalasik bir yildir beni terk eden erkek arkasimin evlendigini gördüm, ama o nu görmüyordum sadece evlenecegi kadini gelinlik icinde ve dügününü görüyordum ben de bir ara mutlu görünüyordum. Sonra hickirira hickira agliyordum. Rüyada canim cok aciyordu. Sizce nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir