Rüyada Eski Sevgiliyi Hasta Görmek

Rüyada eski sevgilinin hasta olması neye delalet eder?

Ben rüyamda eski sevgilimi ve onun arkadaşını gördüm, bizim eve gelmişlerdi, sevgilim hastaydı, bizde bir odada başına kadar battaniyeyi atmış uzanıyordu, ben yanına gittiğim zaman benden ilaç istedi, bende ilaç getirmeye gittim ama annem ilacı kendisi götürüp eski sevgilime verdi, getirdiği ilaçta ağrı kesici bal ve suydu, lütfen bu rüyayı yorumlayın bana.

Rüyada eski sevgiliyi hasta görmek tabiri

Rüyanın ana unsuru eski sevgili, ayrıldığı sevgilisini, eski sevdiğini görmek olup, aslında sizin güncel hayatınızda bazı pişmanlıklar, vicdan azabı yada bir iç hesaplaşma yaşadığınızı anlatmaktadır.

Rüyada eski sevgiliyi hasta görmek onun zor bir dönem geçirmekte olduğunu ancak bunu atlatacağını ve normal yaşamına devam edeceğine delalet eder. Rüyada eski sevgilinin hastalandığını görmek, aranızdaki güçlü duygusal bağı halen gücünü kaybetmediğini gösterir. Sizin başınız ağrısa bunu onun hissedeceğini bilin mesajı verir.

Onun üzerine battaniye sarınması onun bazı korkular içinde olduğunu, büyük ihtimalle yalnız kalma korkusu yaşadığını gösterir. Rüyada ilaç görmek şifaya kavuşma, iyileşme, hastalıktan kurtulmaya işaret eder. Annenin ona ilaç olarak ballı su vermesi ise annenizin vesile olacağı hayırlı bir gelişmeye işarettir.

“Rüyada Eski Sevgiliyi Hasta Görmek” hakkında 3 yorum

  1. Merhaba, rüyamda eski sevgilimin en yakın arkadaşı eski sevgilimin öldüğünü söylüyordu, ben çok üzülüp çok kötü şekilde ağlıyordum ve sonra eski sevgilimi görüp “sen ölmedin mi? gerçek misin” dedim oda “hayır buradayım gerçeğim” dedi ve ben sevinçten zıplamaya başladım, bu ne anlama geliyor? ayrıca ben hala eski sevgilimi seviyorum.

  2. Merhaba ben 19 yaşındayım ve bekarım. Dün gece rüyamda hala unutamadığım eski sevgilimin kuzeniyle konuştuğumu gördüm. Bana eski sevgilimin çok kötü durumda olduğunu söyledi. Bu rüyayı neye yormalıyım? Cevap verirseniz çok sevinirim.

    1. Bensu merhaba, görmüş olduğun rüya gerçek hayatında yaşadığın bir vicdan azabının etkisinden hala kurtulamadığını ifade etmektedir. Lütfen bakınız eski sevgili rüya analizi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir