Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Rüyada eski sevgiliyi görmek neye işarettir?

Rüyada eski sevgiliyi görmek bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz. Rüyada eski sevgiliyi görmek ağlamak, eski sevgiliyle karşılaşmak, konuşmak veya barışmak en sık görülen evrensel rüyalardan biridir. Rüyada eski sevgilinin görülmesi yeni bir ilişkiye başlandığında yeniden ortaya çıkabilir ve bunun sebebi onunla olan ilişkinizde yaptığınız hatalardan ders alıp, tekrarlamamak gerektiğini simgeler.

Rüyada yakın zamanda ayrıldığı eski sevgiliyi görmek tüm dünyada, bütün toplumlarda en çok görülen rüyalar arasında en önde gelenlerden biridir ve önemli mesajlar verir, genellikle bir pişmanlığı işaret eder. İnsanlar kaybettiği sevgilisini, uzun bir süre unutamazlar ve sık sık onu rüyalarında görürler. Bunlar mesaj vermekten ziyade alışkanlıktan kopamamak, kaybetmenin üzüntüsü, pişmanlık işareti olup zaman geçtikçe bu rüyalar seyrekleşir, anlam kazanmaya başlar ve onlardan ders çıkarmak gerekir. Rüyada çocukluk aşkını görmek kişinin saf ve temiz duyguların paylaşıldığı çocukluk yıllarının sevgisine özlem duyduğuna yorulur.

Rüyada eski sevgiliyle barışmak ne demektir?

Rüyada eski sevgili ile barıştığını görmek halen eski sevgiliniz ile aranızda halletmeniz gereken kimi meselelerin olduğunu, bunları onunla oturup konuşarak halletmeniz gerektiğini ve iki olgun insan olarak sorunlarınızı çözmeniz gerektiğini size tavsiye eder. Rüyada eski sevgili ile buluşmak veya bir araya gelmek şu anda beraber olduğunuz yeni sevgiliniz ile de geçmiştekilere benzer veya aynı sorunları yaşayabilirsiniz, bu konuya dikkat edip aynı hatalar tekrarlamamak gerektiğini gösterir şeklinde yorumlanır.

Rüyada eski sevgilisiyle nişanlanmak veya evlenmek nedir?

Rüyada eski sevgilisi ile nişanlandığını görmek gerçek hayatınızda kişisel gelişiminizde önemli bir ilerleme kaydettiğine yorumlanır. Elde ettiğiniz gelişme ile olayları daya rasyonel analiz etmeye başladığınızı, problem çözmede artık daha başarılı olduğunuzu, karşınızdaki artık daha iyi anlamaya başladığınızı gösterir. Bu gelişimi yeni ilişkinizde bir avantaj olarak değerlendireceğinizi işaret eder. Rüyada eski sevgili ile sözlenmek de benzer mana taşır. Rüyada eski sevgilisiyle evlendiği görmek gören kişinin durumu ve içinde bulunduğu ruh hali ile birlikte açıklanır. Örneğin evlenmiş birinin, halen evli olan birisinin evlenmeden önceki eski sevgilisiyle evlendiğini görmesi geçmişteki hatalardan ders almadığını ve aynı hataları tekrarlama yüzünde mevcut evliliğinde sorunlar yaşadığını gösterir. Bekar bir insanın rüyasında onunla evlendiğini görmesi ise büyük bir pişmanlık yaşadığını ve halen onunla ile bir araya gelme umudu taşıdığını gösterir.

Rüyada eski sevgili ile yeniden karşılaşmak veya konuşmak neye çıkar?

Rüyada eski sevgilisinin aradığını görmek yaşamakta olduğunuz sosyal ilişkilerinizde kendine güven sorunu yaşadığınızı simgeler. Kendine güvenmek konusunda çalışma yapmanız, güçlü ve zayıf yanlarınızı tespit edip, zayıf yönlerinizi güçlendirmeye çalışırken ilişkilerinizde kuvvetli olduğunuz taraflarınızı öne çıkarmak, onları daha çok kullanmanız gerektiğini anlatır şeklinde tabir edilmektedir. Rüyada eski sevdiğiyle karşılaştığını görmek rüya sahibi için gerçek yaşamda karşı cins ile tanışmak, iletişim konularında problemler yaşadığınızı ya da şu anki ilişkinizde kimi sorunlar yaşadığını simgeler. Bu uyarıcı bir rüya olarak kabul edilmektedir ve değerini bilip, ona önem vermek gerekmektedir. Rüyada eski sevdiğiyle karşılaşmak yanı zamanda mevcut durum ve yaşadığınız koşulda bir dengesizliği ve kaosu işaret edebilir, mevcut durumdan kaçma arzunuzu gösterebilir. Ufkunuzu genişletmek veya maneviyat konusunda yeni bir yaşam tarzı denemeniz gerektiğini önerebilir.

Rüyada eski sevgiliyle konuşmak rüyayı gören kişinin gerçek yaşantısında iletişim sıkıntıları çektiğini, kendini ifade etmekte zorlandığını temsil eder. Rüyada onunla konuştuğunu görmek, uyanık durumda iken “İnsanlar beni neden anlamıyor” diye düşünmekten ziyade, ben “kendimi neden doğru anlatamıyorum” şeklinde kendini sorgulamak gerektiğini anlatır. Sonuç olarak bu bir haberleşme sorunudur ve iş çevresi, okul çevresi, aile yaşantısı gibi hayatın her alanını ilgilendirir. Rüyada eski sevgili ile telefonda konuşmak aynı üst paragrafta rüyada eski sevgiliyle yüz yüze konuştuğunu görmek açıklamasında anlatıldığı gibi iletişim sorunu yaşadığınızı gösterir ancak bu rüya yaşadığınız iletişimin probleminin daha da büyük olduğunu temsil eder.

Rüyada eski sevgiliye sarılmak ve öpmek neyi gösterir?

Rüyada eski sevgiliye sarılmak eski sevgilinizle birlikteliğinizde hissettiğiniz güven duygusunun hasretini çektiğinizi, aynı duyguyu yeni ilişkinizde bulamadığınızı ya da bulamayacağınızı düşündüğünüzü işaret eder. Bu çoğu zaman yanlış bir düşüncedir ve alışkanlıkların yansımasıdır. Rüyada eski sevdiğini öpmek rüya sahibinin gerçek hayatında romantizm konusunda kimi boşluklar içinde olduğunu simgeler, rüyada eski sevgiliyle öpüşmek sizi anlayan birine gereksinim duyduğunu gösterir. Unutmayın, bunlar karşılıklı olduğu zaman anlam kazanır, sizde karşınızdakine bu romantizmi vermelisiniz ki alasınız, tek taraflı beklemek yanlış demek istemektedir.

Rüyasında eski sevdiğini üzüntülü veya öfkeli görmek neye işarettir?

Rüyada eski sevdiği insanı üzgün görmek, onu mutsuz veya perişan olduğunu görmek, aslında rüyayı gören için pişmanlık işaretidir. Sizin ya da onun vermiş olduğu bir karardan, yaptığınız bir şeyden dolayı pişmanlık içinde olduğunuzu gösterirken pişmanlığın yarar sağlamadığını esas olanın bu hataları yeniden yapılmaması olduğunu temsil etmektedir.  Rüyada eski sevgilinin ağladığını görmek reel yaşamda öncelerden kalan bir kaygının büyümeye başladığını ve bu kaygının sizde başarısızlık korkusu yarattığını gösterir. Bu durumu mantıklı düşünmek ve mantıkla hareket ederek, inatla devam ettiğini olumsuz yolları terk ederek aşabileceğine yorumlanır.

Eski sevgilinin öfkeli olması neye çıkar?

Rüyada eski sevgilisinin öfkeli olduğunu görmek aslında sizin içinde olduğunuz ruh halini yansıtır ve kimi konularda ayrılmış olduğunuz sevgilinize olan öfkenizin henüz geçmediğini, onu affetmediğini ve kimi şeylerden onu sorumlu tuttuğunuzu simgeler. Bu durum veya bu rüya devam ederse öfke kontrolünü öğrenmeniz gerektiğini aksi halde hem kendinize zarar verebileceğinizi hem de çevrenizi üzebileceğini işaret eder.

Eski sevdiğinin pişman olduğunu görmek ne demektir?

Rüyada eski sevgiliyi pişman görmek genellikle sizin iç dünyanızdaki arzularınızı, onunla yeniden barışmak umudunuzu simgeler. Rüyada eski sevdiğinin pişman olduğunu görmek tekrar bir araya gelme yönünde isteğiniz varsa gururu bırakın, ilk adımı siz atın, onu arayın şeklinde yorumlanmalıdır. Rüyada eski sevgilinin ağladığını görmek aynen önceden sevdiği kişinin üzgün olması açıklamasında olduğu gibi sizin ya da eski sevgilinizin verdiği bir karar ya da yaptığı bir şey sebebiyle pişmanlık duyduğuna delalettir.

Eski sevgilinin öldüğünü görmek ne anlama gelir?

Rüyada eski sevgilinin ölümü sanıldığı kadar kötü bir anlamı olmayıp,  onun uzun ömürlü olacağına delalet eder. İçinizde bir kin ya da beddua varsa onu terk etmeniz yönünde bir uyarı da verebilir. Unutmayın kin cahillere has bir duygudur şeklinde tabir edilmektedir. Rüyada eski sevgilinin hasta olduğunu görmek onun zor bir dönem geçirdiğini ancak atlatacağını ve normal yaşamına devam edeceğini temsil eder. Rüyada eski sevgilinin hastalandığını görmek, aranızdaki güçlü duygusal bağı halen gücünü kaybetmediğini gösterir. Sizin başınız ağrısa bu onunda hissedeceğini bilin mesajı verir.

Eski sevdiği kişiyi rüyada mutlu görmek gerçek hayatınızda üzerinizdeki sıkıntıyı atmaya başladığınızı temsil ederken bu rüya aynı zamanda sizinde mutlu olacağınız kimi gelişmeler olacağı anlamını taşır. Güzel bir rüyadır, güzel şeyler güzellikler getirir, olumlu düşünmeye, olaylara pozitif bakmaya devam edin manası taşır. Rüyada eski sevgiliyi başkasıyla görmek kıymetli bir rüyadır ve yaşamınızda bir dönüm noktasını işaret eder. Yeni bir başlangıcı temsil eder, bir şeyleri bırakıp yeni şeylere başlayacağınızı gösterir. Bu yeni bir arkadaş, yeni sevgili bulmak olabileceği gibi yeni bir işe başlamak, yeni proje geliştirmek gibi bir konu da olabilir. Bu nedenle konuya pozitif bakmak gerekir ve olayı rüyada onun seni aldattığını görmek olarak bakmamak gerekir. Rüyada eski sevgilinin başkasıyla evlendiğini görmek gerçek yaşamınızda bir memnuniyet duygusu içinde olduğunuzu ifade eder. Bu başladığınız yeni bir projede başarı, yeni ilişkinizde mutluluk, bir sınavı kazanmak gibi bir konu olabilir. Rüyada eski sevgilinin nişanlandığını görmek rüya tabiri de aynı şekildedir. Rüyada eski sevgilinin evlendiğini ama mutsuz olduğunu görmek ise rüyayı görenin içinde bulunduğu depresyon ya da iç sıkıntısını gösterir, geçmişi bırakıp yaşamının geleceğini iyi planlaması ve sorumluluklarına sahip çıkması gerektiğine tabir edilir.

Rüyada eski sevgilini hamile görmek aslında sizin şu anda içinde bulunduğunuz ruh hali hakkında bilgi verir, yakın zamanda olacaklara ışık tutar. Rüyada ayrıldığın sevgilinin hamile kaldığını görmek her ne kadar kimden hamile kaldığı ile ilgisi olmakla birlikte genel olarak reel hayatınızda atacağınız adımlar, yeni başlangıç, yeni ilişki ya da yeni yatırım konusunda bir kez daha düşünmek, her şeyi iyi hesaplayıp ondan sonra başlamak gerektiğine yorumlanır. Bu rüyanın derin çözümlemesi ise tecrübelerden yararlanmak gerektiğine işaret eder.

Rüyada eski sevgilisiyle tartışmak mevcut ya da geleceğe dönük durumunuz hakkında bilgi verir ve yeni ilişkinizde fazla risk aldığınızı, kimi konularda sınırları zorladığınızı temsil eden uyarıcı bir rüyadır. Rüyada ayrı olduğun sevgiliyle tartıştığını görmek aynı zamanda başladığınız ilişkide bunları yapmamanın yarar getireceğini göstermektedir. Rüyada eski sevgilisini dövdüğünü görmek gerçek yaşamınızda yaşadığınız onca acıya ve tecrübeye karşılık bunlardan hala bir ders almayı öğrenmediğinizi, öfke kontrolü hakkında bir ilerleme sağlamadığını, karşılıklı konuşarak çözülebilecek kimi sorunları dahi büyütmek gibi kötü bir huyunuz olduğunu simgeler. Bu rüyanın daha derin çözümlemesi ise her zaman için bir karara varmadan önce bir kez daha düşünmek ve son söylenecek sözü başta söylememek gerektiğine yorumlanır.

Eski sevgilinizin sizi ziyaret ettiğini görmeniz ziyaretin maksadı ile birlikte değerlendirilir. Bu doğum günü kutlaması, terfi etme kutlaması, yeni iş kurma ya da işe başlama tebriği ise o zaman rüyanın manası geçmişten ders alarak hayatınızda oldukça güzel bir çizgi yakaladığınızı ve önünün aydınlık olduğuna yorumlanır. Ziyaretin amacı bir hastalık, kayıp, vefat ziyareti ise, yaşanmış hatalardan hala ders almadığınızı, bu şekilde giderseniz hayatta başka kayıplar, üzüntüler yaşayacağınıza tabir edilir. Rüyada eski sevgilinin ailesini görmek rüya sahibi kişinin gerçek yaşamında bazı durumlar karşısında bir güven sorunu yaşadığını, sığınabileceği bir yer, güvenebileceği bir dost ya da arkadaş aradığını temsil eder.

Rüyada eski sevgiliyi görmek İslami tabiri
Hemen hemen tüm İslami rüya tabiri sitelerinde genellikle rüyada eski sevgiliyi görmek “uzun zamandır ödemediği, ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğini belirtir” şeklinde yorumlanır.

“Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek” için 49 yanıt

Rüyada eski sevgilisi ile okulda karşılaşmak
15 yaşındayım, rüyamda 6 ay önce ayrıldığım ve şuanda aynı okulda olduğum eski sevgilimi gördüm, sürekli okulda karşılaşıyoruz rüyamda ise hep karşılaşıyorduk, o kollarımdan tutup beni kendine çekiyordu “seni sevmiyorum anla artık” gibi sözler söylüyordu, tam o kollarımı bırakıyordu bu sefer ben onu kollarından tutup “asıl ben seni sevmiyorum, senin gibi tipsiz birine mi bakacağım” diyordum. Bir anda mahallede gezmeye başlıyorduk arkadaşlarımla ve hep onla karşılaşıyorduk, ikimizde ters ters birbirimize bakıyorduk. Rüyam bu kadar, onu unutmaya çalışıyorum yeni bir sevgilim var ama eski sevgilisi unutamıyorum, onu herkesten farklı sevdim, hep okulda karşılaşıyoruz onu hala seviyorum, rüyam ne anlama geliyor teşekkürler.

Not: her ihtimale karşı, rüya sahibi rencide olmasın diye kullandığı takma isimde kapatılmıştır.
Ey 15 yaşındaki rüya sahibi öğrenci kız. Sen daha yazı yazmayı bilmiyorsun, mesajını Türkçe’ye çevirmek 15 dakikamı aldı. Maşallah sevgilinin biri gidiyor diğeri geliyor. Rüyana verebileceğim tek yanıt “Allah akıl fikir versin, seni bir an önce doğru yola yöneltsin”

Canim kardesim senin yasindakiler genelde ilk ilgi duygu bir kiza hep ayri bakar ve yogunlukla birseyler hisseder.senin yasin daha ufak.bir heycanla hoslanmissin ve unutamiyorsun.bu bilinc altinda birsey.bence cok takma kafana.ilerde bir kac sene sonra mesala gercek bir askla baglandignda anlarsin eskiden duydun hisserler hic birsey degilmis.:-):-)

15 yaşında ne aşkı canım . Bu yaşta böyle şeylerle ilgilenme hayatına bak geleceginle ilgili bileyler yap.

Merhaba ben eski erkek arkadaşımın yakın bi arkadaşı var ona benim hakkımda bi takım şeyler anlatıyor. O arkadaşıda geliyor bana anlatıyor. Beni özlediğini ve çok kıskandığını söylüyor. Bende onu şuan hâla seviyorum onun yeni sevgilisi var ama kızı sevdiğinden emin değilim. Tabiri nedir acaba?

Ruyamda eski sevgilimle cok mutluyduk sanki hic ayrilmamistik, el ele tutusmustuk gulup egleniyorduk ama simdi onun sevgilisi var ve cok mutlu, bu ruyayi gormemin sebebi ne sizce?

Merhaba ben ruyamda 1 yıl once ayrıldıgım ama sürekli barısma asamasına kadar gelip bir sorun yüzünden geri kustugumuz sevgilimi gordum. Ruyama geleyim, bu baska bir kızla sarılıyordu, daha sonra biz barisiyorduk, sarılıyorduk. Ablamla onun evine gidiyorduk, evlerinin onunde bir kopek seviyorduk, iceriye girip mutfakta onunla yemek hazırlıyorduk, bu dışarı çıkıp gelmiyordu biz ablamla parkın oraya gelince kırmızı bir arabayla geliyordu sarılıyorduk gene, rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Esra selam, görmüş olduğun rüya gerçek hayatında dikkatli olmanı gerektiren bazı durumlara gereken hassasiyeti göstermediğini ve başının derde girme ihtimali olduğunu anlatmaktadır.

Eski sevgilimle yeni ayrıldık. Rüyamda yerde yatıyorduk ama aramızda annem vardı, bana doğru donuk yatıyordu, ben onu gormuyordum, sonra ayağa kalkınca gordum, konuştuk falan sonra o birisi aradı, bizim evdekilere bir yalan soyleyip gitti ama ben yalan soylediğini biliyordum. Böyle bir rüya gördüm cevaplandırırsanız teşekkür ederim.

Olkan selam, eski sevgili konusu bu sayfada detaylı olarak anlatılmıştır, bu bilgiler ve içinde bulunduğunuz durumu bir arada değerlendirerek mesajı ancak siz tespit edebilirsiniz. Benim söyleyebileceğim tek şey gördüğün rüya eski sevgilin ile yaşadığın sorunların kökeninde bir güven meselesi olduğunu işaret etmektedir.

Merhaba, üç yıllık bir ilişkimi bir sene önce bitirdim, tabi o bir sene içerisinde 4 ,5 kez görüşmüşüzdür, hala birbirimizi çok sevdiğimize eminim ama gurur her şeyin önüne geçiyor. Annem ilk kez bugün rüyasında görüyor anneme yaklaşıp elini uzatmasını istiyor annem niye diye sorduğunda kızınızla barışmak istiyorum diyor bana yüzük alacağını söylüyor ve yüzük ölçüsü için sizin parmağınızı ölçmem gerekiyor diyor annemde parmağımın bir tık ölçüsünden küçük al diyor. Ne anlama geldiğini bulamadım çok sevinirim yazarsanız.

Mine merhaba, rüyada eski sevgilinin görülmesi tüm dünyada en çok görülen rüyalar arasında en önde gelenlerdendir. Ama ilginç bir şekilde anneniz sizin eski sevgilinizi görüyor ki bu annenizin de sizin eski sevgilinizden ayrılmanıza üzüldüğünü, eğer etkisi varsa bir pişmanlık duyduğunu anlatmaktadır.

Merhaba ben rüyamda neredeyse 1 yildir ayri oldugumuz sevgilimi gordum ama bizim bir daha barismamiz imkansiz, cunku ben ona karsi bir seyler hissetmiyorum. Ruyamda eski sevgilimin babannesi ve benim ailem oturuyorduk, yanimda eski sevgilimin eski sevgilisi vardi ama ruyamda barismislardi. Neyse biz kalkiyoruz ailelerimizin yanindan baska yere geciyoruz. Kizla biz birbirimize tip tip baktik baya laf attim ben ona. Sonra eski sevgilimi koseye cekip kiziyordum ben baya iste bak biz ayrilali uzun zaman oldu zaten bir daha asla olamayiz da ama bu kizi benim evime niye getiriyosun felan diyordum o da gulumsuyordu. Sonra ben benimle kiskandirmaya mi calisiyosun dedim evet dedi. Gozlerimin icine bakip oyle bir gulumsedi ki sanki pismanlik varmis gibi sonra uyandim zaten.

Burcu merhaba, sayfada anlatılan bilgiler ve şu anda içinde olduğun ruh halini bir arada göz önüne alıp rüyanın mesajını tespit etmelisin.

Merhaba. 21 yasindayim. 1 yillik iliskim bi kac ay once bitti ve o su an baska bir kizla. Ruyamda birlikte oldugu kizla dost olduk. Hatta ruyamda demek ki o kadar kotu bir kiz degilmis demeye basladim. Sonra kizla otururken yanima eski erkek arkadasim geldi. Cok ofkeliydi. Bana yaptiklarini bende sana yapayim mi diye tehdit etti. Tehdit ederken de sarildi ve optu. O an onu cok ozledigimi farkettim. Yorumlarsaniz sevinirim.

Feyza merhaba, rüyada eski sevgilinin sarıldığını görmek eski sevgilinizle birlikteliğinizde hissettiğiniz güven duygusunun hasretini çektiğinizi, aynı duyguyu yeni ilişkinizde bulamadığınızı ya da bulamayacağınızı düşündüğünüzü işaret eder. Bu çoğu zaman yanlış bir düşüncedir ve alışkanlıkların yansımasıdır.

Merhaba gece saat 4.20 gibi uyandım, rüyamda gördüğüm kişi bana 2,3 dakika sonra bana mesaj attı ne olabilir ?

19 yaşındayım rüyamda kısa zaman önce 2 yıllık ilişki yaşadığım eski sevgilimi pislik içinde gördüm, sarıldım ve bana askere gideceğini söyleyince sarılıp ağladım yorumlayabilir misiniz?

Rüyamda eski sevgilimin başka bir kizla beraber olmaya çabaladığını ona evlilik teklifinde bulunduğunu fakat kızın istemediğini eski sevgilimin ise onu ikna edene kadar çabaladığını görüyordum bu ne anlama geliyor

Rüyamda eski sevgilimle karşılaşıyoruz ama suratıma hiç bakmıyor. Bu rüyayı bir kaç gün üst üste gördüm, yorumlarsanız sevinirim.

Rüyamda eski kız arkadaşımın öldüğünü gördüm ve öldükten sonra hayaleti benimle konuşuyordu. Ayrılalı 5-6 ay oldu. Hiçbir düşmanlığımız yok ama konuşmuyoruz da ve rüyama çok uygun bir yorum okuyamadım.

Ben daha önceden hep dua ediyordum eski sevgilimin benden sonraki halini rüyamda görmek için, dün gece gördüğüm rüyamda ise eski sevgilimin hem beni gözetlediğini hem de kıskandırmaya çalıştığını gördüm, sizce bu ne anlama geliyor?

Merhaba. Sevgilimle ayrıldığımdan beri hep onu rüyamda görüyordum ama eskiden yaşadığımız anılarla görüyordum, farklı görmemiştim hiç onu. Ta ki geçen gece rüyamda eski sevgilimin bir arkadaşı bana mesaj atıyor “o çok pişman, sana resimlerini yolluyorum” diyor ama telefonla yollamıyor fotokopi makinesine resmini bastırıyor daha sonra eski sevgilim kapımda oturuyor “çok pişmanım” diye, ona bir şeyler demeye çalıştım ama diyemedim, sanki bana engel olan bir şey vardı. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Rüyasında sevgilimin yanından ayrılıp diğer kızın yanına gidiyormuşum. Bunu sevgilim rüyasında gördü, anlamı nedir?

Kolay gelsin. Rüya derler geçerler ama 4 yıl önce ayrıldığım kız arkadaşımı rüyamda sık sık görmeye başladım. 2 günde bir diyebilirim. İlişkim iki sene sürmüştü. Rüyamda eski kız arkadaşımla hiçbir şey olmamış gibi eğleniyorduk. Bir eve girip onun kitaplarını alıp çıkıyorduk. Ama ben bu bayanı çok sıklıkla rüyamda görmeye başladım. Yorumlarsanız sevinirim.

Merhaba rüyamda eski sevgilimle arabada geziyoruz, o üzgün ben onu teselli etmeye calişiyorum, yanagini okşuyorum sonra bir bayanin kaza yaptigini görüyorum, kafasi vucudundan ayri yere düşüyor, bunlar ne anlama geliyor? teşekkürler.

Eski sevgiliyle karşılaşmak
Merhaba; rüyamda eski sevgilimle karşılasıyoruz, yuzume bakmadan gecerken ben kolundan tutup “konusmamiz lazim, boyle olmuyor” diyorum, sonra ayrilma sebebini bildigimi bunu birilerinin benim canimla tehtit ettigini o yuzden ayrildigini soyluyorum, sonra tutamiyor kendini aglamaya basliyor “aglama her şeyi biliyorum, artik korkma kimse bana da sana da bir şey yapamaz, artik ayri kalmiyalim” diyorum. İki genc erkek geliyor “kızı rahatsız etme” diye karisiyorlar, sinirle iki gence bagiriyorum “o benim sevgilim, gidin buradan” diyorum. Rüyada cocuklar beni taniyor oluyorlar “kusura bakma abi senin oldugunu bilmiyorduk” deyip gidiyorlar. Sonra eski sevgilimle dedesinin evine gidiyoruz, orada annesine “eğer müsaadeniz varda aksam yemegine gelecegim” diyorum, annesi de baristigimizi gorup seviniyor “tabi gel oglum” diyor. Sizce ne dusunmeliyim? Ya da bu neye isarettir? Gercek hayatta da barismak icin 2 kez adim attim ama bana karsi kalin duvarlar ormus, asamadim bi turlu, o yuzden tekrar adim da atmaya korkuyorum.

Mustafa merhaba, rüyalar kişinin ruh halini yansımasıdır. Maalesef bu bilimsel gerçek ülkemizde bilinmiyor ve görülen her rüyanın bir mesaj verdiği düşünülüyor veya rüya yorumcusu olarak geçinen kişiler bunları kafalarına göre yorumlayıp insanları kandırıyorlar. Gördüğün rüya eski sevgiline karşı ilginin halen sürdüğünü net bir şekilde gösteriyor. Sayfada anlatıldığı gibi rüyada eski sevgili karşılaşmak rüya sahibi insanın gerçek yaşamında karşı cins ile tanışmak, iletişim konularında problemler yaşadığını ya da şu anki ilişkisinde bazı sorunlar yaşadığını simgeler. Bu uyarıcı bir rüya olarak kabul edilir. Rüyada eski sevdiği ile karşılaşmak aynı zamanda mevcut durum ve yaşadığınız koşulda bir dengesizliği ve kaosu işaret edebilir, mevcut durumdan kaçma arzunuzu gösterebilir. Ufkunuzu genişletmek veya maneviyat konusunda yeni bir yaşam tarzı denemeniz gerektiğini önerebilir demektedir.

Lütfen bu bilgileri değerlendir. Bu açıklamalar sana uyuyorsa ona göre adım at. Bu açıklamalar sana uygun mesaj vermiyor, sen eski sevgilini kafana taktığın için onu rüyalarında görüyorsan medeni bir insan olarak durumunu anlat, çiçeğini al ve kendini ifade et. Karşı tarafın sana ilgisi varsa mutlaka cevap verecektir. Ancak her şey bittiyse de şartları zorlamanın anlamı yok diye düşünüyorum.

Rüyamda onu son göreceğim veda gunlerinden biriydi herkes birbiriyle vedalasiyordu. Sonra ben ondan bir atak bekliyordum ama gelmiyordu sinirlenip gidiyordum, yanimda da arkadasim vardı. Ben giderken tam arkamdan eski sevgilim ve ayni zamanda hala sevdigim kisi seslendi. Bir baktim elinde guller filan surpriz yapti sonra kosarak sarildik birbirimize baya uzun bir sekilde etrafimizdakiler bize bakiyordu. Bu neye isarettir?

Ruyamda eski sevgilimi ailesi ile bir eve girerken gordum, sonra beklemeye basladim, eski sevgilim tek basina evden cikip benim bulundugum yere doqru geliyordu. Beni gormemisti lakin yanimdan gectikten sonra fark etti “nereye gidiyorsun” dedim, kosarak uzaklasmaya basladi. Ruyamin anlami ne?

Merhaba. Ben aylar önce benden ayrılan sevgili rüyamda gördüm. Bi ortamdayız birden ortaya çıktı ve bana sürekli yaklaşmaya çalışıyordu yemek dolduruyodu bana sonra düğün gibi bi yere gidiyoduk araba ağzına kadar doluydu oda ön koltuktaydı kapıyı birden açarak beni yanına çağırdı oturdum elimi tutmaya çalıştı parmaklarımız birleşti sadece sonra ben elimi çektim kafamı çevirdim camdan bakıyodum sonra tekrar ona döndüm arka tarafa geçmişti yüzü çok asıktı .. acaba yorumlayabilirmisiniz

Selam, ben nişanlıyım ve rüyamda 2 yıl önce ayrıldığım sevgilimi gördüm, eski sevgilimle konuşurken benden para istediğini gördüm, önce kabul ettim sonra telefonda başka bir kıza mesaj attığını gördüm, başını dizime koymuştu konuşurken kıza mesaj attı ve beni kandırdığını anladım hemen kovdum. Tekrar karşıma çıktı bu sefer kızla beraberdi.

Bugün eksi sevgiliyi gördüm, yanında kıyafetiyle görüntüsüyle hal ve hareketiyle tıpa tıpa olan oğluyla gördüm. Önce içim acıdı sonra merakla yüzümde tebessümle onlara doğru yürüdüm. Beni görür gibi oldu görmemezlikten geldi. Sonra bir kadına sarıldı cilve yapıyor nisbet yapar gibi eşiydi o. Aynı şekilde onlara yürümeye devam ettim ama ara içim acıyordu. Onun benden önceki sevgilisini de gördüm gülerek yanına gidip selamlaşmaktan sonra yanına oturuyordum. Kız onla ilgilenmiyor normal şekilde arkadaşları ile sohbet ediyordu, ben ise merakla onu ve ailesini izliyordum.

Rüyanız tipik bir eski sevgili rüyası olup, sayfada anlatılanlar ve içinde olduğunuz ruh halini bir arada değerlendirip verilmek istenen mesajı tespit etmelisiniz.

Selamlar..yaklaşık 1 yıldır ayrı olduğum beni hep bekleyen ve benim kayıtsız kaldığım eski sevgilimi rüyamda gördüm.. eski sevgilisiyle düğünü oluyordu ve rüya esnasında kaderimin o olduğu nüansını duyuyordum..bende düğüne geliyordum ve orada beni gördüğünde çok içler acısı bir şekilde feryat figan ağlayarak kurtar beni diyordu..bende kurtarıyordum ordan..ve büyük bir vicdan azabıyla uyandım günlercede etkisinden çıkamadım.. sonrasında gerçek hayatta kurcaladım biraz gerçekten eski sevgilisiyle görüşmeye başlamış..ama hala zihninde ben vardım..örtüşen bir rüya göremedim sayfada cevaplarsanız sevinirim. Teşekkürler

Merhaba bende dün gece bir kabus gördüm ağlayarak uyandım zira mekanı hatırlamıyorum önce bi yerde karşılaştık orda benimle konuştu tatil yeri gibi biyerdi sonra ben odama çıktım o da yastığını alıp geldi birlikte oldu bnmle sonra beni bi mekana götürdü girişte benim parmağıma ve kendi parmağına yüzük taktı konuşmaları hatırlamıyorum neyse içeri girdik böyle Beyaz tül içinde altın renginde birsürü takı vardı içeri girince herkes alkışladı sürpriz nişan töreniymiş annem gülümsüyor alkışlıyor o oynama başladı müzik çaldı sonra bn yürümeye başladım annesini gördüm elini öpmeye kalktım izin vermedi bitik haldeydi beni kollarımdan tutup sarsmaya başladı seni istemiyorum diye bağırıp çağırdı eski sevgilim duymuyordu bunları ablası vs hesap soruyorlardı babası gelmemişti zaten bende bozucaksın bu nişanı dediler bende gittim araları bozulmasın diye yüzüğü vermedim ama nişanı bozdum eski sevgilim bağırmaya başladı nefret ettiğini söyledi sonra gitti daha sonra beni alıp biyere götürüp bn ne istersem onu yapıcaksın dedi benimle uzun süre birlikte oldu sonra da bırakıp gitti böyle bi iki an daha oldu bende anne kurtar bni diye ağlayarak uyandım. Sayfada cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.

Merhaba; 32 yaşındayım bekarım. rüyamda bir yatakta yatıyorum. Eski sevgilim de yatakta oturuyor ve çocuğu olduğunu söylüyor. En yakın arkadaşımla evlenmiş ve çocuğun adını ördek koyduğunu söylüyor. Ben de şaşırıyorum ve onun mutlu olmasına, en yakın arkadaşımla evlenmesine üzülüyorum. Eski sevgilim gerçek hayatta önceden tanıdığım biriyle evlenmişti yıllar önce

benim unutamadığım bir sevgilim vardı bende baya derin yara açmıştı aradan 3 ay gibi bir süre geçti ve ben hayatıma birini almaya karar verdim işte rüyama gelicek olursak bunun yakın arkadaşı benim arkadaşım arkadaşı gelip bana niye mesaj attığımı soruyor hala neden peşindesin rahat bırak diyor ama ben mesaj atmamıştım onu anlatıyorum anlamıyorlar sonra biz ufak bir kafeye giriyoruz ben eski sevgilime benim olmadığımı mesaj atanın ,onu artık sevmediğimi ve ikide bir karşıma çıkmasının onu hatırlatıp durumu zorlaştırdığını ayrıca gelip durmasınında onun beni unutamadığını benimle alakası olmadığını gelmemeei gerektiğini söylüyorum oda öylemi diyor sonra bir şeyler oluyor bunun ateşi varmış kollarıma yaslanıyor bende üst katta evimiz var diyorum bunu yukarı çıkarıyoruz bakıyorum hem çok ateşi var hemde alkol almış arkadaşına soruyorum neden izin verdin diye oda bilmiyorum babasıyla arasında bişi diyor hatırlamıyorum onu sonra bu evimde kalıyor ben buna ilaç veriyorum koşturuyorum durmadan sonra kollarıma alıyorum buna üzgün şeyler diyorum ah benim canım tarzı sonra biraz iğleşiyor ve ben uyanıyorum

merhaba rüyamda eski sevgilimi gördüm yanında birisi vardı sevgilisi herhalde normalde çok oldu ayrılmamız ben merdivenden indim sadece onun suratını gördüm siyah eşofman takımı vardı üstünde kırmızı şeritli kafasında günaş gözlüğü olgunlaşmış değişmiş sonra yeni sevgilisini görünce sinirlendim ve orayı terk ettim orda uyandım acaba bu rüyanın yorumu nedir yardımcı olurmusunuz…

Benim hemen hemen 10 yil dir bi erkek arkadasim vardi, on dan ayrilinca sevgiye aska erkeklere insanlara gerçek anlamda ne inançım ne de güvenim kalmisdi.. ayrildiktan sonra kendimi ise felan vermistim.. beklemedik bi anda biriyle tesadüfen tanismisdim, ama hiç bir şekilde farkli bir düşüncem olmamisdi güvenemiyordum zaten hiç bir kimseye.. bizim muhabbetimiz sohbetlerimiz uzayinca, yasadiklarimizi paylasdik vs zaman sonra sevgili olmaya başladık ama sevgiliyiz ben soguk duruyordum gercekligine inanamadigim güvenemedigim icin, elinden gelen herseyi yapmaya calisdi her erkeğin ayni olmadigina inandirmaya kendisine güvene bilcegimi inandirmaya calisdi.. bizim bir sene bir sevgili zamanimiz oldu.. tabi uzun bir iliskiden sonra o ilk erkekti güvenmeye basladigim sevmeye basladigim.. ama hayat iste olduk olmadik seylerden dolayi ayrildik belki böylesi gerçekten de en iyisi diye düsünüyorum.. ama ayrildigimizda ben 5-6 ay kadar kendimi zor toparladim bi ikinci ayrilik tam yeniden güvenmeye inanmaya baslamisken diye… cok zor sildim kafamdan onu ben.. neyse.. suan 2 bucuk yildir bir ücüncü denemedeyim yanlis anlamayin lütfen yasim 28.. ve sanirim hiç birimiz yanliz kalmayi istemez hepimiz yuva kurmak isteriz.. bu defa olcak gibi, olumsuzluklariyla olumluklariyla.. ama gece ben o bir yil sevgili oldugum eski sevgilimi gördüm rüyamda.. bana ulasmaya calisdigini pisman oldugunu kapima gelip konusmaya calisdigini.. ben ama ona rüyamda hala okadar öfkelidimki konusmasini bile hiç bir şekilde kabul etmedim.. kapimda durdu sabahladi vs ama kapimda durma bosuna diye hep ters ters konusmalar yaptim üzgün pisman görünüyordu.. anlamadigim uzun zamanıdır hiç bir şekilde gündeme getirmedigim halde dile getirmedigim halde niye rüyama bu sekilde giriyor..? Tamam zaman zaman acaba napti evlendimi ki diye ufak düsünceler geliyor insansın aklina ama ondan hariç.. ne bilim.. niye böyle bi rüya gördüm acaba aradan 3 bucuk yil gecti nerdeyse ayrilali.. simdi rüyama girmesi cok tuhaf..

Slm 6 yıl önce ayrılmak zorunda kaldığım kız arkadaşımı son 3 gündür rüyamda bana beddua ettiğini görüyorum çok şükür namusuna leke sürecek birşey yapmadım ama neden şimdi böyle bir rüya görüyorum yorumlarsaniz kafamdaki soru işareti var evliyim ve 1 yaşında bebeğim var cevap bekliyorum

Merhaba)19yaşındaym bugun rüyamda 1 yıl önce ayrildigim sevgilimi gòrdum(şuan başkasıylabsevgili)Evimin kapısïnda rastlaşdık.Pişman olduğunu söyluyordu.Barışmak istedigini 2 3 kez üst ûstde sòyluyordy bende hayir cevabini veriyordm. Azcik duygusaldi seside titriyordu.Sonra konuşmamız için onu engelledigim(instagram)yerden cikarmami istiyordu yine 2 3kez tekrar söyluyordu bende hayir diyordum)yalvarir gibiydi)sonra azck öfkeli oldu sanki)Sonra rūyadan oyandim)nasl yozulur bu rūya?

Hala Yüz yüze baktığım eski sevgilimi rüyamda hala onun içten içe severken unutmak için eski sevgilimin hoşlandığım bir arkadaşına sevdiğimi söyledim arkadaşıda bunu olumlu karşıladı birlikteydik kısmen bir kaç gün konuşmadık sonra birlikte olduğum kişiyle görüştüğümüde bana bakışları değişmişti daha sonra beni istemeyip yanımdan gitti ve eski sevgilimi gönderdi yanıma eski sevgilim bana kırık bir sesle kızdıktan sonra bana sevgisini açıkladı bende ona ve zar zor tekrar birleştik birdaha ayrılmadık

Merhaba evliyim ama ilk aşkımı hep rüyamda görüyorum ve birgün boyunca etkisinden kurtulamıyor um.O beni terk etmişti ama birazda benim yüzümden . Ben sonradan pişman olsamda bir faydası olmadı tabi.ruyama senede iki üç kez girer ve çok etkilendim acaba neden ???

Merhaba. 28 yaşındayım ve bekarım. Rüyamda 5 ay önce ayrıldığım erkek arkadaşımı gördüm. Şu an kimseyle bir arkadaşlığım yok fakat rüyamda evleniceğimi görüyorum. Düğün salonundayim ve çok kalabalık. Müzik eğlence yok sadece nikah olucakmış. Parmağımda tek taş pırlanta yüzük var. Parmağıma yüzüğün yanına küçük beyaz bir zambak çiçeği koyuyorum. Yüzük daha bir parlıyor onu koyunca. Üzerimde upuzun yeni kabarık ışıltılı gelinlik var. Herkesle birlikte damadın gelmesini bekliyorum. Fakat damat kim bilmiyorum. Annemin yanına gidiyorum damadın ne zaman geliceğini sormak için o an eski erkek arkadaşımı görüyorum o da gelmiş düğünüme. Vazgeçer miyim diye bekliyormuş beni ve mutluydu görüyorum. Yorumlarsaniz memnun olurum. Teşekkürler şimdiden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir