Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Sevgiliyi Hamile Görmek

Rüyada eski sevgiliyi hamile görmek neye delalet eder?

Merhaba. Öncelikle geçmişimden bahsedeyim. Kız arkadaşımla 1 seneden fazla bir birliktelikten sonra ayrıldık ama hala arada bir telefonda görüşüyoruz. Küslük dönemi oldu, uzun süre konuşmadığımız zamanlar da oldu. Daha sonrasında konuştuklarımız da oldu. Bu rüyayı da konuştuğumuz dönemlerin birinde gördüm. Kendisi benim onu sevdiğimi hala biliyor ama yeniden başlamak istemiyor. Bir de, bu rüyayı görmeden önce gece yatarken ona önceden söylediğim “senden mükemmel bir anne olur” gibi sözleri aklıma geldi. O hatıraları düşünürken uyuyakalmışım. Lütfen söyler misiniz rüyada eski sevgiliyi hamile görmek neye çıkar? Sanırım bu kadar bilgi yeterli.

Kız arkadaşım başka memleketten olmasına rağmen benim yaşadığım şehirde yaşıyor oluyor. Hamile olduğunu görüyorum ama benden hamile değil. Üzgün ve agresif davranıyor ( Neden öyle davrandığını bilmiyorum). Başlangıçta benden hamile olmadığının farkına varamıyorum ama bir başkasından hamile olduğunu sonra fark ediyorum. Yine de onunla evlenmek istiyorum, ona, onu hala sevdiğimi, onunla evlenmek istediğimi söylüyorum. Hiç bir şey söylemiyor. ben onu ikna etmeye çalışırken vefat eden dedem hasta bir şekilde bir yerden çıkıyor ve hayırda bulunduğu okulda bir problem olmuş oluyor ve hasta bir halde problemi çözmeye gidiyor. Ben de başına bir şey gelir diye onun peşinden gidiyorum ve kız arkadaşımı bir daha göremeden rüya bitiyor.

Sevgilinin hamile kalması adlı rüya tabirlerine baktım ama benim durumumun biraz farklı olduğunu düşündüğüm için yeniden yazma gereği duydum kendi rüyamı. Orada “gördüğün rüya, yaşamında yeni başlangıçları, yeni projeleri müjdeliyor ve şu anda içinde bulunduğun sıkıntıların aslında kadınların doğum öncesi çektikleri sancıya benzediğini” ifade ediyor. Bu yeni projeler sonunda mutlu ve başarılı olacağına inanabilirsin.” gibi bir yorum getirmişsiniz rüyaya. O yüzden bunu da eklemede fayda olacağını düşünüyorum. Daha önceden iş görüşmesi yaptığım bir firma rüyayı gördüğüm gün beni aradı görüşmek istediklerini söyledi. Şartları sundular ve düşünmemi istediler. Şimdi ben oradan geldim ve sizin sitenizi gördüm. Yazmak istedim. Böyle bir imkanı sunduğunuz için teşekkür eder, çalışmalarınızın devamını dilerim.

Rüyada eski sevgiliyi hamile görmek yorumu

Değerli Okurum, senin gibi bilinçli, araştırıcı arkadaşlarımı aramızda görmek bizi mutlu ediyor. Hamilelik insan yaşamında çok önemli bir olaydır, bir canlının mucizevi şekilde meydana gelmesi, yeni bir hayatın başlangıcıdır. Hamileliğin durumu ( sizden olup, olmaması başka yorumlara sebep olabilse de ) asıl tema yeni başlangıçtır. Burada size verilen mesaj yaşamınızda bir yeni başlangıcı ifade etmektedir. Rüyada eski sevgiliyi hamile görmek aslında rüya sahibinin şu anda içinde olduğu ruh hali hakkında bilgi verirken aynı zamanda yakın zamanda olacak şeylere ışık tutar. Rüyada eski  sevgilinin hamile kaldığını görmek her ne kadar kimden hamile kaldığıyla yakından ilgili olmakla beraber genel anlamda kişinin reel hayatında atacağı adımlar, yeni bir başlangıç, yeni bir ilişki ya da yeni bir yatırım hakkında bir kere daha düşünmesi, her şeyi iyi inceleyip ondan sonra işe başlamak gerektiğine alamettir. Bu rüyanın derin analizi ise deneyimlerden daha fazla yararlanmak gerektiğine delalet eder.

Rahmetli dedenin hasta bir şekilde ortaya çıkıp, hayırda bulunduğu okuldaki problemi çözmeye gelmesi size ( belki de hepimize ) ibretlik bir ders vermekte; “inandığınız, değer verdiğiniz şeylere gereken önemi veriniz” demektedir. Sizin onu bırakmayıp, peşinden gitmeniz dedenizin gösterdiği yolun farkında olduğunuzu ifade etmektedir. Sonuç olarak rüyanız, yaşamınızda yeni bir evreye girdiğinizi, bu dönemde yenilikler ve değişimler yaşayacağını, her şeyin daha güzel olacağını simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Sevgiliyi Hamile Görmek” için 8 yanıt

yorumunuz için çok teşekkürler. tam anlamıyla rahatlamış hissettim kendimi. ayrıca bu kadar hızlı cevap vermeniz beni hem şaşırttı hem sevindirdi. teşekkürler tekrardan. kolay gelsin. iyi çalışmalar.

Rüyada eski sevgilinin bebeği olduğunu görmek
Yaklaşık 1 hafta önce uykudan 2 yıl önce ki sevgilimi düşünerek ve büyük bir merakla uyandım. 1 günde bir şey oldu sanki bana. Sonra da aralıksız 1 haftadır her gün rüyamda görüyorum.
Dün gece rüyamda onun yeni kız arkadaşından bir bebeği oluyor ve bebek doğar doğmaz konuşmaya başlıyor, bebeği ilk ben kucağıma alıyorum, “merhaba” deyip gülüyor, ben konuşmasından korkarak bebeği birine veriyorum ve bir bakıyorum benden uzaklaşmışlar.
Bebek onun ve kız arkadaşının kucağında, onlar beni görmüyorlar ama ben onları görüyorum, büyük bir mutlulukla eski erkek arkadaşım bebeği seviyor, onu çok mutlu görünce benim de içim rahatlıyor.
Sonra uyandım garip bir his canım acıyordu ne yapsam bir kaç gündür aklımdan çıkaramıyorum ve olanlar çok saçma geliyor çünkü ayrılalı 2 yıl oldu,evet çok uğraşmıştım onu aklımdan çıkarabilmek için ama ben çok uzun zamandan beri onu hiç düşünmüyordum. Ne anlama geliyor bütün bu olanlar yorumlarsanız sevinirim çok bunaldım çünkü kendi kafamın içinde düşünmekten.

Meral selam,
Gördüğünüz rüya tipik bir eski sevgiliyi görmek rüyası olup detaylı bilgiyi eski sevgili sayfasında inceleyebilirsiniz.

Ben 2 buçuk senelik kız arkadaşımdan ayrıldım, ayrılalı da bir 2 buçuk sene oldu ama hiç görüşmedik, birbirimizi gördük ama konuşmadık hiç. Neyse rüyama geçiyorum.

Ben bu bahsi gecen arkadaşımı hamile olarak gördüm ve karnı burnunda, sanırım hamileliğinin son aşamaları ve hazırlık yapılıyordu evinde. Bir heyecan bir sevinç vardı, benim hissettiklerim ise biraz kırgınlık ve üzüntüyle beraber tuhaf bir mutluluk, ona kızmak yerine ona saygı duyuyordum, o an tabi içimden çığlıklar atmak geliyordu ama bastırdım içimdeki sesi ve sonra evin bahçesine oturmaya çıktım ve yanıma geldi. Eski defterler açıldı “işte bir zamanlar söyle seviyorduk, böyle seviyroduk, ben su an hamileyim ya inanabiliyormusun, zaman nede cabuk geciyor” dedi ama bunu söylerken yüzü gülüyordu, anılarımız tatlı ve komikt,i sanki çocukcaydı, onun için karnına dokunmamı söyledi, ben mutsuzdum ve karnına dokundum, zoraki gülümseyip “Allah sana bağışlasın onu” dedim ve tesekkür etti, sonra uyandım. Anlattığm arkadas su anda bekar. lütfen cevabınızı bekliyorum. 22, Erkek, Bekar, .

Rüyamda sevgilimle birlikte oturuyorduk. Sonra içeriye bir kız giriyordu ve hamileydi. Kız sevgilimin eski sevgilisiymiş ama gerçek hayatta hiç görmediğim bir kızdı bu kız. Sonra oturuyordu sevgilim de gidiyordu karnını okşuyordu falan. Anladığım kadarıyla kıza karşı bir şey hissetmiyordu ama kızı hamile bıraktığı için ilgilenmek zorunda kalıyordu. Sonra bende sinirlenip gidip sigara içiyordum.

Merhaba. Sevgilimle 4 yıldan fazladır birlikteydik. Ancak maalesef bitti. hemen hemen her gün aklımda ve bazı nedenlerden dolayı hiç bir şekilde benimle görüşmüyor. Şöyle bir rüya gördüm. Sevgilimle tekrar bir araya geliyoruz ve hamile olduğunu görüyorum ama benimle hiç konuşmuyor ben sonradan fark ediyorum benden hamile olmadığını çünkü hiç birlikteliğimiz olmuyor. Sormaya da korkuyorum “biz hiç birlikte olmadık, nasıl hamile kalıyorsun” demeye. Fark etmeden önce bir otele gidiyoruz ve 4 günlük oda ayırtıyoruz. Resepsiyonda “odaya çıkabilir miyiz” diyorum “boşsa oda çıkabilirsiniz” diyor. 3. katta bir odaya çıkıyoruz ama birde bakıyoruz ilk boş bir sınıf orası zannediyoruz ama sonra bir kişi “119 nolu oda burası” diyor, bir bakıyoruz bir hoca ders işliyor orada. Bu süreçten sonra fark ediyorum benden hamile olmadığını. Sonra ormanlık bir yerde gibiydim galiba tam hatırlamıyorum iyice kafama takılıyor gidince soracagım diyorum ve öyle bitiyor galiba gerisini tam hatırlamıyorum.

Mustafa merhaba, görmüş olduğun rüya temel olarak bir rüyada eski sevgiliyi görmek örneğidir. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise gerçek hayatta kişisel gelişiminin sürdüğünü, hayatta daha öğrenecek ve ders alacak çok şey olduğunu anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir