Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Sevgiliyi Başkalarıyla Görmek

Rüyada eski sevgiliyi başkalarıyla görmek ne demektir?

Merhaba, iyi çalışmalar. Ben 20 yaşında, üniversite öğrencisi, bekar bir bayanım. Bu bir kaç aylık dönem içerisinde gerçekten sıkıntılı zamanlar atlattım. Moral bozukluğunun ve stresin artık bilinç altıma yansıdığını hissediyorum ve bir rüyamla ilgili acil yardıma ihtiyacım var. Yaklaşık bir ay önce birinden ayrıldım. Daha doğrusu kendisi ile irtibatım bir anda kesildi. Rüyamda kendimi yine bu yaşlarda gördüm. Bir meydan gibi kalabalık bir yerdeydim ve kendisi ile karşılaştım, etrafında bir sürü kız vardı, ne yapacağımı şaşırdım. Daha sonra hemen bir sigara almak için hemen arkamda olan rengarenk ışıklı bir dükkana girdim. Oradaki çalışan bana artık her şeyin çiftli satıldığını tek alamayacağımı söyledi ve bağırarak oradan uzaklaştım.

Yolda yürürken bana arkasını dönerek baktığını gördüm ama kendimi yorgun hissettim. Eve dönerken kendimi eski bir sokak ve apartmanda gördüm. Tahmin ediyorum ki benim evim oradaydı. Sokakta kimse yoktu. Yarı çıplaktım fark ettiğimde, sanırım akşam vakti olmalı ve sadece bir sokak lambası beni aydınlatıyordu. Siyah renkte bir arabanın apartmanın kapısında durduğunu gördüm. Kimse bana bir şey yapmadan sanki hisseder gibi koşmaya başladım can havli ile.

Yarı çıplak oluşum daha da hızlı koşmamı sağlıyor gibiydi. Merdivenleri 3’erli şekilde çıkmaya başladım ve takip edildiğimi anladım. Adam daha hızlıydı. (Kirli sakallı, esmerdi diye hatırlasam da simayı anımsayamıyorum.) en üst kata geldim ve tam kurtulduğuma şükür edecekken sondaki 2 merdiven bir anda yok oldu ve atlamam gerekti. Bacağımı çok şiddetli şekilde vurdum ama mücadeleden vazgeçmedim. Kapılara vurdum. Ancak o evler tadilat halindeydi ve de kimse yoktu. Adam bana yetiştiğinde onu bir anda savurdum ve yere ittim. Bir alt kapıya vurduğum da kapıyı hemen kardeşim açtı. Tam kapıyı kapatacakken boğazımdan yakaladı ve duvara itti. Nefes alamadığımı hissettim. (Geçen gün başıma gelen hırsızlık vakasından etkilenmiş olabilir miyim başka bir mana taşır mı ?)

Rüya boyunca aklım sadece ayrıldığım kişiye tekrar kavuşmaktaydı. Ne yapsam diye düşünürken ağlayarak dua ederken buldum kendimi, rüyadaki evimde. Daha sonra kendimi yazlık evimin bulunduğu yerde gördüm. Hava çok güzeldi. Güneş açmıştı. Etrafta bir sürü araba vardı. Tam karşı hizamda bir apartman daha vardı ve belki 5 metre bile yoktur camlar arasında. İskeleye çıktım ve arkadaşlarımla konuşurken onun bana doğru gülerek geldiğini fark ettim. Bende kendimi iskeleden doğru suya bıraktım su çok ılık ve durgundu. Düşmek canımı hiç yakmamıştı. Çıktığımda etrafta bulamadım. eve gidip camdan karşıya baktığımda onu orada gördüm. Bir kaç tane kız ile birlikte oturuyordu. Gözlerim doldu. Beni de çağırdı ve gelmem gerektiğini söyledi.

Bende veryansın ederek bağırdım. Ama hiç ayrılmadım camdan, sonra bizim ilk gün tanıştığımızda ne giydi ise o zamanda onu giydiğini anladım. Onu bana aitmiş gibi hissettim. Tam arabayla uzaklaşırken avazım çıktığı kadar bağırdım. Benim sesime tüm dünya susmuş gibiydi. Bir an da çığlık çığlığa ağlamaya başladım. O da anında geri döndü. koşarak aşağı yanına indim gülerek bana bakıyordu. Yanına ulaştığımda sanki başka bir boyuta geçmiştim. Kendimi banyoda yıkanırken gördüm. Fakat aynı zamanda tanıdığım bir kaç kız arkadaşımla sohbet ediyordum. Sadece sabunlanıyordum ve su aktığını hatırlamıyorum. Ama arındığımı hissettim. Onlar gittiğinde panik oldum. Olur da biri görür tereddütüyle dışarı çıktım. Öyle bir andı ki başka bir yere çıkmış kadar ferah hissettim ve uyandım. İlginize şimdiden çok teşekkür ederim. Emeğinize, yüreğinize sağlık. İyi çalışmalar dilerim.

Rüyada eski sevgiliyi başkasıyla görmek nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya bir eski sevgiliyi görmek rüyası olmakla birlikte içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşadıklarını ve geleceğe yönelik umutlarınız hakkında önemli mesajlar vermektedir. Rüyadaki en önemli unsurlar: eski sevgili, çıplak olmak, takip edilmek, banyo yapmak olup aşağıda bunların anlamlarını sıralayacağım. Burada ilginç bir durum ortaya çıkmaktadır. Rüyanızdaki 3 ana unsur temel rüyalar kategorisinde olup, yaygın rüyalar, hemen herkesin gördüğü rüya grubundadır.

İnsanlar kaybettiği sevgilisini , ayrıldığı sevdiğini eski eşini, eski sevgiliyi, eski sevdiğini, eski sevgilisini uzun bir süre unutamazlar ve sık sık rüyalarında görürler. Eski sevgiliyi, eski sevdiğini, eski sevgilisini görmek bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz. Zaman geçtikçe eski sevgiliyi görme rüyaları azalır.

Toplumun ortasında kendini çıplak görmek tabiatıyla sizi çok utandırır ve yerin dibine geçirir. Vücudunuzda kimsenin görmesini istemediğiniz bir noksanlık veya bozukluk olabilir. Teorik olarak açıklamaya çalışırsak elbiseler sırlarımızı ve vücut hatlarımızı başkalarının görmesini engelleyen bir örtü veya nesnedir. seçmiş olduğunuz elbise türüne göre, giyiminiz sizin kimliğinizi, cinsiyetinizi saklayabilir veya siz başka birinin kimliğine bürüne bilirsiniz. Üzerinizde hiç giysinin olmaması sizi bütün çıplaklığıyla topluma sergileyecek ve tamamen savunmasız bırakacak, böylece rüyada kendinizi çıplak görmek belkide kendinizi etrafa olduğunuzdan daha farklı göstermeye çalıştığını veya sizin tuhaf ve gülünç duruma düşmekten korktuğunuzu ifade eder. Bu tür gülünç durumlar genellikle insanlar başkalarını etkilemeye çalışırken meydana gelir. Belkide siz yeni bir işe başladınız veya yeni bir birisi ile çıkıyorsunuz. İnsanlar endişeli, heyecanlı ve öfkeli oldukları zaman böyle komik, gülünç ya da ilginç rüyalar görürler.

Rüyada çıplaklık aynı zamanda sizin kendinizi herhangi bir ortamda hazırlıksız yakalandığınızı, beklenmedik bir ortamda kendinizi olayın içinde bulduğunuzu anlatır. İş yerinde veya sınıfta kendinizi çıplak görmek , kendinizi okul veya işte bir proje veya ev ödevi için tam hazırlanmadığını ifade eder. Belkide bir konu hakkında karar vermek için iyice hazırlanmadınız. Tüm medyanın gözü sizdeyken, sizin hazırlıksız yakalanmanız pek iyi olmayan sonuçlar yaratabilir, Belkide hazırlıksız yakalanıp sahtekarlığınız ve düzenbazlığınızın ortaya çıkmasından korkuyorsunuz manası taşır. Çogu zaman rüyada kendinizi çıplak gördüğünüzde hiç kimsenin size dönüp te baktığını fark etmezsiniz, herkes kendi işinde, işinde gücündedir. Rüyada hiç kimsenin sizin çıplaklığınıza dönüp bakmadığını görürseniz, bu demektir ki, sizin korkularınız gereksiz, bunu sizden başka kimse fark etmeyecek, belkide hiç gerekmeyen bir zamanda sorun çıkaran sizsiniz demektir.

Rüyada takip edilmek , İnsanın rüyasında bir başkası tarafından takip edilmesi en çok görülen rüyalardan biridir, rüya yorumlarının çoğunda olduğu gibi bu rüyanın da yorumu ise günlük yaşantınızda kimi endişe ve kaygılarınız olduğunu haber verir. Kosarak kaçmak sizin içinde bulunduğunuz bir ortamda size yapılan bir saldırıdan kurtulmak için yaptığınız bir eylemdir. Bu tür rüyalarda sizi incitmek veya öldürmek amacı ile takip eden insan, hayvan veya bilinmeyen bir varlık tarafından takip edilirsiniz, böyle bir durumda sizin ilk yapacağınız şey kaçmaya çalışmak ve izinizi kaybettirmeye çalışmaktir. Gercek hayatta böyle bir olay karşısında nasıl hareket ederseniz ruyanizda da buna aynı şekilde reaksiyon gösterirsiniz. Kendi kendinize bir sorun bakalım, sizi takip eden kim, ne ? Bu şekilde bu sorunların altında yatan korku ve endişelerin neler olduğunu tespit edebilirsiniz.

Rüyada banyo görmek rahatlama ifade eder. Üzerinizdeki kimi yüklerin sizi yorduğunun işaretidir.
Banyo yapmak, banyo yaptığını görmek, gerçek hayatınızda sizi yoran, size sıkıntı veren kimi yüklerden kurtulmak üzere olduğunuzu ve bunun mutluluğunu yaşadığınızı simgeler.

“Rüyada Eski Sevgiliyi Başkalarıyla Görmek” için 7 yanıt

Rüyada eski sevgiliyi başka bir kızla görmek
Ben 2 gündür rüyamda eski sevgilimi görüyorum, ayrılalı 2 ay oldu. Rüyamda bir kızla sinema salonu gibi bir yerde yan yana oturuyordu, bende kızın yanında oturuyordum. Sonra ellerine baktım. Kız onun elini tutmaya çalışıyordu oda bana bakarak kızın elini itiyordu. Sonra kız “sevgilim” dedi, el ele tutuştular. Rüyada eski sevgiliyi başkasıyla görmek neyi anlatır?

Arkadaşlar kimse yorum yapmadı ama ben kendi yorumu mu yapayım dedim, yaşadım gördüm çünkü eski sevgilimin yeni bir sevgilisi olduğunu ögrendim bu rüyadan sonra.

Rüyada eski sevgilinin başka arkadaşıyla birlikte olduğunu görmek
Rüyamda eski sevgilim yakın bir arkadaşımla birlikte oluyordu ve ben o eski arkadaşımla kavga ediyordum, bu ne manaya gelir?

Gece sahurdan sonra eski sevgilimi rüyamda gördüm, ayrılalı 2 hafta oldu henüz, annesi rüyada hasta ve akrabamız olduğu için ziyaretine gittim, tabi eski sevgilim de orada. Onun başka biriyle konuştuğunu mesajlaştığını falan gördüm, rüya beni öyle etkiledi ki moralim bozuldu.
22, Erkek, Bekar, Öğrenci, Mutsuz endişeli.

Ben 18 yaşında, bekar, öğrenciyim, eski sevgilimle çok ciddi duşunuyorduk, aileler biliyordu ayrılalı 5 ay oldu ama onun yakınlarımda birlikte olmasından korkuyorum ve şüpheleniyorum, o yüzden aklımdan çıkaramıyorum. Rüyamda çok ciddi duşunduğumuz eski erkek arkadaşımla en yakın arkadaşımı birlikte gördüm, yan yana değillerdi birbirlerinden çok uzaktılar ama ben sadece onların sevgili olduğunu biliyordum, bu ruyanın yorumu nedir?

Eski sevgilim beni ailesiyle tanışmaya eve davet ediyor. Arabaya biniyoruz, ben arka koltukta oturuyorum bir küçük erkek çocuğu var onla oynuyorum.Çocuğa annesinin, babasının ismini soruyorum. Babasını sevgilimn adını, annesi’nin ismnide başka söylüyor.Eve gidiyoruz tuhaf şekilde eşiyle tanışıyorum ,konuşuyorum.Sevgilim ortadan kayboluyor. Kadın bana sen farklsın diyor ben de dedim ki sen beni biliyormuydun? O da evet dedi..Ben de içten içe ağlmaya başladım..(Eski sevigilim gerçekte bekar)

Miray selam, lütfen rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını inceleyin, oradaki bilgilerle şu anki ruh halini bir arada değerlendirip rüyanın mesajını tespit edin. Hakkınızda bilgi olmadan bir şey söylemek hatalı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir