Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Rüyada eski sevgiliyi görmek neye işarettir?

Rüyada eski sevgiliyi görmekRüyada eski sevgiliyi görmek bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz. Rüyada eski sevgiliyi görmek ağlamak, eski sevgiliyle karşılaşmak, konuşmak veya barışmak en sık görülen rüyalardan biridir ve evrensel bir rüyadır. Rüyada eski sevgilinin görülmesi yeni bir ilişkiye başlandığında yeniden ortaya çıkabilir ve sebebi onunla olan ilişkinizde yaptığınız hatalardan ders alıp, tekrarlamamak gerektiğini simgeler.

Rüyada yakın zamanda ayrıldığı eski sevgiliyi görmek tüm dünyada, bütün toplumlarda en çok görülen rüyalar arasında en önde gelenlerden biridir ve önemli mesajlar verir, genellikle bir pişmanlığı işaret eder. İnsanlar kaybettiği sevgilisini, uzun bir süre unutamazlar ve sık sık onu rüyalarında görürler. Bunlar mesaj vermekten ziyade alışkanlıktan kopamamak, kaybetmenin üzüntüsü, pişmanlık işareti olup zaman geçtikçe bu rüyalar seyrekleşir, anlam kazanmaya başlar ve onlardan ders çıkarmak gerekir. Rüyada çocukluk aşkını görmek kişinin saf ve temiz duyguların paylaşıldığı çocukluk yıllarının sevgisine özlem duyduğuna yorulur.

Rüyada eski sevgiliyle barışmak ne demektir?

Rüyada eski sevgili ile barıştığını görmek halen eski sevgiliniz ile aranızda halletmeniz gereken kimi meselelerin olduğunu, bunları onunla oturup konuşarak halletmeniz gerektiğini ve iki olgun insan olarak sorunlarınızı çözmeniz gerektiğini size tavsiye eder. Rüyada eski sevgili ile buluşmak veya bir araya gelmek şu anda beraber olduğunuz yeni sevgiliniz ile de geçmiştekilere benzer veya aynı sorunları yaşayabilirsiniz, bu konuya dikkat edip aynı hatalar tekrarlamamak gerektiğini gösterir şeklinde yorumlanır.

Rüyada eski sevgilisiyle nişanlanmak veya evlenmek nedir?

Rüyada eski sevgilisi ile nişanlandığını görmek gerçek hayatınızda kişisel gelişiminizde önemli bir ilerleme kaydettiğine yorumlanır. Elde ettiğiniz gelişme ile olayları daya rasyonel analiz etmeye başladığınızı, problem çözmede artık daha başarılı olduğunuzu, karşınızdaki artık daha iyi anlamaya başladığınızı gösterir. Bu gelişimi yeni ilişkinizde bir avantaj olarak değerlendireceğinizi işaret eder. Rüyada eski sevgili ile sözlenmek de benzer mana taşır. Rüyada eski sevgilisiyle evlendiği görmek gören kişinin durumu ve içinde bulunduğu ruh hali ile birlikte açıklanır. Örneğin evlenmiş birinin, halen evli olan birisinin evlenmeden önceki eski sevgilisiyle evlendiğini görmesi geçmişteki hatalardan ders almadığını ve aynı hataları tekrarlama yüzünde mevcut evliliğinde sorunlar yaşadığını gösterir. Bekar bir insanın rüyasında onunla evlendiğini görmesi ise büyük bir pişmanlık yaşadığını ve halen onunla ile bir araya gelme umudu taşıdığını gösterir.

Rüyada eski sevgili ile yeniden karşılaşmak veya konuşmak neye çıkar?

Rüyada eski sevgilisinin aradığını görmek yaşamakta olduğunuz sosyal ilişkilerinizde kendine güven sorunu yaşadığınızı simgeler. Kendine güvenmek konusunda çalışma yapmanız, güçlü ve zayıf yanlarınızı tespit edip, zayıf yönlerinizi güçlendirmeye çalışırken ilişkilerinizde kuvvetli olduğunuz taraflarınızı öne çıkarmak, onları daha çok kullanmanız gerektiğini anlatır şeklinde tabir edilmektedir. Rüyada eski sevdiğiyle karşılaştığını görmek rüya sahibi için gerçek yaşamda karşı cins ile tanışmak, iletişim konularında problemler yaşadığınızı ya da şu anki ilişkinizde kimi sorunlar yaşadığını simgeler. Bu uyarıcı bir rüya olarak kabul edilmektedir ve değerini bilip, ona önem vermek gerekmektedir. Rüyada eski sevdiğiyle karşılaşmak yanı zamanda mevcut durum ve yaşadığınız koşulda bir dengesizliği ve kaosu işaret edebilir, mevcut durumdan kaçma arzunuzu gösterebilir. Ufkunuzu genişletmek veya maneviyat konusunda yeni bir yaşam tarzı denemeniz gerektiğini önerebilir.

Rüyada eski sevgiliyle konuşmak rüyayı gören kişinin gerçek yaşantısında iletişim sıkıntıları çektiğini, kendini ifade etmekte zorlandığını temsil eder. Rüyada onunla konuştuğunu görmek, uyanık durumda iken “İnsanlar beni neden anlamıyor” diye düşünmekten ziyade, ben “kendimi neden doğru anlatamıyorum” şeklinde kendini sorgulamak gerektiğini anlatır. Sonuç olarak bu bir haberleşme sorunudur ve iş çevresi, okul çevresi, aile yaşantısı gibi hayatın her alanını ilgilendirir. Rüyada eski sevgili ile telefonda konuşmak aynı üst paragrafta rüyada eski sevgiliyle yüz yüze konuştuğunu görmek açıklamasında anlatıldığı gibi iletişim sorunu yaşadığınızı gösterir ancak bu rüya yaşadığınız iletişimin probleminin daha da büyük olduğunu temsil eder.

Rüyada eski sevgiliye sarılmak ve öpmek neyi gösterir?

Rüyada eski sevgiliye sarılmak eski sevgilinizle birlikteliğinizde hissettiğiniz güven duygusunun hasretini çektiğinizi, aynı duyguyu yeni ilişkinizde bulamadığınızı ya da bulamayacağınızı düşündüğünüzü işaret eder. Bu çoğu zaman yanlış bir düşüncedir ve alışkanlıkların yansımasıdır. Rüyada eski sevdiğini öpmek rüya sahibinin gerçek hayatında romantizm konusunda kimi boşluklar içinde olduğunu simgeler, rüyada eski sevgiliyle öpüşmek sizi anlayan birine gereksinim duyduğunu gösterir. Unutmayın, bunlar karşılıklı olduğu zaman anlam kazanır, sizde karşınızdakine bu romantizmi vermelisiniz ki alasınız, tek taraflı beklemek yanlış demek istemektedir.


Rüyasında eski sevdiğini üzüntülü veya öfkeli görmek neye işarettir?

Rüyada eski sevdiği insanı üzgün görmek, onu mutsuz veya perişan olduğunu görmek, aslında rüyayı gören için pişmanlık işaretidir. Sizin ya da onun vermiş olduğu bir karardan, yaptığınız bir şeyden dolayı pişmanlık içinde olduğunuzu gösterirken pişmanlığın yarar sağlamadığını esas olanın bu hataları yeniden yapılmaması olduğunu temsil etmektedir.  Rüyada eski sevgilinin ağladığını görmek reel yaşamda öncelerden kalan bir kaygının büyümeye başladığını ve bu kaygının sizde başarısızlık korkusu yarattığını gösterir. Bu durumu mantıklı düşünmek ve mantıkla hareket ederek, inatla devam ettiğini olumsuz yolları terk ederek aşabileceğine yorumlanır.

Eski sevgilinin öfkeli olması neye çıkar?

Rüyada eski sevgilisinin öfkeli olduğunu görmek aslında sizin içinde olduğunuz ruh halini yansıtır ve kimi konularda ayrılmış olduğunuz sevgilinize olan öfkenizin henüz geçmediğini, onu affetmediğini ve kimi şeylerden onu sorumlu tuttuğunuzu simgeler. Bu durum veya bu rüya devam ederse öfke kontrolünü öğrenmeniz gerektiğini aksi halde hem kendinize zarar verebileceğinizi hem de çevrenizi üzebileceğini işaret eder.

Eski sevdiğinin pişman olduğunu görmek ne demektir?

Rüyada eski sevgiliyi pişman görmek genellikle sizin iç dünyanızdaki arzularınızı, onunla yeniden barışmak umudunuzu simgeler. Rüyada eski sevdiğinin pişman olduğunu görmek tekrar bir araya gelme yönünde isteğiniz varsa gururu bırakın, ilk adımı siz atın, onu arayın şeklinde yorumlanmalıdır. Rüyada eski sevgilinin ağladığını görmek aynen önceden sevdiği kişinin üzgün olması açıklamasında olduğu gibi sizin ya da eski sevgilinizin verdiği bir karar ya da yaptığı bir şey sebebiyle pişmanlık duyduğuna delalettir.

Eski sevgilinin öldüğünü görmek ne anlama gelir?

Rüyada eski sevgilinin ölümü sanıldığı kadar kötü bir anlamı olmayıp,  onun uzun ömürlü olacağına delalet eder. İçinizde bir kin ya da beddua varsa onu terk etmeniz yönünde bir uyarı da verebilir. Unutmayın kin cahillere has bir duygudur şeklinde tabir edilmektedir. Rüyada eski sevgilinin hasta olduğunu görmek onun zor bir dönem geçirdiğini ancak atlatacağını ve normal yaşamına devam edeceğini temsil eder. Rüyada eski sevgilinin hastalandığını görmek, aranızdaki güçlü duygusal bağı halen gücünü kaybetmediğini gösterir. Sizin başınız ağrısa bu onunda hissedeceğini bilin mesajı verir.

Eski sevdiği kişiyi rüyada mutlu görmek gerçek hayatınızda üzerinizdeki sıkıntıyı atmaya başladığınızı temsil ederken bu rüya aynı zamanda sizinde mutlu olacağınız kimi gelişmeler olacağı anlamını taşır. Güzel bir rüyadır, güzel şeyler güzellikler getirir, olumlu düşünmeye, olaylara pozitif bakmaya devam edin manası taşır. Rüyada eski sevgiliyi başkasıyla görmek kıymetli bir rüyadır ve yaşamınızda bir dönüm noktasını işaret eder. Yeni bir başlangıcı temsil eder, bir şeyleri bırakıp yeni şeylere başlayacağınızı gösterir. Bu yeni bir arkadaş, yeni sevgili bulmak olabileceği gibi yeni bir işe başlamak, yeni proje geliştirmek gibi bir konu da olabilir. Bu nedenle konuya pozitif bakmak gerekir ve olayı rüyada onun seni aldattığını görmek olarak bakmamak gerekir. Rüyada eski sevgilinin başkasıyla evlendiğini görmek gerçek yaşamınızda bir memnuniyet duygusu içinde olduğunuzu ifade eder. Bu başladığınız yeni bir projede başarı, yeni ilişkinizde mutluluk, bir sınavı kazanmak gibi bir konu olabilir. Rüyada eski sevgilinin nişanlandığını görmek rüya tabiri de aynı şekildedir. Rüyada eski sevgilinin evlendiğini ama mutsuz olduğunu görmek ise rüyayı görenin içinde bulunduğu depresyon ya da iç sıkıntısını gösterir, geçmişi bırakıp yaşamının geleceğini iyi planlaması ve sorumluluklarına sahip çıkması gerektiğine tabir edilir.Rüyada eski sevgilini hamile görmek aslında sizin şu anda içinde bulunduğunuz ruh hali hakkında bilgi verir, yakın zamanda olacaklara ışık tutar. Rüyada ayrıldığın sevgilinin hamile kaldığını görmek her ne kadar kimden hamile kaldığı ile ilgisi olmakla birlikte genel olarak reel hayatınızda atacağınız adımlar, yeni başlangıç, yeni ilişki ya da yeni yatırım konusunda bir kez daha düşünmek, her şeyi iyi hesaplayıp ondan sonra başlamak gerektiğine yorumlanır. Bu rüyanın derin çözümlemesi ise tecrübelerden yararlanmak gerektiğine işaret eder.

Rüyada eski sevgilisiyle tartışmak mevcut ya da geleceğe dönük durumunuz hakkında bilgi verir ve yeni ilişkinizde fazla risk aldığınızı, kimi konularda sınırları zorladığınızı temsil eden uyarıcı bir rüyadır. Rüyada ayrı olduğun sevgiliyle tartıştığını görmek aynı zamanda başladığınız ilişkide bunları yapmamanın yarar getireceğini göstermektedir. Rüyada eski sevgilisini dövdüğünü görmek gerçek yaşamınızda yaşadığınız onca acıya ve tecrübeye karşılık bunlardan hala bir ders almayı öğrenmediğinizi, öfke kontrolü hakkında bir ilerleme sağlamadığını, karşılıklı konuşarak çözülebilecek kimi sorunları dahi büyütmek gibi kötü bir huyunuz olduğunu simgeler. Bu rüyanın daha derin çözümlemesi ise her zaman için bir karara varmadan önce bir kez daha düşünmek ve son söylenecek sözü başta söylememek gerektiğine yorumlanır.

Eski sevgilinizin sizi ziyaret ettiğini görmeniz ziyaretin maksadı ile birlikte değerlendirilir. Bu doğum günü kutlaması, terfi etme kutlaması, yeni iş kurma ya da işe başlama tebriği ise o zaman rüyanın manası geçmişten ders alarak hayatınızda oldukça güzel bir çizgi yakaladığınızı ve önünün aydınlık olduğuna yorumlanır. Ziyaretin amacı bir hastalık, kayıp, vefat ziyareti ise, yaşanmış hatalardan hala ders almadığınızı, bu şekilde giderseniz hayatta başka kayıplar, üzüntüler yaşayacağınıza tabir edilir. Rüyada eski sevgilinin ailesini görmek rüya sahibi kişinin gerçek yaşamında bazı durumlar karşısında bir güven sorunu yaşadığını, sığınabileceği bir yer, güvenebileceği bir dost ya da arkadaş aradığını temsil eder.

Rüyada eski sevgiliyi görmek İslami tabiri
Hemen hemen tüm İslami rüya tabiri sitelerinde genellikle rüyada eski sevgiliyi görmek “uzun zamandır ödemediği, ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğini belirtir” şeklinde yorumlanır.

Benzer Yazılar İlginizi Çekebilir

Bu yazıyı paylaşın
Twitter Facebook Google+

45 Yorum yapılmış

 1. isimsiz dedi ki:

  Rüyada eski sevgilisi ile okulda karşılaşmak
  15 yaşındayım, rüyamda 6 ay önce ayrıldığım ve şuanda aynı okulda olduğum eski sevgilimi gördüm, sürekli okulda karşılaşıyoruz rüyamda ise hep karşılaşıyorduk, o kollarımdan tutup beni kendine çekiyordu “seni sevmiyorum anla artık” gibi sözler söylüyordu, tam o kollarımı bırakıyordu bu sefer ben onu kollarından tutup “asıl ben seni sevmiyorum, senin gibi tipsiz birine mi bakacağım” diyordum. Bir anda mahallede gezmeye başlıyorduk arkadaşlarımla ve hep onla karşılaşıyorduk, ikimizde ters ters birbirimize bakıyorduk. Rüyam bu kadar, onu unutmaya çalışıyorum yeni bir sevgilim var ama eski sevgilisi unutamıyorum, onu herkesten farklı sevdim, hep okulda karşılaşıyoruz onu hala seviyorum, rüyam ne anlama geliyor teşekkürler.

  • admin dedi ki:

   Not: her ihtimale karşı, rüya sahibi rencide olmasın diye kullandığı takma isimde kapatılmıştır.
   Ey 15 yaşındaki rüya sahibi öğrenci kız. Sen daha yazı yazmayı bilmiyorsun, mesajını Türkçe’ye çevirmek 15 dakikamı aldı. Maşallah sevgilinin biri gidiyor diğeri geliyor. Rüyana verebileceğim tek yanıt “Allah akıl fikir versin, seni bir an önce doğru yola yöneltsin”

  • kanadi kirik bir kus dedi ki:

   Canim kardesim senin yasindakiler genelde ilk ilgi duygu bir kiza hep ayri bakar ve yogunlukla birseyler hisseder.senin yasin daha ufak.bir heycanla hoslanmissin ve unutamiyorsun.bu bilinc altinda birsey.bence cok takma kafana.ilerde bir kac sene sonra mesala gercek bir askla baglandignda anlarsin eskiden duydun hisserler hic birsey degilmis.:-):-)

 2. Nurka dedi ki:

  Her şey çok doğru teşekkürler, sitenizi bulduğum için sevinçliyim.

  • Arzu çeliker dedi ki:

   Merhaba ben eski erkek arkadaşımın yakın bi arkadaşı var ona benim hakkımda bi takım şeyler anlatıyor. O arkadaşıda geliyor bana anlatıyor. Beni özlediğini ve çok kıskandığını söylüyor. Bende onu şuan hâla seviyorum onun yeni sevgilisi var ama kızı sevdiğinden emin değilim. Tabiri nedir acaba?

 3. tatli kiz dedi ki:

  Ruyamda eski sevgilimle cok mutluyduk sanki hic ayrilmamistik, el ele tutusmustuk gulup egleniyorduk ama simdi onun sevgilisi var ve cok mutlu, bu ruyayi gormemin sebebi ne sizce?

 4. esra dedi ki:

  Merhaba ben ruyamda 1 yıl once ayrıldıgım ama sürekli barısma asamasına kadar gelip bir sorun yüzünden geri kustugumuz sevgilimi gordum. Ruyama geleyim, bu baska bir kızla sarılıyordu, daha sonra biz barisiyorduk, sarılıyorduk. Ablamla onun evine gidiyorduk, evlerinin onunde bir kopek seviyorduk, iceriye girip mutfakta onunla yemek hazırlıyorduk, bu dışarı çıkıp gelmiyordu biz ablamla parkın oraya gelince kırmızı bir arabayla geliyordu sarılıyorduk gene, rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

  • Rüya yorumcu dedi ki:

   Esra selam, görmüş olduğun rüya gerçek hayatında dikkatli olmanı gerektiren bazı durumlara gereken hassasiyeti göstermediğini ve başının derde girme ihtimali olduğunu anlatmaktadır.

 5. olkan dedi ki:

  Eski sevgilimle yeni ayrıldık. Rüyamda yerde yatıyorduk ama aramızda annem vardı, bana doğru donuk yatıyordu, ben onu gormuyordum, sonra ayağa kalkınca gordum, konuştuk falan sonra o birisi aradı, bizim evdekilere bir yalan soyleyip gitti ama ben yalan soylediğini biliyordum. Böyle bir rüya gördüm cevaplandırırsanız teşekkür ederim.

  • Admin dedi ki:

   Olkan selam, eski sevgili konusu bu sayfada detaylı olarak anlatılmıştır, bu bilgiler ve içinde bulunduğunuz durumu bir arada değerlendirerek mesajı ancak siz tespit edebilirsiniz. Benim söyleyebileceğim tek şey gördüğün rüya eski sevgilin ile yaşadığın sorunların kökeninde bir güven meselesi olduğunu işaret etmektedir.

 6. Mine dedi ki:

  Merhaba, üç yıllık bir ilişkimi bir sene önce bitirdim, tabi o bir sene içerisinde 4 ,5 kez görüşmüşüzdür, hala birbirimizi çok sevdiğimize eminim ama gurur her şeyin önüne geçiyor. Annem ilk kez bugün rüyasında görüyor anneme yaklaşıp elini uzatmasını istiyor annem niye diye sorduğunda kızınızla barışmak istiyorum diyor bana yüzük alacağını söylüyor ve yüzük ölçüsü için sizin parmağınızı ölçmem gerekiyor diyor annemde parmağımın bir tık ölçüsünden küçük al diyor. Ne anlama geldiğini bulamadım çok sevinirim yazarsanız.

  • Admin dedi ki:

   Mine merhaba, rüyada eski sevgilinin görülmesi tüm dünyada en çok görülen rüyalar arasında en önde gelenlerdendir. Ama ilginç bir şekilde anneniz sizin eski sevgilinizi görüyor ki bu annenizin de sizin eski sevgilinizden ayrılmanıza üzüldüğünü, eğer etkisi varsa bir pişmanlık duyduğunu anlatmaktadır.

 7. Burcu dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda neredeyse 1 yildir ayri oldugumuz sevgilimi gordum ama bizim bir daha barismamiz imkansiz, cunku ben ona karsi bir seyler hissetmiyorum. Ruyamda eski sevgilimin babannesi ve benim ailem oturuyorduk, yanimda eski sevgilimin eski sevgilisi vardi ama ruyamda barismislardi. Neyse biz kalkiyoruz ailelerimizin yanindan baska yere geciyoruz. Kizla biz birbirimize tip tip baktik baya laf attim ben ona. Sonra eski sevgilimi koseye cekip kiziyordum ben baya iste bak biz ayrilali uzun zaman oldu zaten bir daha asla olamayiz da ama bu kizi benim evime niye getiriyosun felan diyordum o da gulumsuyordu. Sonra ben benimle kiskandirmaya mi calisiyosun dedim evet dedi. Gozlerimin icine bakip oyle bir gulumsedi ki sanki pismanlik varmis gibi sonra uyandim zaten.

  • Admin dedi ki:

   Burcu merhaba, sayfada anlatılan bilgiler ve şu anda içinde olduğun ruh halini bir arada göz önüne alıp rüyanın mesajını tespit etmelisin.

 8. Feyza dedi ki:

  Merhaba. 21 yasindayim. 1 yillik iliskim bi kac ay once bitti ve o su an baska bir kizla. Ruyamda birlikte oldugu kizla dost olduk. Hatta ruyamda demek ki o kadar kotu bir kiz degilmis demeye basladim. Sonra kizla otururken yanima eski erkek arkadasim geldi. Cok ofkeliydi. Bana yaptiklarini bende sana yapayim mi diye tehdit etti. Tehdit ederken de sarildi ve optu. O an onu cok ozledigimi farkettim. Yorumlarsaniz sevinirim.

  • Admin dedi ki:

   Feyza merhaba, rüyada eski sevgilinin sarıldığını görmek eski sevgilinizle birlikteliğinizde hissettiğiniz güven duygusunun hasretini çektiğinizi, aynı duyguyu yeni ilişkinizde bulamadığınızı ya da bulamayacağınızı düşündüğünüzü işaret eder. Bu çoğu zaman yanlış bir düşüncedir ve alışkanlıkların yansımasıdır.

 9. Sefa dedi ki:

  Merhaba ruyamda yeni ayrildigim sevgilimi gordum. Karsilasiyoruz beni gordugu an boynuma sarilip aglayarak ozurdiliyordu ikimizde agliyoduk tam o sirada ablasida bizim baristigimiza sevinir gibi masum bi gulumsemeyle bizi izliyodu cevabiniz icin simdiden tesekkurler

 10. gamzelikiz dedi ki:

  Merhaba Ben rūyamda eski sevgilimle yeni sevgilisiyle biz beraberken bana aldığı yūzūğū benden kava ederek zorla almaya çalıştıklarını ve benimle şiddetli bir biçimde kava ettiklerini burden eski sevgilimle suyu az olan bir deniz kenarindaydik bana almost oldugu hediyeleri gozunun önūnde denizens atmaya calisiyordum akin in college oldugu yere atmak isterken bana oraya got me sana birsey olur diye endislendigini gordum surkli uzuntulu tarsismali kavgali bir ruyaydi lutfen yorum yaparmisiniz cok etkisinde kaldim

 11. Pınar Argan dedi ki:

  Ben eski sevgilimin beni aldattigi kizla evlendiğini gördüm acaba ne anlama gelyor

 12. Neriman dedi ki:

  Iyi gunler ruyamda eski esimle tekrar barismistim. Oglumla onun yanina gidiyorduk oglum cok mutluydu. Ama yeni esim bu durumda ne kizdi nede beni aradi ben ona ne diycem diye dusunurken hic arayip sormadi. Eski esle aram basta iyiyken oda sonradan bizimle ilgilenmez oldu. Ruyamin anlami nedir

 13. ayse dedi ki:

  Bn eski sevgilimin baska bi kizla dugun alisverisi yaptigini ve beni arayip artk nisanlandigini evlenecegini soyler bnde bunu duyunca ruyamda hickira hickira agliyrm

 14. Akkııınnnn dedi ki:

  Merhaba, ben rüyamda eski sevgilimi bir kafede arkadaşlarıyla otururken gördüm. Ben de o kafede eski sevgilimle oturuyordum. Bana dönüp baktığını gördüm sonra eskiden samimi olduğum bir arkadaşım geldi ve ben kalkıp yer verdim. Arka tarafta bir sandalyeye oyurdum. Yorumlarsanız çok sevinirim.

 15. munise dedi ki:

  Meraba rüyamda 4 ay önce ayrıldığım Sevgilimi gördüm beni nefret ettiğim kıza değişiyor yani benden ayrılıp onunla sevgili oluyordu bide benim ffotoğraflarm vardı öğretmen de beni yanına çağırıp fotoğraflarımi bana verdi

 16. esmerkzseyda dedi ki:

  Merhaba ben son zamanlardir eski sevgilimi goruyorum. Benim 15 aylik bi ilişkin var zaten fakat sürekli onunla ilgili rüyalar görmek canimi sıkıyor.zamaninda 5 sene peşinden kostum çok sevmistim fakat olmdi simdi ise ruyalarimda.
  Rüyamda eski sevgilim beni arayip o çocukla cikiyomusin diyip öfkeyle bagiriyor cagiriyor sonra yanima gelip sariliyor özür diliyor pişman olduğunu söylüyor agladigini gördüm rüyamda gerçekten kahroluyordu resmen çok merak ediyorum bunun anlami nedir ?

 17. dusunceli dedi ki:

  Bende geçen bir rüya gördüm Rüyamda kalp krizi geçiriyordu Önce İyi diyorlar sonra vefat ettiğini öğreniyorum üzülüyorum ama ağlamıyorum sonra mezarlığa kalabalığın içinde Grup Benim dikkatimi çekiyor kalabalığa yaklaşıyorum Bir arkadaşımı görüyorum beni teselli etmek için kız bana bu arada eski nişanlıma görüyorum ağlarken bana doğru geriliyor sarılmak içinbenBen gitmiyorum onun ağladığını görünce ben de başladım ağlamaya sonra Tamam ben ona doğrugidecekkeno benden uzaklaşıyor sonra birden sicradim yataktan

 18. emine dedi ki:

  ben rüyamda yeni ayrıldığım erkek arkadaşımı gördüm arkadaşıyla benden habersiz konuşuyolardı facede anlamlı sözler paylaşıyolardı ve ben üzülüyodum onu kaybetmekten korkuyodum ve uyandım yorumlarsanız sevinirim…

 19. Ayten dedi ki:

  Merhabalar benim de rüyamı yorumlamanızı rica edeceğim.24 yaşındayım bundan 2 sene evvel çok sevdiğim biri oldu ona verdiğim değerin sevginin onu mutlu etmek için gösterdiğim çabanın farkındaydı ama olmadı ayrıldık şuan onun hayatında biri var takiplerime göre kız ona daha fazla önemsiyor:) Neyse bu hayatında biri olduğu halde beni merak edip arkadaşıma sordu bu sene.Bu gece de şöyle bir rüya gördüm ben rüyamda bunu arıyorum bir çok mesaj atıyorum öyle bir havalarda öyle bir ukalaca konuşmaları var ki sevgilisiyle bana nispet yapıyor git ben seni sevmiyorum benim hayatımda başkası var benim kadar seviyor mu diyorum çok saçma bir cevap geliyor sen bi güne bi gün herangi bir sosyal medya üzerinde resmimizi profil resmi yaptın mı diyor? :) ben normalde hiç ona karşı çirkinleşmedim oda normalde kendini taşıyan biridir ama hep söylemek istediklerim oldu “bana gelince şöyle şöyle yapıyordun mesela bana bulunduğumuz yer dışında çalışmayı vs ” diyerek eskiden bana olumsuz konuştuğu fakat hayatındaki insana rağmen hiç birşeyin değişmediği hayatına sayıyordum “Bana gelince mi öyleydin “vs diyerek tüm içimdekileri boşaltıyordum.Yorumlar mısınız

 20. Fadime dedi ki:

  Merhaba dün gece ruyamda eski erkek arkadaşımı gördüm, şöyle ki rüyamda onunla mesajlasiyorum ama onun karşısında yakınında bir yerdeyim ben onu görüyorum o görmüyor bana mesaj yazıyor bende yanina gidip sesli bir şekilde mesajına cevap veriyorum yani cevabı yüzüne söylüyorum sonra bir kız geliyor ben ona erkek arkadasimla hiç konustunmu diyorum o da en başından beri gibi şeyler soluyor ben de ona tokat atıyorum hatırladığım kadarıyla bu şekilde bunu yorumlarsaniz sevinirim. Birde unutmadan sunu da soleyeyeyim ayni ruyamda evde, sanirim dolapta idi bir de piton yilani gordum anlami nedir acaba bu sekilde yorumlarsaniz sevinirim. Teşekkürler.

 21. Zeynep dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda istemediğim birisi ile evlendiğimi gördüm düğün bittikten sonra üzerimi değiştirip dışarı çıktım eski sevgilimi gördüm, bana bakıyordu onu kolundan tutup götürdüm ne işin var burada dedim hiç bir şey demeden yüzüme baktı üzgündü sarılmak istedim ama yapamadım hala unatamadığım birisidir. Ne anlama geldiğini açıklarsanız sevinirim.

 22. Nurr dedi ki:

  Merhaba benimde rüyamı yorumlar mısınız. Şimdiden teşekkür ederim 21 yaşındayım ben rüyamda kız kardeşim ve kuzenim ben üçümüz gezip geliyoruz bi yerlerden bi masa var babam var masada babamın yanına oturuyorum babamın yanında tarafında ise (geçen yaz beni görücü usulü isteyen bi çocuk vardı) o var karşısında bi kız var nişanlanmış o kızla benim önümde de bi tek taş yüzük var çocuk benden tuzluğu istiyor tuzluğu alıp uzağa koyuyorum gülüyo oda bana

 23. omer dedi ki:

  rüyamda eski sevgilimi kendi evimden çıkıp minibüse giderken gördüm sonra eve gittim yemek yapmış annem de onu bana iyiliyordu ne demek olabilir acaba ( bu arada gördugum 2 sene önceki sevgilim yeni bişey değil )

 24. Tuna dedi ki:

  Merhaba gece saat 4.20 gibi uyandım, rüyamda gördüğüm kişi bana 2,3 dakika sonra bana mesaj attı ne olabilir ?

 25. nursel dedi ki:

  Ben rüyamda olaylı hir şekilde aşık olduğum çocuğa durumu anlatarak ona çok nefret dolduğumu ve intikam almak istedigimi soyledim eski sevgilim için . Şuan birlikte olduğum çocuk kabul etti eski sevgilinin çalıştığı yere gittik elle tutustuk beni öptü ve eski sevgilimde bunu gördü yanında onunda yeni sevgilisi vardı kıyamet kopardi beni çok oZlediğini söyledi o kızda onu bırakıp gitti beni yanına aldı ve götürdü 2 gündür buna benzeyen rüyalar görüyorum nedeni nedir

 26. Figen dedi ki:

  19 yaşındayım rüyamda kısa zaman önce 2 yıllık ilişki yaşadığım eski sevgilimi pislik içinde gördüm, sarıldım ve bana askere gideceğini söyleyince sarılıp ağladım yorumlayabilir misiniz?

 27. Seda dedi ki:

  Ben rüyamda eski sevgilimi gördüm rüyamda yolda yürürken onunla karşılaştım is yerinin önünde o bi köşede durdu ben bi köşede sonrasında ben annemle perdeciye gittik arabayla oda pesimizden geldi perdeciye girdik ama o kapıda bekliyodu ben bi ara dışarı çıktım ve yanıma koşarak geldi nefes nefese aşkım dedi ben şaşırdım sonra annem kalin bi perde aldı geldi geri dönerken arabayı ben sürmeye çalıştım bu kadar yorumlaya bilirmisiniz?

 28. merve dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin başka bir kizla beraber olmaya çabaladığını ona evlilik teklifinde bulunduğunu fakat kızın istemediğini eski sevgilimin ise onu ikna edene kadar çabaladığını görüyordum bu ne anlama geliyor

 29. Sebiha dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle karşılaşıyoruz ama suratıma hiç bakmıyor. Bu rüyayı bir kaç gün üst üste gördüm, yorumlarsanız sevinirim.

 30. mine dedi ki:

  Selam, ben 5 yıldır evliyim, bundan önce biriyle çıktım, canımdan çok seviyordum ama bitmek zorunda kaldı. Neyse oda evli şu an. Bu akşam rüyamda onu gördüm, bizim evdeydi, bir kızı vardı ve sanki o bacağından sakatlanmıştı, ben sürekli kızını alıp uyutmaya susturmaya çalışıyorum, öpüyorum falan ve sürekli babasını takip ediyorum ne yapıyor? nasıl? diye.

 31. ACSeda dedi ki:

  Rüyamda eski kız arkadaşımın öldüğünü gördüm ve öldükten sonra hayaleti benimle konuşuyordu. Ayrılalı 5-6 ay oldu. Hiçbir düşmanlığımız yok ama konuşmuyoruz da ve rüyama çok uygun bir yorum okuyamadım.

 32. gafnur dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda eski sevgilimin ailesiyle pikniğe gidiyorduk. Çok güzel bir sofra kuruyorduk. Bütün ailesi oradaydı ve hep beraber oturup bizim ayrılık konumuzu konusuyorduk. Eski sevgilimle ikimiz tartisiyorduk ve ailesi bizi baristirmaya calisiyordu. Eski sevgilim ayrildigimiz nedenleri anlatıp üzülüyordu. Sonra sinirlenip aynanın camına yumruk atıyordu. O anda uyandım ? Sizce ne anlama geliyor ?

 33. Aslı dedi ki:

  Ben daha önceden hep dua ediyordum eski sevgilimin benden sonraki halini rüyamda görmek için, dün gece gördüğüm rüyamda ise eski sevgilimin hem beni gözetlediğini hem de kıskandırmaya çalıştığını gördüm, sizce bu ne anlama geliyor?

 34. Tuğba dedi ki:

  Merhaba. Sevgilimle ayrıldığımdan beri hep onu rüyamda görüyordum ama eskiden yaşadığımız anılarla görüyordum, farklı görmemiştim hiç onu. Ta ki geçen gece rüyamda eski sevgilimin bir arkadaşı bana mesaj atıyor “o çok pişman, sana resimlerini yolluyorum” diyor ama telefonla yollamıyor fotokopi makinesine resmini bastırıyor daha sonra eski sevgilim kapımda oturuyor “çok pişmanım” diye, ona bir şeyler demeye çalıştım ama diyemedim, sanki bana engel olan bir şey vardı. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

 35. Adem dedi ki:

  Rüyasında sevgilimin yanından ayrılıp diğer kızın yanına gidiyormuşum. Bunu sevgilim rüyasında gördü, anlamı nedir?

 36. Çamoğlu dedi ki:

  Kolay gelsin. Rüya derler geçerler ama 4 yıl önce ayrıldığım kız arkadaşımı rüyamda sık sık görmeye başladım. 2 günde bir diyebilirim. İlişkim iki sene sürmüştü. Rüyamda eski kız arkadaşımla hiçbir şey olmamış gibi eğleniyorduk. Bir eve girip onun kitaplarını alıp çıkıyorduk. Ama ben bu bayanı çok sıklıkla rüyamda görmeye başladım. Yorumlarsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*