Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Sevgiliye Kalem Hediye Etmek

Rüyada eski sevgiliye kalem hediye etmek ne gösterir?

Rüyamda eski sevgilime kalem hediye ettiğimi gördüm. Yaklaşık 1 ay önce ayrıldığım erkek arkadaşımı rüyamda gördüm. yan yanaydık ve sahile bakıp bir şeyler konuşuyorduk. daha sonra ona kalem hediye ettim ve o alıp cebine koydu ve gülümsedi. Eğer yorumlarsanız sevinirim,teşekkürler.

Kimden: dilek
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:22
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: üzgün
Anahtar kelimeler: eski sevgili, hediye vermek

Rüyada eski sevgiliye kalem hediye etmek nasıl yorumlanır?

Rüyada  eski sevgiliyi  görmek bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz. Zaman geçtikçe eski sevgiliyi görme rüyaları azalır. Yeni bir ilişkiye başlandığında eski sevgiliyi rüyada görme yeniden ortaya çıkabilir ve sebebi eski sevgilinizle olan ilişkinizde yaptığınız hatalardan ders alıp, tekrarlamamak gerektiğini simgeler.

Rüyada kalem görmek kendini ifade etmekte ve iletişimde yetenekli olduğunuzu ve geleceğinizin çok parlak olduğuna işaret eder. Ona kalem hediye etmeniz ise geçmişte kendini doğru ifade etmemek ya da edememek konusundaki pişmanlıklarınızı temsil etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Sevgiliye Kalem Hediye Etmek” için 2 yanıt

Bir gün eski sevgilimle ortak arkadaşımız biri, beni eskiden olduğu gibi okula gitmek için cagiriyor ama sonra geri donup eski sevgilimin yanina gidiyoruz, ancak hic bir zaman bana bakmiyor, konusmuyoruz, bende ayni sekilde, sonra biz gidiyoruz arkadasim evine gidiyor, bende o sirada arkadasimda kalayim diye izin almak icin annemin yanina gidiyorum, biz bu arada evin onundeyiz eski sevgilim geliyor mu gelmiyor mu diye bakiyorum ve geldigini goruyorum ama hic bir zaman yuzunu gormedim, kazagini gordum sadece sonra arkamdan geciyor arkasina bakiyorum evine gidiyordu. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Gönderdiğiniz rüyanın hiç bir anlamı yok, herhangi bir mesaj vermiyor. Bir anlamı olduğunu düşünüyorsanız lütfen eski sevgili sayfasını inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir