Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada eski sevgiliye ağlamak

Rüyada eski sevgiliye ağlamak neye çıkar?

Rüyada eski sevgiliye ağlamakEski sevgilim aklıma geliyor ve sesli bir şekilde ağlıyorum arkadaşlarım destek oluyor. 16, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada eski sevgiliye ağlamak tabiri

Rüyada eski sevgilinin aklına gelmesi bir iç hesaplaşma içinde olduğunu, bir vicdan muhasebesi yaşadığını ya da bir pişmanlık yaşamakta olduğunu gösterir ki genellikle bu pişmanlık işe yaramaz. Rüyada eski sevgiliyle karşılaşmak, konuşmak veya barışmak en sık görülen rüyalardan biridir ve evrensel bir rüyadır. Bu rüya çoğu zaman onunla olan ilişkinizde yaptığınız hatalardan ders alıp, tekrarlamamak gerektiğini simgeler.

Rüyada sesli ağladığını görmek hayatınızdaki tüm sorun yaratan ufak tefek şeylerden kurtulmak ve daha önemli şeylere odaklanmak gerektiğini simgeler. Rüyada  haykırarak ağladığını görmek bir takım önemli gerçekleri görmemezlikten geldiğini, yaşadığın küçük bir sıkıntının felaket derecesinde üzüntü getirdiğini düşündüğünü ifade eder. Rüyada hıçkırarak ağlamak günlük hayatta size büyük bir hayal kırıklığı yaşatan bir durumun kötü etkisini halen üzerinizden atamadığını temsil eder.

“Rüyada eski sevgiliye ağlamak” için 3 yanıt

Rüyamda eski sevgilimle arabanın içinde oturuyorduk kafasını önüne eğmiş senin yerin bende ayrı diyordu. Bu ne demek acaba? Teşekkürler. 21, Kadın, Bekar, Kasiyer.

Eski sevgiliyle ağlamak
Merhaba rüyamda eski sevgilimle beraber ağladığımı gördüm .Eski sevgilimin babası şu an kanser babası için ağlıyorduk .Ağlarken ona sıkı sıkı sarılmak istiyorum ama yanımızda birkaç kişi var diye sarılamıyorum yorumlarsanız sevinirim.
Not:Eski sevgilimle reelde aynı şehirde yaşamıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir