Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Sevgiliye Mesaj Atmak

Rüyada eski sevgiliye mesaj atmak neye işaret eder?

Bir ya da iki hafta önce gördüğüm rüyadaki konunun aynısı olan bir rüya daha gördüm. Benim sevdiğim biri vardı. Ve ben ona açılmıştım. Fakat o beni sevmiyordu. Yinede görüşüyorduk. Ne sevgili gibiydik ne de arkadaş belirsizdi. Sevdiğim bana bile küfrediyordu. En ufak hatamda kızıyordu. Dile kolay yaklaşık iki sene peşinde kaldım. Sonra artık sabrım taştı ben onun peşini bıraktım.

İşte iki hafta önce gördüğüm rüyada da bir arkadaşım sevdiğim çocuğa mesaj atıyordu. “Sende at çok iyi davranıyor” dedi. Sonra ben bir şeyler oldu ne olduğunu hatırlamıyorum ama mesajı atmadım. Arkadaşım yine mesaj attı “şu şu yerdeyiz sende gel” diye. Bende gittim bana çok iyi davrandı, “Seni özledim falan” dedi.

İşte dün gece gördüğüm rüyada da ben ona mesaj atıyordum. Mesajıma görüldü bıraktı. Rüyada iken çok heyecanlandım. Ardından yanıt verdi mesajı okudum rüyada ama yanlış anlayıp olumsuz yanıt verdiğini sandım sonra tekrar okudum bu sefer olumlu olduğunu anladım. Bana onu bırakıp gittiğim, ona sadık olmadığım için kızmamıştı. Bayağı muhabbet ettik. Yine beni özlediğini söyledi vs. Bu rüyaların manası nedir? Üstelik o çocuk hiç aklıma gelmiyor. Yatmadan önce ya da gün içerisinde hiç onu düşünmüyorum. Ruh halim belirsiz. Ne yapmalıyım? 18, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada eski sevgiliye mesaj göndermek yorumu

White Rose merhaba, görmüş olduğun rüyalar tam bir eski sevgiliyi görmek rüyası olup bu konuda eski sevgili rüya tabiri sayfasını dikkatle okumanı tavsiye ediyorum. Senin rüyalarında ilginç olan taraf ise iki hafta ara ile aynı konuda rüya görmüş olmandır ki bu durum rüyaların önemli bir mesaj verdiğini işaret edebilir. Çünkü aynı rüya ya da aynı konuda benzer rüyaların tekrar tekrar görülmesi onların önemli anlam taşıdığını ya da bu anlamı sizi anlamadığını gösterir.

Rüyada eski sevgiliye mesaj attığını görmek senin gerçek hayatında kendini ifade etme veya çevrenle iletişim konusunda sorunlar yaşamakta olduğunu belirtmekte ve bu konuda kendini geliştirmek, karşındakine duygu ve düşüncelerini daha etkili bir şekilde aktarmayı başarmak gerektiğini anlatmaktadır. ( aslında rüya kaba tabirle şunu söylüyor: “kendini iyi anlatıp, yeni arkadaşlıklar, dostluklar kurmayı başaramazsan sana değer vermeyen bu adamı rüyalarında görmeye devam edersin” ) Başarılar dilerim. Lütfen ileride gelişmeleri ve düşüncelerini buraya ekler misin?

“Rüyada Eski Sevgiliye Mesaj Atmak” için 7 yanıt

Şuan bırlıkte oldugum sevgılımı evde beraber otururken gordum fakat dısarı cıkmak ıcın hazırlanıyor kı, mesaj geldı telefonuna ve ece dıye bır kızdan “geldım askım” dıye mesaj.ben bu ne dedıgımde.”sen benım ıcın coktan bıtmıstın” dedı.
BU NE DEMEK OLUYORDUR,YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM. TESEKKURLER.

Rüyamda sevdiğim kişiyle mesajlaşıyordum ve bu kişi sürekli bana ihtiyacı olduğunu ve beni arayacağını söylüyordu bende seviniyordum ama o kişiyle çok sık mesajlaşmıyorum şu aralar. 15, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Zeynep merhaba,
Sevgilinle bu aralar fazla mesajlaşmadığın için büyük ihtimalle parmaklarının hareketsiz kalması yüzünden bir huzursuzluk yaşıyor olabilirsin. Büyük ihtimalle sen şu anda yolda yürürken, yemek yerken, tuvalete girdiğinde de eline telefon almıyorsun ve bu durum rüyalarına bile yansımış. Telefonu elinden bıraktığın için büyük bir stres yaşamaktasın Sevgilinle çok sık mesajlaşmalısın, hatta hiç ara vermemelisin. Dersi, eğitimi, çevrene veya insanlığa yararlı olmayı boş ver, hemen telefonu eline al mesaj yazmaya başla. Yoksa bu rüyalar tekrarlanır ve kabusa dönüşebilir. Mesela rüyanda parmaklarını az kullandığın için ( yani yazı yazmak, yemek yemek, kapı açmak gibi basit şeyler için parmaklarını kullanmak gibi) parmaklarının çalışmaz hale geldiğini, kilitlendiğini ve bu yüzden parmaklarının kesilmesi gerektiğini, kesildiğini görebilirsin. Bu tür kabuslar görmemek için hemen mesaj yazmaya kaldığın yerden hemen başla. Yolda, otobüste, yürürken, otururken, derste hoca ders anlatırken, yemekte devamlı mesaj yaz. Ama sakın tuvaletini yaparken telefonunu tuvalete düşürme, ya telefonu feda edersin ya da iğrenç bir şekilde ellerini pisliğe sokmak zorunda kalırsın. Bol mesajlar.
Not: bu mesajı okuduğunu anlamakta zorluk çekenler dikkate almasınlar. Bazı kişiler için bu mesaj zarar verici olabilir.

ben 18 yaşındayım bu yıl lise bitti ve üniversite tercihleri yapacağım. Sevgilimle yaklaşık bir ay önce ayrıldık. Rüyamda bizim herşeyimizle ilgilenen ve herşeyimizi bilen üniversite tercihlerimde bana yardım edicek öğretmenim tarafından benim telefonumdan eski sevgilime mesaj attığını görüyorum eski sevgiliminde mesaj arama yaptığını görüyorum ama ben cevap veremiyorum. rüyam birçok kişiye saçma gelebilir. Saçma gelmeyenler yorumlar sevinirim.

İyi geceler ben eski sevdigimi gördüm ve kendisi şuan evli beni çok kırıp üzdüğü için içimde hep ona dair öfke kalmıştı geçenlerde ilk defa gördüm ben artık yine bişeye kızıyorum sinirleniyorum ve mesaj atıyorum ama sonra kendime çok kızıyorum nasıl mesaj atarım ya eşi görürse kızarsa nasıl böyle bir hata yaptım diye kendime kızıp duruyorum bu rüyamı cevaplarsanız çok sevinirim

Günaydın, iki sevgilim var, ben gün gece rüyamda her ikisi de mesaj atıyordu bana, biri ayrılık mesajı şu anda o evli. Biri onunla güzel mesajlaşıyordum. Oda bekar hala bide aklımda hala var bu.

Merhaba, rüyamda eski sevgilime whatsapttan “babam gelmis ama istemiyorum” diye mesaj attim, bu ne anlama geliyor acikcasi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir