Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Sevgiliye Sarıldığını Görmek

Rüyada eski sevgiliye sarıldığını görmek yorumu

Rüyamda eski sevgilimi gördüm, eskisi gibi sarılıyordu bana, eskisi gibi mutluyduk eskisi gibi gülüyorduk. Bu neye işarettir? Uyandığımda gülümseme vardı yüzümde fakat rüya olduğunu anlayınca biraz üzüldüm hatta belkide özledim. Karakiz33, Kadın, Bekar, Öğrenci, Yorgun caresiz endiseli korkulu huzunlu.

Rüyada eski sevgiliye sarılmak neye delalettir?

Rüyada eski sevgiliye sarılmak, eski sevgilinizle birlikteliğinizde hissettiğiniz güven duygusunun hasretini çektiğinizi, aynı duyguyu yeni ilişkinizde bulamadığınızı ya da bulamayacağınızı düşündüğünüzü işaret eder. Bu çoğu zaman yanlış bir düşüncedir ve genellikle alışkanlıkların yansımasıdır. Gerçekten anlaşacak birini bulduğunuzda neden ona güvenmeyesiniz? bunu kendinize sorun olarak yorumlanmaktadır. Detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını ziyaret ediniz.

“Rüyada Eski Sevgiliye Sarıldığını Görmek” için 6 yanıt

Rüyada eski sevgiliye sarılmak ve yeniden ayrılmak
Ben 16 yaşındayım, rüyamda eski sevgilimi gördüm, barışmıştık, birbirimize sarıldık ama gene ayrılıyorduk, annesi ayırıyordu bizi, bu ne anlama geliyor? yorumlar mısınız?

Büşra merhaba, Rüyanız hayatınızda istediğiniz farklı şeyler arasında öncelik sırasını doğru tespit etmeniz gerektiğine işaret etmektedir. Belki bazı konularda kendinize daha fazla zaman ayırmanız gerektiğini anlatır.

Rüyada denizin ortasında eski sevgiliye sarıldığını görmek
Ben 2 yıl önce ayrıldığım sevgilimi rüyamda gördüm, bir teknedeydik, masmavi denizin ortasında onun omzuna başımı koymuş sıkı sıkıya sarılıyordum, ikimizde çok mutluyduk ve rüyamda sıkca görüyorum bunun sebebi nedir sizce? bu rüya ne gösterir?

Ruyamda karanlikta sevdigim insani cok duygulu bir sekilde sarilmamiz ve ortadan hemen kaybolup gitmesi ne anlamina gelir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir