Rüyada Eski Sevgiliye Hediye Almak

Rüyada Eski Sevgiliye Hediye Aldığını Görmek Ne Demek?

Rüyamda eski sevgilimin yaş günü için ona hediye kol saati almışım, onunla iskelede buluşup bir vapura biniyoruz. Vapurda hediyesini veriyorum, çok seviniyor. Vapura biz konuşurken birden siyah bir sis vapurun içine girdi. Nefes almamız zorlandı, bir an o sisten hiç çıkamayacağımızı sandım fakat birden kendimi ahşap bir sarayda buldum, Fatih Sultanın sarayıymış ve her yer ışıl ışıldı, çok temizde fakat bir kaç eski kıyafet gördüm, bunların anlamı nedir? şimdiden teşekkürler. 25 yaşında çalışan bayanım.

Rüyada Eski Sevgilisine Hediye Almak Tabiri

Bilge merhaba, lütfen ilk önce eski sevgiliyi rüyada görmek rüya tabiri sayfasını dikkatle inceleyin, orada okuyacağınız üzere bu genellikle yaşanan bazı pişmanlıkları temsil etmektedir. Rüyada birine hediye verdiğini görmek rüyayı gören insanın gerçek hayatta hayallerine ulaşmakta olduğunu gösterir, sevgi ve mutluluğu paylaşacağına işaret eder. Öte yandan eski sevgiline hediye olarak kol saati almış olman ise onunla aranda her şeyin tam olarak bitmemiş olduğunu, birbirinize karşı hala bir şeyler hissettiğini gösterir. Çünkü rüyada birine kol saati vermek iki insanın geleceğinin birbirine bağlı olması veya kısa bir zamanda  birbirlerine yardım etmesi anlamına gelir.

Rüyada vapura binmek rüyayı gören kişi hakkında bulunduğu ortamdan bir süreliğine uzaklaşmak ya da bir yolculuğa çıkmak istediğini ifade eder ve çoğu zaman da bu yolculuk gerçekleşir. Rüyada sis görmek rüyayı gören insan için bazı sıkıntılarla beraber aynı zamanda şaşırtıcı olaylar olacağına delalet eder. Siyah sis ise kişinin yaklaşan bazı sorunlara karşı hazırlıklı olması gerektiğine işarettir.

Bir kadın için rüyasında saray görmesi çok hoşlanacağı bir toplantıya katılması anlamına gelir. O sarayın Fatih Sultan Mehmet‘in sarayı olması ise sabır ve üstün çaba ile büyük başarılara imza atacağınıza işarettir çünkü Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u fethetmesi, dünyada yeni bir çağın başlaması başlı başına büyük bir başarıdır, akıl, zeka, sabır, üstün çabanın örneğidir.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir