Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Sevgiliyi Gülerken Görmek

Rüyada Eski Sevgilinin Güldüğünü Görmek Neye Çıkar?

Merhabalar. Rüyamda eskiden çok yakın olduğumuz ama şimdi normal arkadaş gibi olduğumuz bir kişiyle beraberim. Arkadaşımla otururken eski sevgilim geliyor. Arkadaşım ona sakız falında çıkan şeyi soruyor ve o da söylüyor. Arkadaşım “aynı fal bana da çıkmış, hadi ya aynısı Nalan’a da çıktı” diyor. Sonra eski sevgilim gülerek bana bakıyor ve birden bire arkadaşımı dudağından öpüyor.

Benim gözlerim doluyor ve yanımdaki arkadaşım bir süredir eski sevgilimle beraber olduklarını söylüyor. Ağlamamak için oradan kalkıp gidiyorum. Eski sevgilimi çok seviyorum ve beni “ayrılmaya mecburum” diye terk etti, ama neye mecbur olduğunu bilmiyorum. Bu rüyanın ne anlama geldiğini yanıtlarsanız sevinirim. İyi günler.

Rüyada Eski Sevgilinin Gülmesi Nasıl Yorumlanır?

Nalan selam, gördüğün rüyanın ana teması eski sevgilin yardımcı temaları ise eski sevgilinin güldüğünü ve arkadaşının eski sevgilin ile beraber olduğunu görmendir. Lütfen ilk önce eski sevgilisini görmek sayfasını dikkatle incele. Orada göreceğin gibi temel olarak bu rüya bir takım pişmanlıklar yaşadığını ya da vicdan azabı çektiğini anlatmaktadır.

Rüyada eski sevgiliyi gülerken görmek rüyayı gören kişinin yaşamakta olduğu bazı pişmanlıkların yakında sona erip, kişinin huzura kavuşacağına rivayet edilir. Eski sevgilin ile arkadaşının öpüşmesi rüyada öpüşen birilerini görmek olarak değerlendirilir ve güzel haber ya da sevindirici bir gelişmeye işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin bir başkası ile beraber olduğunu görmek önemli bir rüya olup, kişinin yaşamında bir dönüm noktasında bulunduğunu işaret eder. Bu dönüm noktası çoğu zaman bir yeni başlangıcı ifade eder, kişinin bir şeyi bırakıp başka bir şeye başlayacağını gösterir. Bu yeni bir arkadaş, yeni sevgili bulmak olabileceği gibi yeni bir işe başlamak, yeni proje geliştirmek gibi bir konu da olabilir. Bu nedenle konuya pozitif bakmak gerekir ve olayı rüyada onun seni aldattığını görmek olarak görmemek gerekir.

“Rüyada Eski Sevgiliyi Gülerken Görmek” için bir yanıt

Ruyada eski sevgilimin babasindan ayakkabi satın alıyorum ama bu ayakkabi bana geniş oluyor bend bi küçük numarası varmi diyorum oda gidip eski sevgilimin arabsında ki ayakkabiya bakıp bana yoktur diyo bende parayı alıyorum o sira da eski sevgilimde arabanin icinden bana guldugunu görüyorum ben de tebessum ediyorum bu arada eski sevgilimin babasının gerçek mesleği ayakkabıcı deil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir