Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Sevgiliyi Ağlarken Görmek

Rüyada eski sevgiliyi ağlarken görmek nedir?

En son 3 yıl önce gördüğüm eski sevgilimi 3 gündür rüyamda görüyorum, bugün gördüğüm rüyada ağlıyordu, birlikte aynı sınıfta aynı sırada sınava giriyorduk, o bütün soruların hepsini yapıyordu bana gösteriyordu, ben hepsini yapamıyordum ama ondan kopya çekmiyordum, normalde de kopya çekemem.

Arkamda oturan bir çocuk bana “yer değiştirelim” diyordu “sen kopya çekemiyorsun” diyordu, yer değiştirmiyordum onunla gene de.  Sınav sonunda “nasıldı aşkım” diyordu bana, kafamı omzuna yaslıyordum, biraz öyle kalıyordum, sonra o bana sarılıyordu, bu arada gözlerinden bir kaç damla gözyaşı aktığını, gizlice ağladığını gördüm. Bu ne demektir? Bu rüya ne demek istiyor acaba

Rüyada eski sevgilinin ağladığını görmek yorumu

Rüyada eski sevgiliyi ağlarken görmek, eski sevgilinin ağlaması, sizin ya da eski sevgilinizin verdiği bir karar ya da yaptığı bir şey sebebiyle pişmanlık duyduğuna delalettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Sevgiliyi Ağlarken Görmek” için 5 yanıt

Rüyada eski sevgiliye bağırmak
Ben 16 yaşındayım. öğrenciyim. Rüyamda eski sevgilimi görüyorum sık sık.
Dün mesela yeniden barışmak istiyordu ama ben onun yaptıklarını yüzüne vurunca, hesap sormaya başlayınca sustu.
Bağırıp çağırıyordum. “Bırak gideyim” dedikçe omzundan tutup oturtuyordum ve yine hesap soruyordum, onu silkeliyordum, bunun yorumu nedir öğrenmek istiyorum, şimdiden teşekkürler. Gönderen Seda.

Rüyamda eski sevgilimin ailesiyle evlerine helalleşmeye gidiyordum kapıda içeri girmeden konuşuyorduk annesinin ve ablasının arkasındada eski sevgilim vardı sessizce ağlıyordu gözleri kıpkırmızı olmuştu bu ne anlama geliyor yorumunuzu bekliyorum.

Ruyamda eski sevgilim sokakta yururken karsima cikiyor ve bir seyler soylemeye basliyordu. Konustukca agliyor gozleri doluyor, aglamaktan kizariyordu. Ben sakince onu dinliyordum fakat ruyada olsa onu dinlerken kalbim yerinden cikacak gibi atiyordu. Uyandigimda ayni his devam ediyor kalbim hizlica atiyordu. Bunun yorumu nedir.?

Rüyamda okulda ayakkabimin tekini kaybediyordum.Her yerde arıyordum WC de fln sonra terlikle eve gidiyordum evde ise eski sevgilim ve amcalarım vardı.Amcam eski sevgilimden ezan vakti ezan okumasını istiyordu ..Ne alaka bilmiyorum.Eski sevgilim balkona çıkıp ezanı okumaya başlıyordu ama devamını getiremiyordu.Ben bir din kitabından ezanı bulmaya çalıştım bulamadım . Ben biliyorum mu diye kendi kendime fısıldandım ,onada söyledim ama o devamını okumadi..tekrar yanına geldiğimde gözleri ağlamaktan kızarmıştı,ağlamaya devam ediyordu bende onun yanına gelip yerden kaldırdım ve gel biraz dışarı çıkıp hava alalım dedim ,dışarı cikiyorduk …ama uyandim ,18 yaşındayim ayrılalı 4 ay oldu ve beni aldatmisti bunu öğrendiğimden beri hiç konuşmadık.anlamı ne olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir